Prof. Türkan Saylan hayatını kaybetti

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

croft

Doçent
Reaksiyon puanı
0
şu mesajını okuduğumda şunu gördüm ki,
Türkan Saylan sizin gibi düşünenlerden daha öz mü öz Türk.

ayrıca hayır kurumları hayrına iş yapar güzel kardeşim. :)

cemaatçi hocaların açtığı okullar, evler cemaate hizmet eder, yobaz ve nefret kusan bireyler yetiştirir. araplara hizmet eder.

Türkan Saylan'ın açtığı okullar, sağladığı olanalar ise Türkiye'ye hizmet eder.

buradan şunu görebiliyoruz,
Türkan Saylan aramızda türk geçinenlerden daha Türk.

bence her türküm diyen Türk değil.
çünkü Türk, en azından şu mantığı yürütebilecek kapasitededir.
' "din" ile "ırk" farklı kavramlardır. '
daha türklük ile müslümanlığı birbirinden ayıramayanlar benim gözümde türkten başka bir kavram.

keşke sizde hayrına şu millete hizmet etseniz, ülkemizin çocuklarının geleceğini hayrına düşünseniz.

hüseyin üzmez ve aynı düşüncedekiler 14 yaşındaki kıza tecavüz eder.
türkan saylan ve aynı düşüncedekiler ise o 14 yaşındaki kızları hüseyin üzmez gibi insanların ellerinden kurtarır, okula gönderir ve hayatlarını kurtarır.
hayatlarını kurtarmaz kendi emmellerine alet eder atatürkcü düşünce adı altında ahlaksızlaştırır kendiside bi başkalarının kullandığı bi piyondan ibarettir
cemaatler araplara hizmet etmiyo dine hizmet ediyo ahlaksız bi oplum olmaktansa dinci bi toplum olmak evladır nitekim islamiyet tam anlamıyla yaşansaydı şimdi bulunduğumuz yerden çok daha ilerde olurduk ama bu şahsiyet gibiler yüzünden hala başöörtüsüne takılmış durumdayız
babalarının hayrına okutmuyolar nefer yetiştiriyolar kendilerine o cemaat evlerinin yaptığını kimse yapmammıştır türkçe olimpiyatlarını türk okullarını türkçeyi ve türklüğü en iyi şekilde tanıtırlar sizin beyninizdeki arap imajını terörist imajını en iyi şekilde yıkarlar
öğrenci kızları teğmenlere astsubaylara peşgeş çekmezler
ayıbı ahlaksızlığı meşrulaştırmazlar modernlik adı altında
evet her türküm diyen türk değildir bbazılar saylan gibi oluyo
bunların temizlenmesi demek gençlerimizi çocuklarımızı korumaktır
evet bisizler gibiler olucakki çürükle sağlam arasındaki değer daha iyi anlaşılsın
evet iz bırakmışınız ama her iz iyi değildir bence siz ve siizin gibiler leke dir
kara leke :):razz:
asıl sizn çırpınışalrınızı görünce zevk almıyorum aksine üzülüyorum ne hale geldik diye ne hle getirlmeye çalışılıyoruz diye üzülüyorum
ama suç sizde değil size çanak tutanlarda
sizn yaptığınız yediğiniz kaba pislmekten başka bişy değildir buda siizin türünüzü ortaya koyuyor
gidip cenaze namazında kadınlarla saf tutsaydın diyicem ama sen bale bilirsin sadece eminim
gerici yobaz cübbeli deediğiniz kişi yada kişilerin önüünde tabutu içinde yatıcak ve gecen her gününe ah edicek sonuçta inanmadığının yanına gitti

SECURİTY-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende tanımıyorum bu romalı sezarı.!!Ama tanımaya başladık yavaş yavaş.Bu gidişle çok çabuk tanınacak.

onurkorkmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
acıyorum sizlere bu ülkede yaşayan herkes müslüman olmak zorunda değil beyinsizlik yapmayın bana 1 harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum diye kim söylemiş düşünün en başta müslümanlıkta ölen kim olursa olsun arkasından küfretmek çemkirmek var mı ve Sayın Türkan Saylan gibi insanların sayısı az olduğu için böyle beyinsiz satılmış insanlar çok ülkemizde... Biraz araştırında ondan sonra yazın bu değerli insan bir karşılık beklemeden burs veriyordu kendisine ümmet yetiştirmek için değil sizin gibi insanlar zamanında Atatürk'e de böyle yakıştırmalar karalamalar yaptı. Solucanların yanında falan diye yazan terbiyesiz insan sen nereye gideceksin senin inandığın allah sana böyle mi emretti... yazıklar olsun hepinize dinsizlere küfreder kızarsınız şu yaptığınıza bakın ölmüş bir insanın arkasından neler neler sizin gibi bir insanlardan dolayı kendi insanlığımdan utanıyorum be cehaletle savaşa devam Türkan Hocam biz burdayız......

onurkorkmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
size ne ödülü verdiler bugüne kadar ölenlerin arkasından konuşmak ödülü dışında hem o ödül sizin branşınızla da ilgili bak

sbakar77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayatında kac tane cüzzamlı gördün yok degilmi bu kadın onlara yaklaşamayan doktorlara nispet yaparcasına elleri burnu hatta kulakları kesilmiş cüzzamlıların arasına dalar ve elleri olmayan ve bilekleri yardımıyla kendisine çiçek toplayan hasta cüzzamlıların yanında olurdu ve halka hizmet hakka hizmettir

panther76

Superlative Сasual Dating - Verified Ladies
Reaksiyon puanı
21
Ya türkaan Men Rabbuke? Hıı kem küm Ve Ma Dinüke? Hıı Hım kem küm

Tövbe Est.

murat23351

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
burs verirler ve herkese eşit olduklarını dile getirirdi.. nitekim burs verilen öğrencilere bakalım PKK yanlısı işçi partili ,tkp vs vs.. devletin kötülüğünü düşünen konuşan polise eylemlerde taş atan gençlik. ve bunun adına da ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME derler. TÜRKAN SAYLAN denildiğinde aklıma gelen ilk yorumlardır bunlar... artık ne kadar ülke yanlısı ve vatansever olduğunu siz düşünün... :pilot:

Nnetmaniaa

Doçent
Reaksiyon puanı
7
acıyorum sizlere bu ülkede yaşayan herkes müslüman olmak zorunda değil beyinsizlik yapmayın bana 1 harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum diye kim söylemiş düşünün en başta müslümanlıkta ölen kim olursa olsun arkasından küfretmek çemkirmek var mı ve Sayın Türkan Saylan gibi insanların sayısı az olduğu için böyle beyinsiz satılmış insanlar çok ülkemizde... Biraz araştırında ondan sonra yazın bu değerli insan bir karşılık beklemeden burs veriyordu kendisine ümmet yetiştirmek için değil sizin gibi insanlar zamanında Atatürk'e de böyle yakıştırmalar karalamalar yaptı. Solucanların yanında falan diye yazan terbiyesiz insan sen nereye gideceksin senin inandığın allah sana böyle mi emretti... yazıklar olsun hepinize dinsizlere küfreder kızarsınız şu yaptığınıza bakın ölmüş bir insanın arkasından neler neler sizin gibi bir insanlardan dolayı kendi insanlığımdan utanıyorum be cehaletle savaşa devam Türkan Hocam biz burdayız......

bu ülkede yaşayan herkes müslüman olmak zorunda değil
Kİmsede baleyle namazı karşılaştırmak zorunda değil

karşılık beklemeden burs veriyordu

Parayı nerden alıyomuş (ayrıca git oku öğren gel) Sadece çalışkan kızları seçiyor neden acaba ötekiler amacına hizmet edemiyormu ötekiler türk insanı türk kızı değilmi ? ötekilerin çağdaşlaşmaya hakkı yokmu ?

