Poco F2 PRO & Galaxy S10 Lite

Bu konuyu okuyanlar

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
hepinizin yorumları için teşekkürler gençler büyük çoğunlukla poco diyen var bende pocoya ısındım zaten ama 500TL daha az olan s10 lite tercihde edilebilirmi onuda eklemek istedim poco tercihim arasında şuanda teşekkürler konu kapanabilir.
Poco f2 Pro güzel cihaz.Hayırlı olsun.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
merhabalar uzun yıllar kullanabilceğim cihaz arıyorum ve 2 tane model var aklımda poco f2 pro bide s10 lite benim istediğim özellikler kamera kalitesi,işlemci oyun performansı,batarya batarya benim için çok önemli hem hızlı şarzı çok iyi yapsın hemde bataryası yüksek olsun bu iki modelden hangisi alınır.

poco f2 pro 6,020 TL

galaxy s10 lite 5,543 TL
Poco F2 Pro alırdım dönüp arkama bakmazdım bile

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hadi hayırlı olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aldırdık reis.
aslında ben OnePlus'cıyım ama konu Poco mu Samsung mu olduğu için ben Poco dedim yoksa ben Google telefon ve mesajlar uygulaması ile gelen telefonu şahsen kullanmam Xiaomi'den biraz soğumamın nedeni bu aslında bakarsan

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Kimse ROM atmakla uğraşmaz ayrıca ben dahil çoğu kişi ROM atmayı bilmiyor ve ROM atmadan MI mesaj ve telefon kurmanın bir yolu mutlaka olmalı yoksa da garanti bitince atarız ROM'u bu arada bence EU ROM daha güzel en azından Google telefon ve mesajlar yok :D

Yıldırım E.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,681
Kimse ROM atmakla uğraşmaz ayrıca ben dahil çoğu kişi ROM atmayı bilmiyor ve ROM atmadan MI mesaj ve telefon kurmanın bir yolu mutlaka olmalı yoksa da garanti bitince atarız ROM'u bu arada bence EU ROM daha güzel en azından Google telefon ve mesajlar yok :D
Garantiler bitsin hele.?

Son mesajlar