Prison Break

XLone

Asistan
Reaksiyon puanı
1
:excl::excl::excl::excl:

Bu dizi hakkında ne düşünüyorsunuz ?
diziyi izlemek isteyen seyircilere ne önerirsiniz ?

:helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie:

PsyGo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence aksiyon meraklıları mutlaka seyretmeli burrows kardeşler özellikle ilk sezonda müthiş bir performans sergiliyorlar ...

Ufak bir özet gerekirse;
Lincoln Burrows başkan yardımcısının kardeşini öldürmekten idama yargılanır. Fakat kardeşi Michael ile konuşmasında tuzağa düştüğünü söyler. Ona inanan Michael, abisini hapishaneden kurtarmak için plan yapar... Ve bu plan şu ana kadar dünya dizilerinde yapılmış en iyi plandır ...

Kesinlikle tavsiye ederim .. ben 11. bölümden başlamıştım çünkü arkadaşım ilk 10 bölümü seyretmişti. gece 12 de başladık ve 22. bölüm bittiğinde saat sabah 8 yada 9 du . ben daha sonra evime gittiğimde ilk 1'den başladım ve 22. bölüme kadar yeniden seyrettim ...

Eğer bir şeyler seyretmek istiyorsunuz, sadece zaman geçirmek için izliyorsanız ve macera dolu yapımlardan hoşlanıyorsanız başlamdan önce bir kez daha düşünün .. Çünkü Prison Break Sizde Tutku Yapabilir ...

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
namını çok duyduğum bi dizi.Sırada bu dizi var losttan sonra tabi:)

eF.E

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Lost falan hikaye :) kesinlikle tavsiye ederim..

4 14 te iniyor şu anda :)

YoungClever

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ilk 3 bölümde sıkılabilirsin ama sonra çok güzelleşiyor.. ayrıca 1. bölümü dikkatli izle..

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Acaip akıcı bi günde 10 bölüm izlediğim bile olmuştu:D

ledzeppelinfan

Profesör
Reaksiyon puanı
0
şimdiye kadar izlediğim en iyi aksiyonlardan biri.birde 24 var.ama prison daha güzel gibi.daha önce kurtlar vadisini izleyen biri bnu izledikten sonra "lan bizde dizi diye kv izliyoruz he" diyebilir.benden söylemesi :D

X_Codesia

Profesör
Reaksiyon puanı
9
diziler kadınlar ve korkaklar içindir

insan kişiliğini yitirir bu bilim kurgu dünyasının içinde

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11
şimdiye kadar izlediğim en iyi aksiyonlardan biri.birde 24 var.ama prison daha güzel gibi.daha önce kurtlar vadisini izleyen biri bnu izledikten sonra "lan bizde dizi diye kv izliyoruz he" diyebilir.benden söylemesi :D

Aynısını demiştim :D

watchers

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Aynısını demiştim :D

kesinlikle bende aynısını dedim bu dizi benim için bir fenomen türk dizilerini böyle bir dizinin yanında ilk okul çocuklarına sunulan kabareler gibi duruyor :D 4x14 izledim bugün 4x15 bekliyorum 44 gözle :D

malware_17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kesinlikle muhteşem fakat seni 4. sezon biraz sıkabilir.

@DN@N

Doçent
Reaksiyon puanı
5
1 sezonun tamamında etkilenirsiniz 2 sezon tam bi aksiyon 3 sezon biraz cıvıttı ama 4 sezonda gel git sahneler vardı ama 4 s 16 a kadar bişi anlaşılmıo sycla yı bi çalıolar çaldırıyorlar çok karışık ama karekterler müthiş iki düşman beraber çalışmak zorunda kalıo
ama izlenilmesi gerekn dizilerden..

kameraman74

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Lost çok şişirildi ve sezonlar ilerledikçe konu sıkıntısından dolayı saçmalamaya başladı yazarlar.Ayrıca biraz fantastik olduğu için beni fazla sarmadı.
Prison Break aksiyonun dozunu hiç bir bölümde azaltmadı.Sürekli süprizler var.Özellikle küçük kardeşin zekası diziye zevk katıyor.
Dizi meraklısı arkasaşlara 2 dizi daha önerebilirim.HOUSE ve GHOST WHISPERER
Özellikle HOUSE zekasıyla ve olaylara bakış açısıyla insanı hem sinir ediyo hemde sizi diziye bağlıyo.