Soru Php Kullanabileceğim Programlar

Bu konuyu okuyanlar

Yorgunfedai36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar selam,

Yazılım konusunda kendimi geliştirmeye çalışmaktayım. Php program dilini hangi programlarda kullanabilirim? ve youtube için önerebileceğiniz kanal varsa belirtirseniz sevinirim

Yorgunfedai36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Programdan kastınız ide mi?
Tam detay bilmiyorum hocam xampp ve sublime text üzerine başlıyoruz arkadaş ortamıyla haliyle php dilini öğrenmemiz gerek bu 2 programla site vb yazılım işleri için youtube da biri var mıdır yani bunları öğreten öğretici ben gördüm ama iyi midir bilemedim

Reaksiyon puanı
5,172
Tam detay bilmiyorum hocam xampp ve sublime text üzerine başlıyoruz arkadaş ortamıyla haliyle php dilini öğrenmemiz gerek bu 2 programla site vb yazılım işleri için youtube da biri var mıdır yani bunları öğreten öğretici ben gördüm ama iyi midir bilemedim
Ben sizin yerinizde olsam önce html ardındam css ve javascript le başlar bunları öğrendikten sonrada php yerine node.js kullanırdım.

Php ile tek başına hiçbir şey yapamazsınız ki artık ciddi anlamdada modası geçti.

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Arkadaşlar selam,

Yazılım konusunda kendimi geliştirmeye çalışmaktayım. Php program dilini hangi programlarda kullanabilirim? ve youtube için önerebileceğiniz kanal varsa belirtirseniz sevinirim
xampp ile apache server başlatıp kullanabilirsin php dosyalarını istediğin metin editörüyle (vs code gibi) yazabilirsin. Awardspace'ten ücretsiz hosting ve domain alıp php dosyalarını buraya yükleyip online kullanabilirsin