Popüler Oyunları Bilgisayarınıza Kurmadan Oynayın

Reaksiyon puanı
188
Hoba süper ya :D Bozuk ve driver'ı kurulu olmayan ekran kartıma rağmen süper kalite ile Mass Effect 3 oynadım :D

afacanmeto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bunu da yaptılar ya, adamlara helal olsun... Biz burda daha adil kullanım ile uğraşıyoruz!

skymen4

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu Bulut Sistemi Gerçekten Güzelmiş Ben Depolama Olarak Kullanıyordum Fakat Şimdi ki Sistemde Çok Güzel<3

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Ben de NFS:RUN oynadımda bu kadar olabileceğini tahmin edemiyordum.Ama kotayı ağlattı :D Bu nasıl sihir :D Ekran kartım yok, işlemcim ezik, ram 1 gb ve kasmadan run oynadım adamlara helal olsun valla.Aslında orijinal oyun satın alınacağına sınırsız ve hızlı(8mbit bile yetiyor) bir internet bağlantısı ile internetten oynanabilir.Verirsin parasını bilgisayara kurmadan boşa yer kaplamadan oynarsın.Tabi save olayını da çözerler sanırım.Çığır açacak bu şey teknoloji dünyasında çığır.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Ben biraz olayı abartıp Virtualbox'daki sanal XP'den girdim. Hatta 192mb ram hatta ekran kartı ayarını da 10mb olarak ayarladım ve 1 an bile zorlanmadı :D Bu sefer olmuş :)

sorgusual

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir de OnLive uygulaması var, çok daha eski ve köklü. Onda diğer oyuncuların oynadıklarını anında izleme ve sohbet etme özellikleri var. Yani basit bir şey gibi gelebilir ama resmen ekranlardan oluşan bir dünyada gezip istediğiniz ekrana girebiliyorsunuz. Ayrıca Android ve iOS ile de çalışıyor.
[video=youtube;h0CeHuvw1Fw]http://www.youtube.com/watch?v=h0CeHuvw1Fw[/video]

Reaksiyon puanı
188
Bir de OnLive uygulaması var, çok daha eski ve köklü. Onda diğer oyuncuların oynadıklarını anında izleme ve sohbet etme özellikleri var. Yani basit bir şey gibi gelebilir ama resmen ekranlardan oluşan bir dünyada gezip istediğiniz ekrana girebiliyorsunuz. Ayrıca Android ve iOS ile de çalışıyor.
[video=youtube;h0CeHuvw1Fw]http://www.youtube.com/watch?v=h0CeHuvw1Fw[/video]

Ben o adamlara mail attım ben de kullanmak istiyorum hizmetinizi gibisinden ama şu anlık sadece Amerika ve İngiltereye hizmet veriyorlarmış. Sebebi de diğer ülkelerde henüz yeterli internet altyapısının olmaması :)

tesir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sizin bant genişliği yüksek kaliteli bir deneyim akışını sağlamak için yeterli değildir.Diğer Internet özellikli uygulamalar veya aygıtları kapatın ve tekrar deneyin.

hatası veriyor...

Reaksiyon puanı
188
Arkadaşlar benim hattım 50 Mbit bende bile bazen küçük aksamalar oluyor :) Bu sistem çok yüksek bant genişliğine ihtiyaç duyuyor :)

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Bant genişliği diyor bir şeyler diyor oynatmıyor meret.İfrit ifrit :)))

thesavarona

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Oyunların Hepsi demo 30 dakka kadar oynanıyor ama böyle bir şirket bu oyunları tam sürüm olarak verseydi şimdide patlama yaşanırdı.en güzel yanıda pentium 4 işlemcisi olan pcde TheRun oynadım :D

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
artık oyun için pc uprade etmek bitcek sanırım