Ulu önderimiz Atatürk ile bu kadının birlikte anılmasından rahatsızlık duyuyorum.

onurkorkmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Parayı nerden alıyomuş (ayrıca git oku öğren gel)
bence de oku ilk başta bi Türkçe sözlükle osmanlıca da olur vakıfların temeli Osmanlıya dayanır ve kaynakların nerden geldiği bellidir anlayamıyorsan şöyle açıklayayım gelirler yapılan bağışlardır ve yasalarla belirlenmiştir. ve açıktır (deniz fenerinin aksine)

Kİmsede baleyle namazı karşılaştırmak zorunda değil

Parayı nerden alıyomuş (ayrıca git oku öğren gel) Sadece çalışkan kızları seçiyor neden acaba ötekiler amacına hizmet edemiyormu ötekiler türk insanı türk kızı değilmi ? ötekilerin çağdaşlaşmaya hakkı yokmu ?

Ulu önderimiz Atatürk ile bu kadının birlikte anılmasından rahatsızlık duyuyorum.

pavlus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayatı boyunca bir ot bile dikemeyen adamlar(!),
hayatı boyunca onlarca okul yaptırıp, binlerce çocuğu okutmuş kadına kin kusuyor.

3-5 cahilin, işsiz güçsüzün kustuğu kin, bu kadının ne kadar doğru işler yaptığının kanıtı.

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
"diyon", "anlamıyom", "katıyon", "seviyon" gibi kelimeler Türkçe'mizde yok.

Ancak Tanrı kelimesi Türkçedir.
Allah ise Arapçadır.

Cehaletinize veya çocukluğunuza veriyorum.
Çünkü ya çocuksunuz ya da cahil.

Bu konu hakkında fikir sahibi olmadan önce, Türk olmak nedir? Türkçe nasıl konuşulur? bunları öğrenin. Şüphesiz ki bir Türk'ün Türkçe dilini bilmesi iyi olur. :)

(Ders vermek gibi olmasın ama ihtiyacınız var gerçekten)

o kadar yazmışsın çok seviyosan git bi kilisede sabah kadar dua et ..öllüsüne gitmemiş çocuk gelmiş burda önüne gelene cevap veriyor sen kimsin..sen yazdıklarına bakmadın ellam.sen kimsin bana Türkce öğretecen.Müslümanlık adına yazı yazmak senin haddinemi.Tanrı kelimesi Türtkcedir yazmış la Türkçede nerde böyle bir kelime var hangi kitapta gördün hangi imam tanrı sizi korusun dedigini gördün.hristiyanmısın ermenimisin nesin.kime baglıysan git onlarla muhabbet et.

joker10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
fethullahçılar bu forumdan dışarı çıksın :angry: ,

gerçek müslümanlar nerede acaba ?

efk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazık..! Sizin koruduklarınızın cenaze namazında kaç saf olucak bakalım görücez. Allah rahmet eylesin Sayın Hocamı. Tanımadan ve bilmeden aldığı her nefesin zarar olduğu insanların bile dil uzatması yüzünden bir Müslüman Türk olarak; hem de Osmanlının 13.kuşaktan torunu olarak aynı ortamlarda sizinle nefes almaktan utanç duyuyorum.
Her insanın politik görüşü farklı olabilir ama terbiye ailesinden gelir.Allah çocuklarınızı sizin gibi olmaktan korusun.

karcx

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Çok değerli dava dostları:
Papaz Efendi (@Pavlus:) nin fazla üstüne gitmeyin...
Yoksa kendini alim zannedecek...
Ne demiş atalarımız etme cahille sohbet ... çekmesin zahmet...
Çok değerli papazımız Türk olmadığı için (Türk olsa Hırıstiyan olamazdı..)
yine bizim değerlerimizle saldırı amacı güdüyor...

Boş verin şu papazı yolumuza devam edelim...
Yoksa kutsal su ile saldırabilir:D:D:D:D
Not:
Papaz efendi bana sakın papaz büyüsü yapma:D:D:D
Hepsi şakaydı...

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
konuyu nerelere getirdiniz arkadaşlar! konu kapatılmıştır!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...