Poco x3 nfc mi? Huawei p smart 2021 mi ?

Bu konuyu okuyanlar

salihSR

Asistan
Aslında poco alacaktım ama huawei matebook 13 alacağım için huawei telefon almak daha mı mantıklı olur?

salihSR

Asistan
hem zaten Google servisleri de yok APK kurmak ile uğraşmak istemezsin eğer Android telefon alacaksan Xiaomi veya Realme öneririm OnePlus da öneririm favori markamdır lakin fiyatı İPhone kadar hatta 11'den daha pahalı diyebilirim
hem zaten Google servisleri de yok APK kurmak ile uğraşmak istemezsin eğer Android telefon alacaksan Xiaomi veya Realme öneririm OnePlus da öneririm favori markamdır lakin fiyatı İPhone kadar hatta 11'den daha pahalı diyebilirim
poco almaya karar verdim 7k lık oyun açabilecek bilgisayar önerin var mı ben bunu düşündüm sence iyi mi ?https://www.hepsiburada.com/asus-vi...ilir-bilgisayar-p-HBV00000QC13H?magaza=SASTAR

alpotter

Profesör
knk 11k telegon ve pc gerek
Mesaj otomatik birleştirildi:

bilgisayar ve telefon toplam 11k
bu fiyatlarda alınabileceğini düşündüğüm realme 7, realme 7 pro, m51, oppo reno 4, samsung note 10 lite ve realme 6 pro var. bu cihazlardan hoşunuza gideni almanızı tavsiye ederim.
dediklerim arasında bence en başarılı iki cihaz samsung note 10 lite ve realme 7 pro.

Samsung note 10 lite 4700 TL'ye çıkmış. sanırım bütçenizin üzerinde.

Son düzenleme:

Atma Ziya

Öğrenci
x7 daha çıkmadı. realme 6 da artık 7 ile aynı fiyatta. artık mantıklı olduğunu düşünmüyorum. :)
Şuan realme 6 dan yaziyorum çok kullanışlı ve iyi bir telefon fiyatı artı ama geri düşeceğini düşünüyorum. Ben o zaman biraz daha bütçem fazla olsaydı realme 7 alacaktım ama realme 6 da çok güzel bir telefon ve öneririm...🙂🙂🤨🤨 x7 de Türkiye'de yok ama geleceğini düşünüyorum ama aliekspres te var oradan alinabilir

alpotter

Profesör
Şuan realme 6 dan yaziyorum çok kullanışlı ve iyi bir telefon fiyatı artı ama geri düşeceğini düşünüyorum. Ben o zaman biraz daha bütçem fazla olsaydı realme 7 alacaktım ama realme 6 da çok güzel bir telefon ve öneririm...🙂🙂🤨🤨 x7 de Türkiye'de yok ama geleceğini düşünüyorum ama aliekspres te var oradan alinabilir
aliexpress'ten alınan ürünler gümrükten geçmiyor.
bir zamanlar fiyatına göre bence en iyi telefondu realme 6. güle güle kullanın :)

Aslında poco alacaktım ama huawei matebook 13 alacağım için huawei telefon almak daha mı mantıklı olur?
telefonda önceliğiniz nedir ? önceliğinize göre daha mantıklı öneriler verebiliriz.

salihSR

Asistan
Note 10 lite yada Realme 7 pro al geç.
aga realme 7 pro aldık pc ne alacaz ?

aliexpress'ten alınan ürünler gümrükten geçmiyor.
bir zamanlar fiyatına göre bence en iyi telefondu realme 6. güle güle kullanın :)

telefonda önceliğiniz nedir ? önceliğinize göre daha mantıklı öneriler verebiliriz.
siz bilgili bir abiye benziyor sunuz telefon oppo realme 6 aldık diyelim birde bilgisayar öneriri misiniz şarjı uzun giden toplam 11k olmak üzere

Telefonda önceliğin ne?
farketmez bana

SDN Son Haberler

Son mesajlar