Portekiz - Türkiye maçı ne zaman, hangi kanalda?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

i.am.kira

Asistan
Reaksiyon puanı
2
skor kimseyi yanıltmasın ikinci yarı portekiz tek kale oynadı. ilk yarı iyiydik ama ikinci yarı çok kötü.
yanlız bu portekizi almanya ve hollanda oyar. çok vasat oynuyorlar...

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
sürpriz oldu. beraberlik dedik kupon yattı. Gerçi iddaa oynamıyorum ama :)

yildiz61

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Isik stadinda Isiklar söndü...Ronaldonun Facasini aldi Volkan..Umut Bulutu es gecmeyelim ama takimin tümü süperdi..Tüm milli takim ekibini oyuncularini Kutluyorum bize bu sevinci yasattiklari icin...

aquess1999

Dekan
Reaksiyon puanı
21
Bende kaybederiz filan sanıyordum ama 3-1 bitmiş.Vay be. :D

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
skor kimseyi yanıltmasın ikinci yarı portekiz tek kale oynadı. ilk yarı iyiydik ama ikinci yarı çok kötü.
yanlız bu portekizi almanya ve hollanda oyar. çok vasat oynuyorlar...

Almanya bu şampiyonada hepsinin eline verecek zaten. :) Belki ispanya dayanır yada yener.

Hadi gelsin Euro2012 :)

ADRENALİN-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
3-1 öndeyiz. :)
Arkadaş ben bu takıma ne diyeyim şimdi. Bu zamana kadar aklınız neredeydi. Neden yokuz Euro 2012 de.?:devil:

hem kadroya baktığımız zaman hep genç dolu, bu gençler ile çok büyük iş başardık, 48 yıldır yenemediğimiz portekizi bu genç kadrosuyla yendik, hamit çok süper ronaldoya geçit vermedi, volkan çok güzel kurtarışlar yaptı, ronaldonun penaltısını kurtardı, umut bulut tek kelime ile harika, gollerini atıyor, hemde pepeye attırıyor, bu genç kadroyu çok beğendim ilerde bu gençler ile çok büyük işler başaracağız, biraz daha pişsinler bakalım

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Kendimizi kandırmayalım. 4 kere gittik 3 gol attık...

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
öyle böyle derken yıllar sonra milli takım izledik... yiğidi öldür hakkını yeme demişler 100 kişiden 90ı belki daha fazlası yeniliriz dedi (ben kg var dedim :D ) AMA yanıldık... Abdullah avcıyı ve avcının talebelerini portekizi avlarken izlemek güzeldi :)

sloganımız Portekiz ava giderken avlandı olsun

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
O değil de Trt 1 in spikeri nedeniyle bi an biz mi Euro 2012 ye gidiyoruz diye sormadım değil.Adam ne heyecan yaptı yok tv başında dualarını gönderen seyirciler falan,gollerde kendinden geçmeler.Altı üstü bi hazırlık maçı ve 3-1 yendiğimize bakmayın ikinci yarı bizim sahada oynandı,Ronaldo penaltıyı kaçırmasa yenilebilirdik

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
O değil de Trt 1 in spikeri nedeniyle bi an biz mi Euro 2012 ye gidiyoruz diye sormadım değil.Adam ne heyecan yaptı yok tv başında dualarını gönderen seyirciler falan,gollerde kendinden geçmeler.Altı üstü bi hazırlık maçı

Aynen yaa. Garibim kendini avuttu ne yapsın :)

aquess1999

Dekan
Reaksiyon puanı
21
O değil de Trt 1 in spikeri nedeniyle bi an biz mi Euro 2012 ye gidiyoruz diye sormadım değil.Adam ne heyecan yaptı yok tv başında dualarını gönderen seyirciler falan,gollerde kendinden geçmeler.Altı üstü bi hazırlık maçı ve 3-1 yendiğimize bakmayın ikinci yarı bizim sahada oynandı,Ronaldo penaltıyı kaçırmasa yenilebilirdik
Aynen. :D

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
abi şunu hiç anlamam ben (genel geçer bir yorum kimse üstüne alınmasın) hangi yaptığımız iyi şey alkışlanıp güzel bir yoruma layık olacak karşı takım bilmem kaç milyon dolarlık adamlarla dolu süper ligdeki takımlarımızla eş değer bonservisleri var adamlar 1 gol atabilmişler ha bazen skor bişey ifade etmez oynarsın atamazsın ama böyle bir durum yok ronaldo dahil hangi oyuncu otoban yaptı ortalığı??? bundan önceki maçlarıda hatırlarsınız ağlanacak halimize gülüyorduk :(

onu bunu bırakalım iyi bir iş varsa bize sadece ALKIŞLAMAK KALSIN bencee...

ben milli takımımızı canı gönülden tebrik ediyorum

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
4 keremi gittik, sen maçı izlemedin galiba :D burağın kaçırdığı golleri görmedin galiba :D

Burak'ın kaçırdığı ilk yarıdaki bir pozisyon var zaten 4 ün 1 i o... Hamit'in serbest vuruşunu saymıyorum.

Adamlar bariz şekilde üstün oynadılar...

Ben bu maçta Türkiye'yi hiç beğenmedim. Bu maç resmi maç olsa Portekiz perişan ederdi Türkiye'yi... Adamlar çok seri çok hızlı paslaşarak hızlı bir şekilde atak şekillendiriyorlar. Bizimkiler pat küt ne yaptıkları belirsiz şekilde top uzaklaştırmaya çalışıyor.

Türkiye potansiyel olarak güçlü bir takımdır. Ama bu gün sahadaki Türkiye'den çok daha güzel oynayıp kaybettiğimiz maçlar bilirim ben. Bu günkü galibiyet sadece istatistik olarak Türkiye'ye bir artı sağlamıştır. Oyun olarak değil..

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
oyunu genel olarak ben de beğenmedim ama deplasman takımı olarak böyle oynamamızı da yadırgamadım. unutmayalım ki, chelsea de böyle oynayıp şampiyonlar ligi şampiyonu oldu.

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Auac8VcCQAExHG2.jpg

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
bu sene yıldızlar arasında penaltı kaçırmak moda. önce messi, sonra robben, şimdi de ronaldo. :)

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[video=youtube;9S-CNtdrqYg]http://www.youtube.com/watch?v=9S-CNtdrqYg[/video]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar