Yardım Poco x3 pro kasıyor

Bu konuyu okuyanlar

TombalakKedi

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Telefonu ilk aldığım da 12.5 ye iyiydi tatminkar idi fakat. 12.5.2 yaptığından beri her türlü kasmayı yasiyorum telefonu PC olmadan 12.5 e nasisl geri alırım. Berbat bı sürüm kasmamasi gereken her şey kasıyor

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
Telefonu ilk aldığım da 12.5 ye iyiydi tatminkar idi fakat. 12.5.2 yaptığından beri her türlü kasmayı yasiyorum telefonu PC olmadan 12.5 e nasisl geri alırım. Berbat bı sürüm kasmamasi gereken her şey kasıyor
Cihazı sıfırla.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Çin malları yazılım ile savaş yapar adeta, alınmamalı bence.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Android piyasasının %80 i Çin %10 u kore geri kalan falanca uyduruk toplama markalar, sanki çok seçenek varda ?

Samsung alın de anlarım
% 100 ÇİN MALI ALINMAZ, ama yazılımı ve donanımı ağırlıklı MARKA telefonlar alınır. SONY, ASUS, SAMSUNG, gibi gibi..

TombalakKedi

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Size bunu sormamiştım ama kasma sorunundan bahsettim almak bana kalmış bu fiyata en güçlüsü bu idi yoksa bende a52 almayı biliyorum ben performans istedim

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
Cihazı bi sıfırlamayı deneyin. Sonuçta iPhone a 10bin+ lira para verdikten sonrada aynı sıkıntıyı yaşayanlar var. Siz en azından aşağı yukarı bi asgari ücrete almışsınız cihazı. O kadar nazı da çekilir.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,231
% 100 ÇİN MALI ALINMAZ, ama yazılımı ve donanımı ağırlıklı MARKA telefonlar alınır. SONY, ASUS, SAMSUNG, gibi gibi..
Asus bana telefon olarak marka algısı düşük geliyor laptop ta birşey diyemem, Sony Türkiyede yok, Samsung iyidir ilk Android kullandığım marka.

Şöyle diyim para olduda biz mi S21 ultra almadık yada zfold 3 almadık ?

Oppo realme Huawei honor vs Çin malları marka algısı olarak zayıf geliyor alsam keyifle kullanamam ama xiaomi bence bunların dışında Samsung ayarında bir marka bence, Çinlilerin arasında önü en açık marka xiaomi bence ?

Şuan xiaomi note 10 pro kullanıyorum 4300₺ para verdim, internet alemine bakıyorum bu telefon için hayal kuranlar var düşün ülkenin halini.

İnşAllah herkes gönlündeki telefona sahip olur ne diyim, note 10 pro isteyerek aldım keyifle kullanıyorum, zfold 3 neysede S21 ultra isterdim açıkçası ama 16.000₺ gibi bir mebla.

Kendi açımdan para varsa Samsung s serisi yoksa xiaomi herhangi pro yada t modeli

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Şahomi belki çinlilerin amiral gemisi olabilir ama onda bile satılan malların yarısında o veya bu şekilde arıza çıkabiliyor... Bu yüzden çin malları (özellikle yazılım açısından) alınmaz.

Şöyle diyeyim ben de:

Üç dandik telefon alacağına bi kerede bir tane kalite telefon almak iyidir.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Oneplusta Çinli ama yazılımı iyi bütün Çinliler kalitesiz arayüze sahip değil aynı şekilde vivonun yeni arayüzüde iyi bnce sorun xiaomin arayzünde hantallastı iyice

Sorunun cevabına gelecek olursak genel sıkıntı xiaomilerde her güncellemeden sonra yedek alıp formatlamak gerekiyor formatlamayı deneyin

Son mesajlar