Pratiker Kapanıyor ! - %50'ye Varan İndirimler

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
pio3crB.png

Türkiye'den çekilme kararı alan Pratiker mağazalarında %50'ye varan indirimler..

http://www.praktiker.com.tr/anasayfa

Praktiker'in mağazaları kapanma sürecine girdi!

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
alla alla işime yarayan bişe varmı bakıyım inş %50 diye kazıklamıyorlardır

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Normalde bile pahalıya satan bir mağazaydı, hak ettiğini buldu

invisibled

Asistan
Reaksiyon puanı
39
online mağazada indirim yok, ayrıca direk mağaza giden birisi olarak kesinlikle bindirimden indirim boşuna yorulmayın,

benim bahouse dan aldığım 35 liralık lamba 97 Tl ye satılıyordu %50 indirin yine pahalı kalıyor :) küfür edip çıktım,

008taki

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ohaaa. indirimli halinde bile ebesinin nikahı fiyata satıyorlar :D batmaları normal bence.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gider ayak ,indirim ayağına son bir kez bindiririz belki demişler.:mrgreen:

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Batış sebebi uçuk kira bedelleri...

Bakın diğer rakip şirketlere, sadece AVM içerisinde büyük kira bedelleri ödeyerek mağaza açan başka firma yok. Bazı yapı marketlerin sadece bir kaç şubelesi AVM içerisinde, onlarda önemli teşviklerle orada bulunuyorlar.

Diğer şubeleri ise, genelde arsa satın alınarak, ucuz prefabrik yapılardan oluşmuş durumda. Bu firmalar her ay ödeyecekleri, olası yüksek kira bedellerinden büyük ölçüde kurtulmuş, bu paraları farklı tekniklerle yeni kazanç kaynakları yaratma yönünde kullanıyorlar. En önemli tercih ise tabii ki yeni bir arsa almak ve yeni şubeler açmak.

Praktikerde genelde fiyatlar kapanma, Türkiye pazarından çekilme sürecine girmesine rağmen çok uygun değil, bir kaç üründe iyi fiyatlar oluyor ama onları da her mağazada bulamıyorsunuz.

Bayrampaşa mağazası indirime giren ürünlerin toplanma merkezi.

Normalde 1000- 1100 TL civarında satılan, sadece 2 adet kalan bir çelik kapıdan birini, 450 TL ye almıştım geçen ay.

Ayrıca nakliye ve montaj ücretleri de çok pahalı...Neyse ki buna ihtiyaç duymadım.

frozen_king

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ankarada olanlar için söylüyorum 20 dk oluyor gittim bilkentteki praktiker e kapanmış sadece etlikteki açık dediler . etlik biraz uzak kaldıgı için gitmedim . ama bilkentteki kapanmış