Polis Vahşeti - 1 Ölü - Video

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Polis aracıyla bir sivil araç çarpışıyor
Sivil araç şoförü ehliyetsiz olmasından dolayı Trafik ekiplerini çağırılıyor gelen trafik ekibinden bir polis memuru resmi araç şoförünü ve sivil araç şoförü olan arkadaşı yanına çağırıyor başka kimse gelmesin diyerek, ardından sivil araç şoförü arkadaşın ağabeyi ve çevredeki arkadaşları trafik polisinin yanına gidip arkadaşlarının askere gideceğini ve ceza yazmamalarını söylüyor ve bir polis memuru arkadaş polis telsizi ile bunu söyleyen kişinin başına vurarak sen karışamazsın diye söylüyor bunu gören çevredeki arkadaşları, araç şoförü ve ağabeyi polislerle tartışmaya giriyorlar ardından polis memurunun biri silahına sarılarak sağa sola ateş açmaya başlıyor elindeki sandalye ile polisin üzerine yürüyen arkadaşa önce bacaklarına ve sonrasında göğüs kafesine doğru ateş ederek soğuk kanlı bir şekilde vuruyor ve vurulan arkadaş yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybediyor.

Video : https://www.facebook.com/photo.php?v=403465669710200

ozkan003

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ramazanlık günde içki içip devletin polisine sandalye ile saldırarak aslında kendi sonunu getirmiş, polis madem bacaklarına sıkmış neden birde vücuda ateş etmiş orası da ayrı bir konu, büyük şehirlerde yüzüne maske takıp otobüsü ateşe verenler vurulmazken buradaki güç orantısız olmuş. bu ülkede milyonlarca kişi askere gidiyor ama kimse ortalığı dağıtmıyor. yazık ölene de, öldürene de...

Black Wolf

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Sandalye alıp polisin üzerine yürümek ne demek?
Olayın aslını bilmiyoruz tabi. Burda anlatıldığı gibi konuşulmamıştır orada.
Polisin ayaklarına ateş etmesi haklı ama göğsüne ateş etmesini doğru bulmadım bende. Polise vericeksin şok tabancasını ülke de rahatlıycak polislerde

S

SDN Okuru

SDN Okuru
o adam senin çolğuna çocuğuna çarpsa ne yapacaktın istanbulda yol vermedi diye bi aileyi denize uçuran bu ve bunun gibi pisliklerdir eline sağlık bırak polis askerde işini yapsın zoruna gidiyorsada git başka memlekette yaşa

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Polis resmen cinayet işlemiştir bana göre .

mazruf

Guru
Katkıda Bulunan
Reaksiyon puanı
1,117
Elinde gördüğüm kadarıyla sadece bir sandalye var. Adama yakın polis silahını çıkarmış diğer polislerin elinde ise biber gazı var. Basiretleri mi bağlandı olay anında nedir bilmiyorum ama olay o raddeye gelmeden biber gazıyla etkisiz hale getirmeleri lazımdı.

Yazık...

Keşke aynı eylemi PKK'ya destek için yürüyüş yapan yüzü maskeli, molotoflu gruplara da yapsalar. O zaman polis herkesten alkış alır ama bu olayda yanlış yapılmış.

Bakalım neler çıkacak.

agkorkmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Dünyanın bir çok ülkesinde polis kuvvetlerine silah verilmemektedir. Öldürülen kişinin dili, dini, ırkı, meshebi ne olursa olsun ne suç işlerse işlesin yaşam hakkı hiçbir şekilde elinden alınamaz.
Polis suçludur oradaki kişilerden daha çok polis vardır çok rahat emniyete götürüp ifadelerini alıp mahkemeye sevk edebilirler.

yildiz61

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Polis vahseti diye baslik...Peki polisi o hale kim getirdi diye dusunen varmi ? Yok Terör örgütünün uzantilari polisi tokatlar milletvekili yakini polise yer begen der vatandas olay cikartir ayirmaya gelen polisi darp eder döver söver ula bu insan yahu...Birde bazi kendini bilmez burdakide öyle videosunu izledim vursana diyor vurdu rahatladinmi...

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Artık alıştık hani haftada bir polis vukuatı oluyor yine her zamanki gibi polisler ceza değil verdi alacak lar hatta bu son zamanlarda yaptıkları vukuatlardan dolayı üstün hizmet madalyası falan verebilir devlet onlara.

agkorkmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Polis o kişileri tutuklama ve göz altına alma hakkına sahiptir oradaki mevcut güç ile bunları yapabilir. Eğer oradaki güç yetersiz ise takviye ekip ister ve gerekeni yapar. ve uyarı ateşi açarsın kişiyi durduramıyorsan bacaklarından vurursun göğsünden değil. herşey çok açık ve seçik bir şekilde ortada. kişiler haklıdır demiyorum onlarda suçludur. Ama cezaları ölüm değildir...

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
aslında başımızdakilerin sorunu bu polisi iplemiyor artık vatandaş daha 1 hafta önce babamın önünde otoparkcıyla kavga eden adama babam müdahale etmiş resmi kıyafetle adam dönüp "sana ne oluyor lan allahmısın sen" diyerek diklenmiş sen kimsin devletin resmi polisine böyle davranacak cesareti buluyorsun

istbne

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Polislerin sucvlularla hangi kosullarda nasil mucadele edecegi bellidir. Bunun disinda yaptiklari hersey suctur. Son zamanlarda polislerin vatandasa hakli veya haksiz davranislari bir tehdit halini aldigi goruluyor. Bu konuda gerkenler yapilmali ve polislerin egitimi ve gerekliyse prikoljik yardim almalari saglanmalidir. Ortada artik adi konulmamis bir teror vardir ve bunun sorumlulari polislerdir. Tasiyamacaksan o silahi git kendine baska meslek bul. Polis olup uniforma giymeyle vatandaslik kategorisinden cikip kiralmi olduklarini saniyorlar. Gecenlerde de hamile esini hastaneye yetistirmeye calisan adam dove dove oldurudler nerdeyse ustune birde mahkemede yalan beyanlarla adami hapse attirdilar. Simdi ben polislerin oldugu ortamda kendimi niye guvende hissedeyim. Gun gelir milletin kayisi kopar, ya bir sandalye ya da odunla bacagindan vurulmasina ragmen hala polise saldirir zira artik polisi polis olarak degil dusman olarak gormeye baslamistir.

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Polislerin sucvlularla hangi kosullarda nasil mucadele edecegi bellidir. Bunun disinda yaptiklari hersey suctur. Son zamanlarda polislerin vatandasa hakli veya haksiz davranislari bir tehdit halini aldigi goruluyor. Bu konuda gerkenler yapilmali ve polislerin egitimi ve gerekliyse prikoljik yardim almalari saglanmalidir. Ortada artik adi konulmamis bir teror vardir ve bunun sorumlulari polislerdir. Tasiyamacaksan o silahi git kendine baska meslek bul. Polis olup uniforma giymeyle vatandaslik kategorisinden cikip kiralmi olduklarini saniyorlar. Gecenlerde de hamile esini hastaneye yetistirmeye calisan adam dove dove oldurudler nerdeyse ustune birde mahkemede yalan beyanlarla adami hapse attirdilar. Simdi ben polislerin oldugu ortamda kendimi niye guvende hissedeyim. Gun gelir milletin kayisi kopar, ya bir sandalye ya da odunla bacagindan vurulmasina ragmen hala polise saldirir zira artik polisi polis olarak degil dusman olarak gormeye baslamistir.

Bu sizin kendi hüsn-ü kuruntunuz.
Öncelikle manşet yanlış hayır yanlış değil kasıtlı hayır kasıtlıda değil hakaret içerikli
Sizler kışın sobanın başında yazın balkonda keyfi yaparken polis gece gündüz görevde nankörlük etmeyelim.Polis devleti temsil eden bir insandır yani eti kemiği olan bir canlı üç kişi saldırmış ya saldırdığın kim ahet mehmet değil... devlet adam ne zorda kalmışkı yeter demiş ilgisiz olayları birbirine ekleyerek laf cambazlığına geçit yok velevki geçenlerde gösteri yapan o bölücüyü övmeye hele hele hiç
o ...... hadi söylemeyeyim ayıp olmasın fatihte en çok konuşulan ikinci dik türkçedir ve o ş..... sadece gösteri yapmıştır.
Faşizme faşizan uygulamalara oligarşik yaklasımlara kesinlikle karşıyız ama polis varolan düzeni korur onlarda emekçidir üzerilerine bu kadarda varılmaz

CMYK

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Polis orantısız güç kullanmış...

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
hıc bır sivill vatandas sandalyeyı tutupta polise saldıramaz....saldırmaya da hakkı yoktur...polis verdiği ifadede bıçak darbesi aldıgını dıle getırmıstır..ne kadar dogru bılemeyız ama...su bır gercek kı basımız sıkıstıgında alo polis demesını bılıyoruz....o zaman saygı duyacaksın polise askere....sen uykunda rahat uyuyabılıyorsan POLİS ve ASKER sayesındedır ..Bunu unutma ey TÜRKİYEM ...kımse kendı adaletını saglamaya calısmasın....sonra ortalık ne olur ...bır dusunsenıze...SAYGI duyacaklar polise askere...şahsen zerre kadar acımadım...

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
hıc bır sivill vatandas sandalyeyı tutupta polise saldıramaz....saldırmaya da hakkı yoktur...polis verdiği ifadede bıçak darbesi aldıgını dıle getırmıstır..ne kadar dogru bılemeyız ama...su bır gercek kı basımız sıkıstıgında alo polis demesını bılıyoruz....o zaman saygı duyacaksın polise askere....sen uykunda rahat uyuyabılıyorsan POLİS ve ASKER sayesındedır ..Bunu unutma ey TÜRKİYEM ...kımse kendı adaletını saglamaya calısmasın....sonra ortalık ne olur ...bır dusunsenıze...SAYGI duyacaklar polise askere...şahsen zerre kadar acımadım...

2 el bacağına sıktın , daha gidipde göğse sıkmanın mantığını açıkla bana ?

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
izledim ben 2 gün önce bunu ama çocuğun öldüğü haberini okumamıştım nasıl bir hırstır 2 taraftada çocuk vurulduğu halde polisin üzerine gidiyor polis ise vurmuş olmasına rağmen hala ateşe devam ediyor anlamış değilim.Bence herşey bizim izlediğimiz kadar kısa değil öncesi vardır !!!!