Polat Alemdar !

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
10 yıl önce bizde çok değişiktik:)

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Necati Şaşmaz

Abdulkadir Şaşmaz'ın oğludur. Asıl mesleği turizmcilik olan Şaşmaz, eğitimini ABD'de tamamladı. ABD'de 6 sene kalan Şaşmaz, 2001 yılında bir süreliğine ailesini ziyarete geldiği sırada geri dönüş uçak biletini 11 Eylül 2001 tarihine aldı. Amerika'da yaşanan saldırılar sebebiyle uçağı Amerika'ya varamadan geri dönen Şaşmaz, sonradan ailesinin çekinceleri ve ısrarı üzerine Amerika'ya dönmekten vazgeçti. Hayatına Türkiye'de devam etme kararı alan Necati Şaşmaz,Ankara'da sigorta acentesi açtı. Çok geçmeden sigorta acentesi'da Osman Sınav'la bir iş görüşmesine oturdu. Kendisine bir yapımın senaryo ekibinde yer alması teklifi geleceğini beklentisi ile görüşmeye gitti. Osman Sınav'ın "Bir dizi düşünüyoruz, seni de başrolde düşünüyorum" sözlerine, düşünmek istediğini söyleyen Şaşmaz, bir ay sonra teklifi kabul etti.

Sence 10 yıl önceki haliyle dalga geçilecek birimi :)

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
Babamın eski fotoğraflarının daha zayıf ve kalın kaşlısı :D
babam daha yakışıklıydı ondan ey gidi zaman..

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Komik bişey yokta yalnız Polat hakkında yani Necati Şaşmaz hakkında şöyle bişey duydum Amerika dan bi kimlikmi almış ne almış bişey almış o aldığı şeyle askerliği asmış diye duydum ne ölçüde doğru onuda bilmiyorum ben medyanın yalancısıyım... Yani dizide hem Amerikalılarla mücadele edip gerçek hayatındada Amerika nın kanatları altına sığınmak ne ölçüde doğru sizce???....

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Komik bişey yokta yalnız Polat hakkında yani Necati Şaşmaz hakkında şöyle bişey duydum Amerika dan bi kimlikmi almış ne almış bişey almış o aldığı şeyle askerliği asmış diye duydum ne ölçüde doğru onuda bilmiyorum ben medyanın yalancısıyım... Yani dizide hem Amerikalılarla mücadele edip gerçek hayatındada Amerika nın kanatları altına sığınmak ne ölçüde doğru sizce???....

Askerliğini, bedelli olarak 2000 yılında yapmış. Zaten yurt dışında belli süre bulunan/çalışanlara bu hak veriliyor diye biliyorum.

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Bedelli yapmış askerliğini.

amazih61hr4.jpg

Buda ilkokul öğrencisi Polat:)

1190807537111hx1.jpg

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Bende net bişey bilmiyorumda öyle bi haberleri izlerken kulağıma gelmişti....

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Bence başarılı bir insan. Eski fotoğrafı sıradan görünebilir ama hangimizin böyle hayatı oldu/olacak ?