Ping Sorunu

Jaerka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar İnternet hızım ve download hızım normal olmasına ragmen son 2-3haftadır pingim aşırı derece yüksek sabahları ve geceleri 1-2den sonra normalleşiyor tracert yaptıgımdada yurtdışı çıkışlarında problem var.

http://i.imgur.com/6AjT7PQ.png

Mert Ahmet

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
41
rica edin bağlantınızı santralden sıfırlasınlar 2-3 dakikalık birşey, büyük ihtimal faydası olur

mrgogo7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı Sorun bende de var. Son bir haftadır yani 29.12.2013 tarihinden bu yana 4 tane arıza kaydı açtırdım, hergün mail attım, şiayetvarcom'da şikayet ettim halen cevap vermiyorlar. Tracert komutu ile yurtdışı sitelerine erişmeye çalıştığımda tükriye içinde olan 7 ile 70 ms deki veri ulaşım sürelerim bir anda 500ms ile 1000ms arası değişiyor.

Arkadaşın dediğini anlamadım santralden sıfırlamak ne demek ? PPPOE yapısında bağlantı sıfırlamak yoksa DSL bağlantı sıfırlamak neyden bahsettiğini bir türlü çözemedimm...

Jaerka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sorun hala devam ediyor 2ay once sözleşmeyi uzattıgıma pişman ettin ttnet

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Aynı Sorun bende de var. Son bir haftadır yani 29.12.2013 tarihinden bu yana 4 tane arıza kaydı açtırdım, hergün mail attım, şiayetvarcom'da şikayet ettim halen cevap vermiyorlar. Tracert komutu ile yurtdışı sitelerine erişmeye çalıştığımda tükriye içinde olan 7 ile 70 ms deki veri ulaşım sürelerim bir anda 500ms ile 1000ms arası değişiyor.

Arkadaşın dediğini anlamadım santralden sıfırlamak ne demek ? PPPOE yapısında bağlantı sıfırlamak yoksa DSL bağlantı sıfırlamak neyden bahsettiğini bir türlü çözemedimm...
sizin sorun iyiymiş ben hız testi yapyıom 10 mbps çıkıyo ping 30 ama bi video izleyemiyom 144p bile çok yavaş son 6 7 gündür oluyo yeni çıktı yani

Jaerka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sorun hala devam ediyor ttnete defalarca mail atmama ragmen..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yalan o düzeltme hikayesi... 1 haftadır PING'ler akşam saatlerinde herkeste uçtu. Uploadlar sıfır çekiyor. Bunlar kesin izleme teknolojisi kurdular yeni yasa çerçevesinde ondan akşam saatlerinde de kullanım yoğunlaştığı için santraller kaldırmıyor yükü...