Powerbank

Bu konuyu okuyanlar

Mate40pro

Doçent
Reaksiyon puanı
148
Merhaba dostlar şu 2 powerbank arasında kaldım hızlı sarj desteği xiaomi de var mı bilmiyorum ama hangisini aldam bilemedim herkes xiaomi diyor yorumlarınızı bekliyorum

Xiaomi 10000 mAh (Versiyon 3) Taşınabilir Şarj Cihazı Siyah (İnce ve Hafif Kasa)
Xiaomi 10000 mAh (Versiyon 3) Taşınabilir Şarj Cihazı Siyah Fiyatı

Samsung 10000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı - 15W Çift Çıkış – Micro USB - EB-P1100BSEGWW
Samsung 10000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı - 15W Çift Fiyatı

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Versiyon 3'ü 6, 7 aydan beri kullanıyorum hiç sorun yaşamadım ama bundan sonra çok daha yenileri ve güzelleri çıktı onları araştırman çok daha iyi olucaktır.

Mate40pro

Doçent
Reaksiyon puanı
148
Versiyon 3'ü 6, 7 aydan beri kullanıyorum hiç sorun yaşamadım ama bundan sonra çok daha yenileri ve güzelleri çıktı onları araştırman çok daha iyi olucaktır.
Örnek cerebilir misiniz alacağım fiyat sorunum yok da hani şöyle hızlı sarjı vs olan

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Duracell almanı tavsiye ederim zaten marka pil konusunda dünyanın bir numarası yaptıkları powerbank sadece güvenlik önlemleri nedeniyle bile tercih edilebilir hızlı şarj desteği var sadece 50 - 60 TL daha yüksek fiyat etiketine sahip..

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Versiyon 3 olanı hala kullanıyorum canavar gibi

M

Murat Burç

SDN Okuru
Keşke bilgim olsa bu konular da ? bana ince hızlı sarj eden birşey lazım parası vs çok umrumda değil
Samsung ve Sony powerbanklar çok pahalıdır uzak dur. Xiaomi de azıttı. Bunun yanı sıra duracell falan filan da inanılmaz fahiş. Redmi, Anker, Spiegen bunlardan birinden al kafana yatanı. Uygun birşey bulursan Xioami de olur.

Her powerbank iPhone XS'i hızlı şarj etmez. Apple USB Power Delivery kullanıyor. Ankerin IQ şarjı var mesela PD desteklediğini sandığım. Çift taraflı Type C'ler PD oluyor genellikle. Gözüne kestirdiğin pwerbank + iphone xs charge test falan yazarsan performansını youtubeda mutlaka bulursun