basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
tabiki. Kuralı 2 gün oldu , şuanda pes ve cod advanced warfare oyunları oynama fırsatı buldum. Sadece Playstation için soruyorsanız Mediamarkette küçük gibi görünsede o kadar televizyonunun içinde inanın odaya koydugunuzda gayet büyük duruyor. 40 inch. Ayrıca alırken Samsung ilk kurulum ücretsiz diyorlar ama , aklınızda bulunsun 40 inch ve üzeri ücretsiz ilk kurulum.

Her neyse şu ana kadar hiç bir kasma ve kayma donma görmedim. Özellikle çatışmaların ortasına atladım :) sıkıntı yok. Gayet kullanışlı ara yüzü güzel , playstation için gayet ideal ve çok pahalı olmayan bir cihaz. Uydu bağlama fırsatım olmadı ama inanın Mağazada bir çok Lg philips ten çok daha iyi yayın veriyordu. 10/9 ( sınıfına göre )

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ayrıca arkadaşlar bir şey danışmak isterim,

Call of Advanced Warfare bitirdim. Gayet akıcı hikayesi sürükleyici güzel bir oyundu bana göre. Değişime gidicem ve ek olarak bir oyun daha alıcam. Toplam 2. Kararsızlık yaşıyorum belki oynadığınız önerebileceğiniz oyunlar vardır. Hangilerini önerirdiniz aralarında seçim yapacak olursak veya ek olarak. Oyunlar birbiri ile alakasız farklı oalbilir ama sadece fikir öğrenmek istedim :)

Gta
Destiny
Late of Us
Assasin Creed serileri olabilir.

The Last of Us olağanüstü harika bir oyun.

http://forum.shiftdelete.net/playstation/382183-the-last-of-us-ps4.html

Tomb raider definitive edition'u oynamadıysanız mutlaka oynayın. Mükemmel bir oyun.

http://forum.shiftdelete.net/oyun-d...der-in-satis-rakamlari-dudak-ucuklatiyor.html

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
tabiki. Kuralı 2 gün oldu , şuanda pes ve cod advanced warfare oyunları oynama fırsatı buldum. Sadece Playstation için soruyorsanız Mediamarkette küçük gibi görünsede o kadar televizyonunun içinde inanın odaya koydugunuzda gayet büyük duruyor. 40 inch. Ayrıca alırken Samsung ilk kurulum ücretsiz diyorlar ama , aklınızda bulunsun 40 inch ve üzeri ücretsiz ilk kurulum.

Her neyse şu ana kadar hiç bir kasma ve kayma donma görmedim. Özellikle çatışmaların ortasına atladım :) sıkıntı yok. Gayet kullanışlı ara yüzü güzel , playstation için gayet ideal ve çok pahalı olmayan bir cihaz. Uydu bağlama fırsatım olmadı ama inanın Mağazada bir çok Lg philips ten çok daha iyi yayın veriyordu. 10/9 ( sınıfına göre )

Call of Advanced Warfare bitirdim. Gayet akıcı hikayesi sürükleyici güzel bir oyundu bana göre. Değişime gidicem ve ek olarak bir oyun daha alıcam. Toplam 2. Kararsızlık yaşıyorum belki oynadığınız önerebileceğiniz oyunlar vardır. Hangilerini önerirdiniz aralarında seçim yapacak olursak veya ek olarak. Oyunlar birbiri ile alakasız farklı oalbilir ama sadece fikir öğrenmek istedim :)

Gta
Destiny
Late of Us

Gta 5 i al sonu yok oyunun ben ps3 te bitirdim (platinium trophy dahil) online karakter 164 lvl ps4 edede aldım hala devam ediyorum online'da insanlarla kapışmak harika Onun haricinde Destiny 'ide güzel ama biraz zor geldi bana Last of Us sahaser ama bitiyor ,illaki birini seç dersen dersen GTA 5

Barlas90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gta 5 i al sonu yok oyunun ben ps3 te bitirdim (platinium trophy dahil) online karakter 164 lvl ps4 edede aldım hala devam ediyorum online'da insanlarla kapışmak harika Onun haricinde Destiny 'ide güzel ama biraz zor geldi bana Last of Us sahaser ama bitiyor ,illaki birini seç dersen dersen GTA 5

teşekkürler o zaman şuanda last of us on planda türkçe altyazi olmasıda %100 konuya hakimiyet sağlıyor. İkinci tercih olarak gta ve tomb rider düşünücem teşekkür ederim

The Last of Us olağanüstü harika bir oyun.

