Pişman olduğunuz okul anılarınız

Bu konuyu okuyanlar

ugureryavuz

Profesör
Reaksiyon puanı
430
İlk ben başlıyım.Ben 6.sınıfım ve okulda bir kıza çok fena aşık oldum.Sonra kızla knk falan olduk.Sonrada sevgili olduk.Sonra 7.sınıfa geçtik sonra biz sinemeya falan gittik. Kızla geceleri falan wpden konuşuyorduk.Sonra bir gün müdür beni odasına çağırdı.Ben odasına gittim sonra odada kızda var.Sonra kızın babası bizim okul müdürüymüş.Okulda falan hiç görmüyordum onu babasıyla.Sonra müdür bana sözleşme vermişti.Kızına vermemişti.Tabi bende aileme söylemedim.Bir daha aşık olduğum kızın babasını annesin araştırmdan birşey yapmadım.Müdürün olduğu gezilere falanda asla gidemedim

Emir Aydın

Dekan
Reaksiyon puanı
3,635
Virajı alamayıp kapıya girmiştim, sonra kapı kırıldı. Keşke o kadar hızlı kosmasaydım ?

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
İlk ben başlıyım.Ben 6.sınıfım ve okulda bir kıza çok fena aşık oldum.Sonra kızla knk falan olduk.Sonrada sevgili olduk.Sonra 7.sınıfa geçtik sonra biz sinemeya falan gittik. Kızla geceleri falan wpden konuşuyorduk.Sonra bir gün müdür beni odasına çağırdı.Ben odasına gittim sonra odada kızda var.Sonra kızın babası bizim okul müdürüymüş.Okulda falan hiç görmüyordum onu babasıyla.Sonra müdür bana sözleşme vermişti.Kızına vermemişti.Tabi bende aileme söylemedim.Bir daha aşık olduğum kızın babasını annesin araştırmdan birşey yapmadım.Müdürün olduğu gezilere falanda asla gidemedim
Bizim Okulda Birisi Birini Sevecek Olursa Direk Müdüre Sonra Ağlayarak Geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Virajı alamayıp kapıya girmiştim, sonra kapı kırıldı. Keşke o kadar hızlı kosmasaydım ?
Bizim Sınıfın Kapısınıda Başka Bir Çocuk Kırmıştı
Mesaj otomatik birleştirildi:

sözleşme vermişti
Ne Sözleşmesi?

abcdefdfhgjas

Profesör
Reaksiyon puanı
751

sınıflararası küfürlü kavga ediyorduk. yani çok fenaydı. annesi ingiliz olan bir çocuğa gavurun oğlu demiştim. müdür yrd. içimden geçti

ugureryavuz

Profesör
Reaksiyon puanı
430

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
Bende istiklal marşında en ön sırayı kapmak için koşuyordum kapı dışa doğru bi açıldı bende virajı alamadım tabi kolumu kapının koluna taktırdım oradada çivi varmış kolumu yırttı dikiş falan atıldı

ugureryavuz

Profesör
Reaksiyon puanı
430
Bende istiklal marşında en ön sırayı kapmak için koşuyordum kapı dışa doğru bi açıldı bende virajı alamadım tabi kolumu kapının koluna taktırdım oradada çivi varmış kolumu yırttı dikiş falan atıldı
Seninki baya kötüymüş ya

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
...Arkadaşla kavga edip koşarken çok sevdiğim hocamın üstüne çamur sıçratıp kaçıp gitmiştim ertesi gün özür diledim ama çok mahcup olmuştum.Yıllar oldu geçen sene haberlerde paraşüt kazasında vefat ettiğini öğrendim...İnanamadım inanmak istemedim bizim zamanımızda eşiyle tanışmasını anlatırdı yeni evlenceklerdi.2 kızı olmuş... Allah rahmet eylesin eşine sabır versin diyorum.Bazı şeyler üzücü olsa da kendisini hep eğlenceli birisi olarak hatırlıyacağım.