Portable Total Commander 7.0b3.rar

Bu konuyu okuyanlar

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14

Teşekkürler ama neye yaradığınıda açıklasaydın daha iyi olurdu. ;)

Dosyalarınıza tam anlamıyla hakim olmak ve işlemlere yüksek hız kazandırmak için Total Commander ideal bir çözüm sunuyor. Windows?un explorer fonksiyonlarının tamamını ve çok daha fazlasını pratik ve anlaşılır arayüzünde toplamış klasik bir dosya yöneticisi. Eski adı olan Windows Commander?la zihinlere kazınmış adeta bir ?sistem gereksinimi?. Bütün Windows işletim sistemlerinde sorunsuz çalışabiliyor ve NTFS de dahil olmak üzere bütün dosya sistemlerinde her türlü işlemi yapabilmenize olanak tanıyor.

Açıklama: www.downloadarsivi.com

bisgen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Haklısın kardeşim, ancak (sakın üzerine alınma lütfen, kesinlikle sana değil bu lafım ) bazı şeyleri kişi kendisi yapmalıdır. Mesela şu yapılabilir; Google arama çubuğuna programın adını yazarsın, bir sürü döküman dökülüyor zaten... kem küm ;)

ayrıca katkıların için teşekkürler :)

Tanıtım:
Bu program ile dosyalarınız üzerinde her türlü işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Dosyalarınızı; kopyalayabilir, silebilir, düzenleyip içlerini görebilir, adını değiştirebilir ve kolayca arşivleyebilirsiniz. Bununla birlikte klasörleriniz üzerinde de aynı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Total Commander, Windows ile çok uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Kullanmaya başladıktan sonra sizde göreceksiniz ki eliniz ayağınız olacak ve vazgeçemeyeceksiniz.

Sıkıştırma işlemlerinde de birçok formatı desteklemektedir. Sıkıştırma formatları arasında: ZIP, ARJ, LZH, RAR, UC2, TAR, GZ, CAB, ACE yer almaktadır. Bu programın bir diğer yararlı özelliği ise FTP üzerinden sitelere bağlanıp buralarda da dosya işlemlerini gerçekleştirebilmesidir.

kaynak : http://www.inndir.com/program.php?id=2256

--------------
Buraya da bakın : http://tr.wikipedia.org/wiki/Total_Commander

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Bende zaten google girdim, yazdım ve raskele baktım ve downloadarsivi'ne girmişim okudum, sonrasını biliyorsun zaten kopyala yapıştır. :D Paylaşımın için tekrar teşekkürler sende haklısın ama hepsinin bir yerde olması daha iyi. ;)

Son mesajlar