Pirlo gelecek sezon Beşiktaş'ta iddiası

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
FIFA menajeri Matteo Materazzi, Juventus'un efsane orta saha oyuncusu Andrea Pirlo'nun gelecek sezon için Beşiktaş ile anlaşmaya vardığını iddia etti.

besiktasta_andrea_pirlo_bombasi13833786450_h1090622.jpg

İtalyanlar'ın efsane defans oyuncularından Marco Materazzi'nin kardeşi, FIFA menajeri Matteo Materazzi, Beşiktaşlıları sevindirecek bir iddiayı ortaya attı. Menajer, siyah-beyazlıların Juve'nin yıldızı Andrea Pirlo ile anlaştığını belirtti.

Yıldız oyuncunun kariyeri ile ilgili açıklamalarda bulunan Materazzi, "Gelecek sezon Pirlo Beşiktaş'ta forma giyecek. Ona üç sezonluk, sezon başında 2,2 milyon dolarlık bir teklif yaptılar. Juventus da onun boşluğunu Real Madrid ile kontratı sona erecek olan Xabi Alonso ile dolduracak" ifadelerini kullandı.

Öte yandan bir başka FIFA menajeri Giocondo Martorelli ise Pirlo'nun İtalya'da kalma ihtimalinin düşük olduğunu ve deneyimli kramponun Juve'den talep edeceği ücretin ödenmesinin zor olduğunu belirtti.
34 yaşındaki İtalyan maestronun sözleşmesi sezon sonunda sona erecek. Bu sezon Serie A'da 10 maça çıkan tecrübeli isim 10 mücadelede 2 gol kaydetti.

(sporx)

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
adamın pasları yeter bjk için bir kazık olmazsa iyi

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
valla bu adamın olusu oynar bizim ligde umarım alırlar çok para istiyorsa almasınlar....

ama herseye ragmen yaşlı oyuncuya karsıyım en azında 30 unu gecmesın be :D :D

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Ağlıyorum l*n şu an !
Gerçekten duygulandım.
En çok sevdiğim,beğendiğim oyuncu benim takımımda olacak !
Hayali düşüncesi bile bir hoş iken,Artık gerçek olma ihtimalini konuşuyoruz.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
telegol programının eski kayıtlarında Turgay Şener bir şey demişti direk aklıma geldi :mrgreen:

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
-PIRLO'DAN HABERİM YOK-

Basında çıkan Pirlo haberleri üzeride açıklama yapan Deniz Atalay; "Beşiktaş Kulübü AS Başkanı ve Futbol Transfer Komitesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi'yim ve Pirlo'dan haberim yok. Pirlo kesinlikle gündemimizde yoktur. Bunu açık ve net bir şekilde söyleyebilirim." ifadelerine yer verdi.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER