Haber PlayStation sipariş etti, altılı kase takımı gönderdiler

_X_

Profesör
Ne Olduğu Belirsiz Yerler/Kişilerden Alınmayacağını Evvelce Biliyordu. Şimdi Pek Ala Öğrendi.

O Fiyata Öyle Bir Cihazı Kim Almışki Diye Hiçmi Düşünmedin Be Kardeşim.

Ülkem İnsanı Bile Bile (Ya Tutarsa Mantığıyla) Kandırılmaya Devam Ediyor.

Ne Olduğu Belirsiz Yerler/Kişilerden Alınmayacağını Evvelce Biliyordu. Şimdi Pek Ala Öğrendi.

O Fiyata Öyle Bir Cihazı Kim Almışki Diye Hiçmi Düşünmedin Be Kardeşim.

Ülkem İnsanı Bile Bile (Ya Tutarsa Mantığıyla) Kandırılmaya Devam Ediyor.
Çok haklısın.İnsan bir düşünür neden ucuza veriyorlar diye.Hiç bilmeden etmeden alıyorlar sonra böyle oluyor.

garb02

Doçent
Öyle diyorsunda Dün gece 7 lira oldu dolar. Ne alsın ucuz bulduğunu alıyor. Herkes yorganına göre almaya çalışıyor. Parası çok olsa vatan, teknosa, Aralgame vs vs platformdan alırdı.

Froseth

Profesör
Büyük ihtimalle ihracat fazlası diye 200-300TL'ye satılanlardan aldığı için öyle gelmiştir. Hala öyle ihracat fazlası gibi numaralara inanan var mı?

garb02

Doçent
Orası haklı, dolar düşse bile vergi fazla...

Dediğim gibi hayatı yaşayanlara göre söyledim. Sabah 8 akşam 8 günlüğüm 50 tl ye geliyor o bakımdan söyledim

_X_

Profesör
Adamı savunmuyorum. Liberal olarak söyledim ! İşte kumar oynamış

Bu Kumar Değil ki Öyle Olsa Bile Şans ve Hamle Kısmının Senden Değilde Masa/ Karşı Tarafta Olduğu Durumlarda Kandırılmaya Davetiye Parayı Çöpe Atma Durumu Ortaya Çıkar.

Edit : Bunun Sokakta Çarşı Pazarda Bul Karayı Al Parayı Katakullisinden Farkı Olmadığını Herkes Biliyor. Netice Olarak Elde Edeceği Sıfırında Farkında. Buna Rağmen Haber Olmak Dışında Bir Amaç Göremiyorum Ben.