Pokémon GO nasıl oynanır?

Bu konuyu okuyanlar

bedirhan__ss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar cihazımda nasıl Pokémon GO oynayabilirim? İnternetteki çoğu link kaldırılmış yada eski sürüm.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Ya abi sıkıcı. Seni tüm Türkiyeyi turlatır, sonuç abidik gubidik hareketli resimleri toplatır değişik yerlerden.

kafayı bozma böyle şeyle. ama bisikletin varsa eğlence amaçlı gezip toplayabilirsin şehirde.

Zaten topladığın pokemonlarla bir şey yapamıyorsun.
Başka arkadaşlarla savaş desen yok. Ne bilem, bulduğun pokemonun önüne yakaladığını fırlatıp güçten salamıyorsun.

Gerçek Oyundaki gibi değil yani.

Son düzenleme:

Yavuz sama

Asistan
Reaksiyon puanı
184
Ya abi sıkıcı. Seni tüm Türkiyeyi turlatır, sonuç abidik gubidik kareketli resimleri toplatır değişik yerlerden.

kafayı bozma böyle şeyle. ama bisikletin varsa eğlence amaçlı gezip toplayabilirsin şehirde.

Başka arkadaşlarla savaş desen yok. Ne bilem, bulduğun pokemonun önüne yakaladığını fırlatıp güçten salamıyorsun.

aynen koleksiyon oyunu okadar yürüdüğüne deymez

bedirhan__ss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ya abi sıkıcı. Seni tüm Türkiyeyi turlatır, sonuç abidik gubidik hareketli resimleri toplatır değişik yerlerden.

Benim amacım spor yapmayı eğlenceli kılmak yani öyle deli gibi ne bileyim illa Mewtwo tutacam gibi bir şeyim yok yani
bide nasıl bu kadar hasta olmuşlar buna onu anlamak için deneyecektim

Ve evet bisikletim var.

Yavuz sama

Asistan
Reaksiyon puanı
184
Benim amacım spor yapmayı eğlenceli kılmak yani öyle deli gibi ne bileyim illa Mewtwo tutacam gibi bir şeyim yok yani

Ve evet bisikletim var.
bence boşuna macera aramaya gerek yok allah korusun oynarken biyerlere çarpabilirsin.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762

Ve evet bisikletim var.
Bisikletin varsa ne güzel. Günün dolu dolu eğlenceli geçer :D

bedirhan__ss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
bence boşuna macera aramaya gerek yok allah korusun oynarken biyerlere çarpabilirsin.
Bide odamda Rayquaza çıkıyormuş var yaaa yanında da Eevee
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi yeni nesil bilmez eskiden Soulsilverlar Heartgoldlar Platinium Diamondlar Pearllar ne oynardık beee

(Çaktırmayın ben de 12 yaşındayım emülatörle oynuyorum ama üstte yazanların hepsini oynadım delilerce.)

Son düzenleme: