Photoshop tasarımlarım - 3 (Logolar)

Bu konuyu okuyanlar

erdempolat

Asistan
Reaksiyon puanı
2
www.xuqa.com'daki poker masaları için hazırladığım resimler (dikkatli bakın).
doumasa.jpg

xuqaerdem.jpg

Çoook eskiden hazırladığım bir logo (eskiden nickname olarak hep ZARGAN'ı kullanırdım.
zarganlogokk.jpg

Bir ZARGAN logosu daha, sade...
zarganlogo2.jpg

Havaalanının helasında çekmiştim bu resmi :D
zarganwallpaper.jpg

Google Bize Logo Yapsana için yapmıştım :)
gbly.jpg

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım süpersin benim seni başarılı bulmam neyi değiştirir bilmiyorum ama this images are wonderful :D

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
harikasın gercekten google süper olmuş ;)

erdempolat

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Denizhan Dakılır dedi ki:
ya niye mesajın tamamı kalın harf
Ben mesajlarımda resim ya da video eklediğimde o resim ya da videonun başlığını kalın harfle yazarım. İstersen diğer mesajlarımı bulup bakabilirsin:) Diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Konu komik resimden taşındı. Ayrıca çok gerekmedikçe kalın yazmayalım lütfen.

Tartarus

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
şu uzun zaman önce yaptığını söylediğin logoya ne var ne yok doldurmuşun..sevemedim onu; ama ikincisi orjinal olmuş. başarılar dileim

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Eva Mendese yakışmış. ;D

Ama 3. resim çok yanlış olmuş.Bir tarafta Allah yazısı ve Türk Bayrağı, bir tarafta haç işareti. Hiç yakışmamış. ??? :-\

MSDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
iHSaN dedi ki:
Eva Mendese yakışmış. ;D

Ama 3. resim çok yanlış olmuş.Bir tarafta Allah yazısı ve Türk Bayrağı, bir tarafta haç işareti. Hiç yakışmamış. ??? :-\
haç işaretini neden koymuş >:(

erdempolat

Asistan
Reaksiyon puanı
2
adobe_microsoft dedi ki:
iHSaN dedi ki:
Eva Mendese yakışmış. ;D

Birincisi türk bayrağı değil, türk bayrağındaki hilalin tersi yani İslamiyet'in simgesi. İkincisi eğer dikkatli bakarsan orada Yahudi yıldızı da var, yani iki dinin de en sonunda vardığı yol İslamiyet demek istedim de tek bir noktaya odaklanmışsın :). Bu arada Hristiyan olsam bile bunu özgürce ifade edebilirim sanırım, kızıp sorgulama hakkına sahip olduğunu düşünmüyorum. Ve pesimist daha önceki mesajlarımda da bahsetmiştim, dijital fotoğrafçılık veya photoshop diye bölümler omlası gerekiyor forumda bence. Ve bir de şunu söyleyeyim foruma yazdığım mesajları yazarken çok özen gösteriyorum, sadece resim veya videoların başlıklarını kalın yazıyorum. Bu mesajda da sadece başlık var. Evet arkadaşlar umarım anlamışsınızdır :D.

Tartarus

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
erdempolat dedi ki:
adobe_microsoft dedi ki:
iHSaN dedi ki:
Eva Mendese yakışmış. ;D

Bu arada Hristiyan olsam bile bunu özgürce ifade edebilirim sanırım, kızıp sorgulama hakkına sahip olduğunu düşünmüyorum.
erdempolat +1