Podolski 'Aslan' gibi

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Galatasaray’da hem kupa töreni hem de transfer hareketliliği var… İngiliz basınının iddiası ise sarı-kırmızılı taraftarları yerinden fırlatacak türden…

podolski.jpg

Sarı-kırmızılı takım sezonu şampiyon tamamladı, 4. Yıldızını taktı…

İlk transfer Akhisar’la sözleşmesi sona eren Bilal Kısa’ydı…

Cuma günü oyuncuyla 2 yıllık sözleşme yapıldı…

Yeni iddia ise İngiliz basınına dayanıyor…

Hamza Hamzaoğlu’nun devre arası gündemlerine geldiğini söylediği Lukas Podolski…

Bonservisi Arsenal’de olan ancak devre arası Inter’e kiralanan golcü oyuncu “Arsenal ile 1 yıl daha sözleşmem var. Başka takımlarla görüşüyorum. Her teklife açığım” dedi…

İngiliz basını ise Arsenal’den ayrılmasına kesin gözüyle bakılan yıldız oyuncunun gelecek hafta sarı-kırmızılı takım için sağlık kontrolünden geçeceğini yazdı…

3 Puan - İngilizler'e göre; Podolski 'Aslan' gibi

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Umarim gelmez. Bize adam akilli oyuncular lazim, yan gelip yatacak oyuncular degil.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Bruma'dan daha iyidir en azından.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
Bruma çok genç daha,son şutu iy ideğil sadece,ileride iyi olacaktır kendisini geliştirirse.

kujinakata

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yahu siz fm oynarken 18-19 yaşındaki geleceği parlak oyuncuyu geldiği gibi takımda gol şov yapsın diye mi alıyosunuz yoksa 24-25 yaşına gelince dünya starı olsun diye mi alıyosunuz bruma daha 20 yaşında niye dilinize doluyosunuz anlamıyorum. büyük dünya kulüpleri her yıl 10-15 tane bruma gibi genç çocuk alıyorlar bunların elbetteki hepsi başarılı olamıyor ama fabregas rooney wilshire ter stegen ... gibi adını duyunca ağzınızın sulandığı oyuncular hep böyle yetişiyor. bugun psg forması giyen pastore palermoya 500k euro ya geldi 2 yıl sonra psg 41m euro verip aldı. örümcek kafalı olmayalım artık yeter ya

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Yalandır umarım gelecekse Gignac gelsin bu adama ihtiyaç yok

hanox

Asistan
Reaksiyon puanı
15
transfer dönemi hedef saptırma hareketi olarak geldi bana bence gs nin hedefi başka.

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Türk takımlarının emekliye hak kazanmış futbolcuları almaları beni hasta ediyor.
Tamam katkı sağlayabilirler ama gelmesinler.

dreamhunter

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Konoplynka , Gignac ya da Danny İngs , Maxi Pereira birde işte defansın ortasına zeki ve hızlı stoper birde Melo yerine başka bir orta saha alınsa takım 10 numara olur. İşin güzel tarafı da saydığım adamlar bedava. Özellikle Konoplynka ne yapıp edip fazla para ver getir takıma , 35 yaşındaki adamlara vereceğimize ona ver , çok da iyi fiyata satarız ileride.