PlayStation4

Bu konuyu okuyanlar

TheJoker0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar merhaba iyi günler bildiğiniz üzere yakında Ps5 çıkıcak türkiyede 19 kasımdı sanırım ben 2 yıldır Ps3 kullanıyorum onu satıp Ps4 alıcam çünkü Ps5 8000 civarında bütçe yetmiyor bu yüzden Ps5 çıktığında Ps4 sanırım düşücek o yüzden sorum şu 2. El Ps4 alırken dikkat edilmesi gereken konulara olabildiğince öğrenmeye çalıştım.
-Ban kontrolü
-İçi Açıldımı?
-Sidi girişi ve fan sesi
-Hdmi üzerinde hafif sallayınca görüntü gidip geliyormu
Eurasia garantili slim tamam bunlardı sanırım ama şimdi şunu öğrenmek istiyorum Ps5 çıkınca 2. El Ps4 mü alayım yoksa sıfır mı alacağım makine Ps4 slim 500gb yada 1tb bukadar arkadaşlar Allah konsolu olmayanlara nasip etsin

EnesS16

Asistan
Reaksiyon puanı
96
Amin öncelikle burada önemli olan sizin bütçeniz yani 0 için yetiyor mu yoksa 2. elden mi devam etmek istersiniz? Bu kadar araştırmışsınız artık 2. el aldığınızda herhangi bir problem olmaz sanırım. Bu arada EA Play'den haberiniz var, değil mi?

TheJoker0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Amin öncelikle burada önemli olan sizin bütçeniz yani 0 için yetiyor mu yoksa 2. elden mi devam etmek istersiniz? Bu kadar araştırmışsınız artık 2. el aldığınızda herhangi bir problem olmaz sanırım. Bu arada EA Play'den haberiniz var, değil mi?
Öncelikle yanıt verdiğin için teşekkür ederim sıfırlar Ps5 çıktıktan sonra Ps4 slim 500 GB yada 1 tb kaç para olur eğer yine pahalı olursa 2. El alırım ama ea play den haberim yok ne oldu?

ennstekin

Asistan
Reaksiyon puanı
92
Öncelikle yanıt verdiğin için teşekkür ederim sıfırlar Ps5 çıktıktan sonra Ps4 slim 500 GB yada 1 tb kaç para olur eğer yine pahalı olursa 2. El alırım ama ea play den haberim yok ne oldu?
Şuan 2.eller sitelerde ortalama 2000 tl gibi fiyatlara satılıyor. İyice araştırıp alınabilir.(anlayan biri ile gidip bakın)

EnesS16

Asistan
Reaksiyon puanı
96
2. el alın diyemem ancak daha karlı olacağını belirtebilirim. EA Play ise EA Games'in PS ve XBOX kullanıcıları için sunduğu şu anda 44 oyunu aylık ve yıllık kiralama gibi düşünebilirsiniz. Aylık 25 TL, yıllık ise 170 TL karşılığında 44 oyunu indirip oynayabilirsiniz.

TheJoker0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
2. el alın diyemem ancak daha karlı olacağını belirtebilirim. EA Play ise EA Games'in PS ve XBOX kullanıcıları için sunduğu şu anda 44 oyunu aylık ve yıllık kiralama gibi düşünebilirsiniz. Aylık 25 TL, yıllık ise 170 TL karşılığında 44 oyunu indirip oynayabilirsiniz.
Teşekkür ederim iyi günler