http://forum.shiftdelete.net/playstation/382183-the-last-of-us-ps4.html

Tomb raider definitive edition'u oynamadıysanız mutlaka oynayın. Mükemmel bir oyun.

http://forum.shiftdelete.net/oyun-d...der-in-satis-rakamlari-dudak-ucuklatiyor.html

teşekkürler yorumunuz için . mutlaka değerlendireceğim

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Gta 5 Online açık dünya sonu yokkkk

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
teşekkürler o zaman şuanda last of us on planda türkçe altyazi olmasıda %100 konuya hakimiyet sağlıyor. İkinci tercih olarak gta ve tomb rider düşünücem teşekkür ederim

teşekkürler yorumunuz için . mutlaka değerlendireceğim

Tomb Raider da efsanedir hem pc de hem ps de bitirdim :sleep:

En cok oynadıgın oyun ne dersen Nba 2k15 :D

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0

Gta
Destiny
Late of Us
Çok sağolun değerlendirmelerin için bir de bu yaptıklarınız oyun modunda mı yoksa normalde miydi, teşekkürler

Barlas90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok sağolun değerlendirmelerin için bir de bu yaptıklarınız oyun modunda mı yoksa normalde miydi, teşekkürler

Rica ederim yeni gördüm mesajı , açıkçası çok inceleme fırsatı ulamadım. Herhangi bir modda açmadım ama bugün normal mod ve oyun modunda deneyeceğim.

Barlas90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba tekrardan. Herkesin Gençlik ve Spor bayramını kutlarım :)

Online oyunlar için Psn arkadaşlık listeme eklemek isterim sizleri. Pes, Gta Lateof AdvancedWar. vs vs. Eğer bu yorumun altına paylaşırsanız isimlerinizi hemen ekleyeyim.

Benim : [MENTION=89613]barlas[/MENTION]bltn

Şimdiden Teşekkürler ;)

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Beyler söyle rahatla konusuna yazdım da cevap gelmedi buraya yazayım

Yazın ps4 alacağım ama her gün televizyona bğalamak zor. Odama koyacağım ama monitör-televizyon bakıyorum. 20-25 inch aradı var mı önerileriniz?

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877

İyiymiş alabilirim bunu. Birşey soracağım bilginiz var mı bilmiyorum.
Babam çalıştığı yerden puan sistemi ile alışveriş fişi kazanıyor. Ben de o fişlerden alacağım ps4 ve oyunlarımı yalnız bazıları mağazalarda bazıları internetten kargo ile getirtiliyor. Bu fişler internetten alışveriş için de geçerli mi yoksa sadece mağazada mı?

37f3f2f235c5e864fc6c13ec5b7edfa9.jpg

Sanırım bahsettiğim şu kısım değil mi?

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
İyiymiş alabilirim bunu. Birşey soracağım bilginiz var mı bilmiyorum.
Babam çalıştığı yerden puan sistemi ile alışveriş fişi kazanıyor. Ben de o fişlerden alacağım ps4 ve oyunlarımı yalnız bazıları mağazalarda bazıları internetten kargo ile getirtiliyor. Bu fişler internetten alışveriş için de geçerli mi yoksa sadece mağazada mı?

Vatan bilgisayar tarafından verilen çekler hem mağazada hem de internet üzerinden yapacağınız alışverişler de geçerlidir. Vatan bilgisayardaki çekler şu şekilde veriliyor. Arızalanan bir ürünü aide ettiğinizde karşılığında size hediye çeki veriliyor. Başka yerlerden alacağınız çekleri kabul ediyorlarlar mı bilmiyorum.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
O çek hem mağazada hem de internet üzerinden yapacağınız alışverişler de geçerlidir. Vatan bilgisayardaki çekler şu şekilde veriliyor. Aldığınız bir ürün arızalandı ve siz ürünü aide ettiğinizde karşılığında size hediye çeki veriliyor.

Yok öyle değil, babamın çalıştığı yerde performansa göre puan sistemi var. Ne kadar mal satarlarsa ona göre alışveriş çeki veriliyor. Anneme note 4, eve samsung tv, kendine iphone 6 aldı. Ondan bahsediyorum.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Vatan bilgisayar kendi verdiği çekler dışında çek kabul ediyor mu bilmiyorum ama, babanızın daha önce o puanlarla vatandan bir alışverişi olduysa geçerlidir.

