Soru Playstation 4 pro mu bilgisayar mı

Bu konuyu okuyanlar

MKBKTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Ps4 pro almayı düşünüyorum ama aklımda bi yandan hala bilgisayar almak var şimdi ps4 pro mu almak daha iyi yoksa biraz daha bekleyip 15000 tl ye kasa almak mı?

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,751
15k kasayla 60fps istediğin oyunu oynarsın ama ps4'e 2 sene sonra oyun çıkmaz.
15k'lık kasadanda 2 sene sonra pek birşey bekleme?.
Ps4 pro almayı düşünüyorum ama aklımda bi yandan hala bilgisayar almak var şimdi ps4 pro mu almak daha iyi yoksa biraz daha bekleyip 15000 tl ye kasa almak mı?
Hemen hemen aynı oyunları ve belirli bir yıla çıkan oyunları oynatacak. Zevke bağlı yani, Ps seviyorsan ps al. Pc seversen pc. Ama oyunlara mod vb kuran biri isen Pc al.

Legend_Swordd

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
17
15k'lık kasadanda 2 sene sonra pek birşey bekleme?.

Hemen hemen aynı oyunları ve belirli bir yıla çıkan oyunları oynatacak. Zevke bağlı yani, Ps seviyorsan ps al. Pc seversen pc. Ama oyunlara mod vb kuran biri isen Pc al.
dogru 2 yil sonra 30k olacak :d en az 7 sene goturur 3060li sistem ne anlatiyon dayi?

Reaksiyon puanı
126
pc almak daha mantıklı yeni çıkan oyunları da rahatlıkla oynarsın. ps4 ölmeye başlayacak bir yerden sonra . 10 yıldır oyun geliyor birkaç seneye oyunlar gelmeyecek legend swordun dediği gibi. arkadaşların varsa pc almak mantıklı geliyor.

wildecooke

Asistan
Reaksiyon puanı
76
gta 6 ps4'e çıkmayacak, pc topla

zaten tüm ps exc oyunları pc'ye çıktı

serayguler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Şahsi ön görüm (kendim için) oyunu konsolda, işi pc de, fotoğrafı makinede, aramayı cepte yapacaksın.
Yani oyun oynayacaksan konsol al, pc oyun içinde uygundur zaten ilk oyunlar pc ortamındadır ama konsollarda takılma kasılma grafik ayarı yapma gibi gereksinimler olmaz çünkü ona göre set ederek çıkartırlar.

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,548
Pc almak çok daha mantıklı. PS4-PS4 Pro alınmaz artık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlle de konsol alıcam diyorsan PS5 digital version alınır 15k'ya.

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
772
Pc almak her konuda daha avantajlı istediğin gibi forum sitelerinde takıl video izle ps seni bir yerden sonra sıkacak buna inan ps de ya arkadaş ortamın olacak takılcan edicen yada maç oynayacaksın online filan yoksa bayıyor ben ps4 alıp 1 hafta sonra satmıştım düşünün.

Legend_Swordd

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
17
Görüşüne kesinlikle katılmıyorum. 90lı yılların sonunda veya 2000li yılların başında olsak kesinlikle katılırdım ama şuanda konsola çıkan her oyun pc'ye çıkıyor, eğer düzgün bir bilgisayarın varsa konsoldan daha iyi grafiklerle daha yüksek fps değerleriyle oynarsın. ps4 çoğu hikayeli oyunu 30fps çalıştırır bu da bir dezavantaj. Unutmadan söyleyim fotoğraf makinesi mi kaldı yıl olmuş 2023 :d PC al hem işini gör hem de oyununu oyna
Mesaj otomatik birleştirildi:

illa ki konsol alınacaksa series s alınıp depolama yetmezse ssd yükseltmesi yapılabilir.