Profesör gibi plan yapıp suya düşen planlarınızı yazın...

Bu konuyu okuyanlar

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Ben drama dersi için plan yapmıştım ve şöyleydi:
Bilgisayardan geforcenowu açıp csgo oynuycaktım,telefondan da drama dersine bağlanıcaktım.O gün 2 kulaklık planlamıştım planım için.Biri telefona bağlı bir kulağımda,diğeri de bilgisayara bağlı oyunu duyuyorum.Ders saati geldi bir baktım telefonun şarjı bitti,kapandı.İçerde kablo aradım bulamadım,sonra usb kablo buldum bilgisayara taktım o da 5 dk sonra derste kapandı en son yok yazılmamak adına bilgisayarda ebayı açtım pencereyi küçülttüm,her zaman üstte tut dedim,geforce nowu açtım ama mouse imleci dersin üstüne gele gele rekabetçi oynamıştım... Aklıma geldikçe halen gülerim oajdwuhjauhsjuuhawjad

Son düzenleyen moderatör:

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,631
Orta okulda ayakkabı kartonu gerektiren bir ödev vardı okulda yapacaktık kutuyu getircek çocuk hasta oldu getiremedi okuldan gizlice çıkıp bir markete koştum ve karton istedim zar zor ikna edip aldım sonra okula geri koştum ve hepsini birleştirip düzelttim.

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Orta okulda ayakkabı kartonu gerektiren bir ödev vardı okulda yapacaktık kutuyu getircek çocuk hasta oldu getiremedi okuldan gizlice çıkıp bir markete koştum ve karton istedim zar zor ikna edip aldım sonra okula geri koştum ve hepsini birleştirip düzelttim.
Okuldan kaçıpta geri girmek cesaret ister ahsodjwuhjwdudw

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
6000tl'ye yurtdışı 3080 alıp tr de 12.000tp'ye satıp 3070 alıp 5600x alıp devam edecektim ama 3080i alamadım tabi böyle anlatınca çok tırt geldi ama 3080i almak için çok fazla şey düşünmüştüm her şeyde kusursuzdu dahaki bir or****** çıkana kadar. ?

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,180
Bu aralar çok düşünüyorum. Acaba pc ye Ssd bağlamasam ve usb 3 ssd diskim olsa ona işletim sistemi kursam sıkıntısız çalışabilir mi?

Plan şöyle, Orta düzey oyuncu laptop var.
3 taşınabilir diske Hackintosh , Windows , Linux kurmakla istediğin diski bağla anında kullan.

Yok boot yapamadım, yok grup oluşmuyor filan bana göre boş işler.

Edit- Youtube araştırmamda böyle içerik görmediğimden kağıt üzerinde suya düşmüş planım bu.

Gerçekte pratik yapıp denemek isterim.

Son düzenleme: