Poyraz Karayel’in yapımcısından çok sert ayrılık açıklaması

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Rektör
Emektar
Katılım
12 Eylül 2009
Mesajlar
13,729
Çözümler
2
Reaksiyon puanı
18,154
Puanları
113
Yaş
38
poyraz-karayel-poyraz-cenaze.jpg

Poyraz Karayel
dizisinde yaşanan yaprak dökümünün ardından yapımcı Ahmet Bircan’dan eleştirilere sert cevap geldi. Ekranların sevilen dizisi Poyraz Karayel dizisi yayınlanan 62. bölümüyle birlikte sezon finaline girmiş olsa da, ekip içinde yaşanan ayrılıklar ve problemlerle bir türlü gündemden düşmedi.

Sezon bitmeden önce diziden ayrılan Görkem Aslan’ın sevgilisi ve aynı zamanda dizinin yönetmeni Çağrı Vila Lostuvalı’nın sezon finalinin ardından Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, kadroda yaşanan bu ayrılıkların sebebi olarak yapımcı Ahmet Bircan’ı sebep göstermişti. Lostuvalı yaptığı açıklamada, “Bu mevzudan, üzerine hiçbir “şey” sıçramadan yırtan ve olayın mimarı olan uygulayıcı yapımcı Ahmet Bircan da elbet bir gün, (umarım) bir an durup düşünecektir, ben ne ettim bu güzelim projeye diye?” ifadelerine yer vermişti. Bu açıklamaların ardından yapımcı Ahmet Bircan'da sessizliğini bozdu.

Limon Yapım’ın sahibi yapımcı Ahmet Bircan, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamayla tüm eleştirilere sert bir yanıt verdi. Bircan, “Hepsinin ‘yolu açık olsun’ ” dedi.

İşte Ahmet Bircan’ın açıklamasının tamamı:

“Çünkü kaygımız egomuz değil dürüstlüğümüz ve insalığımız adı altında amaçsızca ve gereksiz bir şekilde şirketin ve benim ismimi kullanarak sosyal medya üzerinde prim yapmaya çalışanlara lafım şu dur ki… Bu tür Radikal kararlar şirket genelinde ve projenin gidişatıyla alakalı olduğunu, bu kararların hiçbir şekilde kişisel olarak algınlanmaması gerektiğini bilmenizi isterim. Kaldı ki, üstünden 4 ay geçmiş bir olayı, bugüne kadar hazmedip, bir sürü insanı da bu süreçte zan altında bırakan ve hiçbir türlü vicdanı rahatsızlık duymayan, dürüstlüğüne ve insanlığına inandığımız, bu şahsiyetlere prim vermeyeceğimizi bilmenizi isterim. Bu şahsiyetlerin sosyal medya üzerinden şahsıma yaptıkları karalamaların karşılıksız kalmayacağını ve sosyal medya üzerinde önceki ve bundan sonra yapacaklarına itibar etmemenizi rica ederim. Doğru olan şeyi yaptığım zaman, kaybettiğim kim varsa, hepsinin “yolu açık olsun”…. Nett..”
 

Son mesajlar

Üst