Pisi Linux 2.2 ile ilgili bazı gelişmeler

Bu konuyu okuyanlar

46imt

Asistan
Reaksiyon puanı
577
Pisi Linux 2.2 sürümünü çıkarma çalışmaları devam ediyor yakında çıkmasını bekliyorum neyse bazı özelliklerini özelliklerini yazayım.

Yalı sisteme eklendi UEFI desteği ile kde 5.20 ayrıca birçok ve paket yöneticisi güncellendi.

Beta olarak herhangi ISO dosyası paylaşılmıyor ancak bir kişiye verilmiş ve video çekmiş isterseniz bir de videoya bakın.

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Pisi Linux 2.2 sürümünü çıkarma çalışmaları devam ediyor yakında çıkmasını bekliyorum neyse bazı özelliklerini özelliklerini yazayım.

Yalı sisteme eklendi UEFI desteği ile kde 5.20 ayrıca birçok ve paket yöneticisi güncellendi.

Beta olarak herhangi ISO dosyası paylaşılmıyor ancak bir kişiye verilmiş ve video çekmiş isterseniz bir de videoya bakın.

GNOME, DDE, Cinnamon vb. masaüstü ortamlarını da getirseler tadından yenmez. :D

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
GNOME gelirse, bilgisayarımın donanımını komple tanırsa ve kullandığım uygulamaların tamamı [Özellikle Slack, OpenShot, GIMP, Inkscape, Kdenlive, Blender vb.] çalışırsa düşünmeden yüklüyorum.

46imt

Asistan
Reaksiyon puanı
577
GNOME gelirse, bilgisayarımın donanımını komple tanırsa ve kullandığım uygulamaların tamamı [Özellikle Slack, OpenShot, GIMP, Inkscape, Kdenlive, Blender vb.] çalışırsa düşünmeden yüklüyorum.
Gnome hariç hepsi mevcut.

46imt

Asistan
Reaksiyon puanı
577
Hemen indiriyorum, iyi oldu bu.
Bu arada kurunca açılmıyor nedeni anlamadım herhalde beta olduğu içindir.
Ayrıca deposu normal pisi deposundan faklı bunu belirteyim bunun yanı sıra bir çok yeni uygulama eklenmiş ve ekleniyor.
Lumina adında masaüstü ortamı eklenmiş depoya ama ben pek beğenmedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bugün de normal Pisi kuracaktım. Bunu kurayım bari.

Ekli dosyayı görüntüle 138396
Bu benim attığımı beta bazı bilgisayarlarda açılmama sorunu var yinede istersen sen bilirsin ama 2.1.2 sürümünü kur sıkıntı olmasın.

Son düzenleme:

Son mesajlar