Valla o sistem nasıl birşey bilmiyorum ama alıyo yani. Kabul ediyor herhalde...

ardaerm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selanlar ben Playstation 4 uzerinden video cekiyorum fakat usb takinca usb dosyalari farkli gibi bir hata veriyor ve algilamiyor 2 farkli usb denedim degisen bişey olmadi ne yapmaliyim

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Selanlar ben Playstation 4 uzerinden video cekiyorum fakat usb takinca usb dosyalari farkli gibi bir hata veriyor ve algilamiyor 2 farkli usb denedim degisen bişey olmadi ne yapmaliyim

PS4'te bulunan USB yuvaları aşağı ve yukarıdan çekilen şeridin içine konumlu olduğu için PS4'ü tutup USB belleği destekli bir şekilde içine doğru iteceksiniz yoksa sistem USB belleği görmez. Ayrıca USB bellek Fat veya Exfat formatında olmalı. Aldığınız hata kodunu yazarsanız daha iyi yardımcı oluruz.

FiReSHiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ds4 de x tuşu aldığımdan beri biraz sıkıntılı ne yapmam gerekiyor ve fifa oynuyorum 30 dk falan sonra spotify geçikten sonra 1 saat müzik dinlesem bile fan yukse hızda dönüyor

ardaerm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PS4'te bulunan USB yuvaları aşağı ve yukarıdan çekilen şeridin içine konumlu olduğu için PS4'ü tutup USB belleği destekli bir şekilde içine doğru iteceksiniz yoksa sistem USB belleği görmez. Ayrıca USB bellek Fat veya Exfat formatında olmalı. Aldığınız hata kodunu yazarsanız daha iyi yardımcı oluruz.

Dosya Sistemi Desteklenmiyor Hatasi Aliyorum
Bu Arada Yardiminiz İçin Teşekkürler Simdiden

ardaerm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fat veya Exfat formatında biçimlendirip deneyin.

Biçimlendirmeyi Arastirip Öğrendim Tahmin Ettigim Gibiymis Benim Size 2 Sorum Kaldi
1- Hangisini Onerirsiniz ( Fat exFat)
2- Benim Psn Hesabim Bulunmakta Fakat Plus Yok Ama Video Kaydediyorum Ayrica Dün Youtube u Da Indirdim Bunlar Psn De Olan Ozellikler Mi Yoksa Bana 1 Hafta Falan Plus Uyelik Mi Verildi?

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Biçimlendirme Hakkinda Pek Bir Bilgim Yok Biraz Acabilir misiniz ?
Ve Hangisini Onerirsiniz

Herhangi bir USB belleği bilgisayara takıp üstüne gelip sağ tıklayıp Biçimlendir yazısına tıklayın. Karşınıza çıkan menüden FAT olarak biçimlendirin.

Bunlar için PSN PLUS üyeliğine gerek yok. Share Play ile 15 dakikalık video video çekebilirsiniz.

tdB6eKT.png

nxj8Wim.png

ardaerm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herhangi bir USB belleği bilgisayara takıp üstüne gelip sağ tıklayıp Biçimlendir yazısına tıklayın. Karşınıza çıkan menüden FAT olarak biçimlendirin.

Bunlar için PSN PLUS üyeliğine gerek yok. Share Play ile 15 dakikalık video video çekebilirsiniz.

tdB6eKT.png

nxj8Wim.png

İlginiz için teşekkür ederim yarın olup olmadığı hakkinda buradan yazarim iyi geceler.

ardaerm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

tdB6eKT.png

nxj8Wim.png

Sonuç Gene Hüsran 2 Gb Lık Usb Denedim Ondan Olabilir Mi?

NeoDJV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sonuç Gene Hüsran 2 Gb Lık Usb Denedim Ondan Olabilir Mi?

Benzer bir sorun bende yaşadım. Ne alaka bilmiyorum ama her marka flash diski görmeyebiliyor. Bende ki 8 GB Toshiba marka. Onu FAT olarak biçimlendirip takınca görmüştü. Varsa imkanın farklı bir flash ile denemeni tavsiye ederim.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Bu olayi ben de bir yerde okumustum. PS4 her marka flash diski görmüyor, bu yüzden farkli markalari denemekte fayda var.

ardaerm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benzer bir sorun bende yaşadım. Ne alaka bilmiyorum ama her marka flash diski görmeyebiliyor. Bende ki 8 GB Toshiba marka. Onu FAT olarak biçimlendirip takınca görmüştü. Varsa imkanın farklı bir flash ile denemeni tavsiye ederim.

Bulabilirsem Evde Deneyeceğim Yoksa Toshiba Alacağım Yorumun İçin Teşekürler

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47

ardaerm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teskkurler Hallettim Sorunumu.
Şimdi Sorum Ben Bir Hesapta Gta 5 i Oynuyordum Ayni Ps4 Ustunde baska bir hesaba aktarmak istiyorum kayıt dosyami nasil yapabilirim