Premier Galatasaray

Bu konuyu okuyanlar

Senisma34

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Resmi site giriş ve Şubat ayı Galatasaray Dergisi resimi;
6359__350-gsdergi87.jpg

cih@n3458

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bu kadar transfer hala 2-1 zorla ,ben anlamıyorum bu transferlerle bi çuval gol atmamız lazım olmuyor neden

Handikap

Profesör
Reaksiyon puanı
90
bu kadar transfer hala 2-1 zorla ,ben anlamıyorum bu transferlerle bi çuval gol atmamız lazım olmuyor neden
Çok güzel diyorsun kardeşimde ilk haftalardaki yapıyı kimler bozdu bu hale nasıl gelindi bir bak...Baros'un ayağı düz koşu yaparken kırılmadı herhalde,taşlar yerinden oynayınca yapı otomatik olarak bozulur...

Şurda açıklayayım bu haftada Caner ayağına çok şiddetli bir darbe aldı kart mart hiçbir şey yok adamlar kırmak için uğraşıyor resmen...İki maçtır kırılmadı çok yakında kırılır böyle giderse...

Oynayamayanların yerine yeni futbolcu almak zorundasın yeni transfer yapmak zorundasın,belli bir süre lazım uyum sağlamaları için...Takıma ve ortama ısınmaları lazım...

Tüm çabamız,Tüm sevdamız Galatasaray dimi var mı başka yol...

Saygılarımla...

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
türkiye ye gelen yabancılar hep uyum sorunu yaşar alışması biraz uzun sürer fazla bir şey beklemeyin yabancılardan :)