Photoshop yeteneğim var ama nasıl kullanabilirim

Bu konuyu okuyanlar

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
Arkadaşlar yaklaşık 3 yıldır photoshop ile uğraşıyorum. Logo, banner, öncelik olmak üzere bir çok tasarım yapıyorum. Ben bunu para kazandıracak bir işe çevirmek istiyorum. Ama alıcı nerden bulacağım. Daha önce alıcılarım hep çevremden oldu. Kendimi nasıl tanıtırım. Bilginiz varsa yardım eder misiniz ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Onbiluk

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Logo, banner vs. templateler üzeinden mi yapıyorsunuz yoksa tamamen kendiniz mi? Eğer tamamen kendiniz üretiyor iseniz "bionluk" gibi profesyonel sitelerden bir şeyler kazanabilirsiniz. Eğer template ile yapıyorsanız Instagram üzerinden bir şeyler kazanabilirsiniz.

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
Logo, banner vs. templateler üzeinden mi yapıyorsunuz yoksa tamamen kendiniz mi? Eğer tamamen kendiniz üretiyor iseniz "bionluk" gibi profesyonel sitelerden bir şeyler kazanabilirsiniz. Eğer template ile yapıyorsanız Instagram üzerinden bir şeyler kazanabilirsiniz.
Tamamen kendim yapıyorum ve cevaplarınız için teşekkürler Instagram ve bionluk üstünde şansımı deneyeceğim

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Tamamen kendim yapıyorum ve cevaplarınız için teşekkürler Instagram ve bionluk üstünde şansımı deneyeceğim
Profesyonel işlerde Instagram'da umduğunuzu bulamayabilirsiniz onu belirteyim. Ciddi işler için bionluk'dan iletişime geçerler daha çok. Instagram hesabını market olarak değil de reklam olarak kullanmanız daha mantıklı olur.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Fiverr kullanabilirsin, dolar kazanırsın. Dünya çapında büyük bir kitlesi var.