Photoshop Psd, Plugins, Brush, Styles, Shapes, Actions, Patterns

Bu konuyu okuyanlar

serkanfb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yarım ton fırçalar
Halftone_brushes_by_env1ro.jpg

Yarım ton fırçalar İndir

serkanfb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Photoshop CS3 Brushes bunlar diger adıyla fırçalar tasarım aracı dır bu resimlerde desen vermeye yarıyo.

seyyah26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ee herhangi bir üye gelip burda rarlı paylaşım yapıp içine gizlenmiş trojen keyloger koyarsa ne olucak?

bu işlerden korunmak için anti keylogger, antivirüs tarzı prog.lar - ama en güvenlisi Deep Freeze ama yinede endişen varsa forumda iyi tanımayıp güvenemediklerinden dosya yüklemezsin ...

mrsmyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
photoshop yüklüyorum süresi bitince açılmıyor kalıcı olarak nereden yükleye bilirim bilginiz var mı?

mehmet5278

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun aleykum arkadaşlar ben bir photoshop programı arıyorum hani boyle yanınıza unlu resmi felan koyarsiniz ya ondan yardim edin lutfen

mustafa11111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
yeni bulduğum bir siteden bahsedeceğim sizlere. eminim bazılarımız (benim gibi) PayPal'ın Türkiye için kapanmasından sonra bazı sorunlar yaşadı internet alışverişleri için. PayToSellers.com adlı site bu duruma çare gibi duruyor. Basit olarak anlatacak olursam; eBay, Etsy ve benzeri gibi sitelerde satış yaptığınızda ödemenizi almak için genelde PayPal iyi bir yöntemdi. ama şimdi kapandı Türkiye'de. işte bu site para ödemelerinizi almak için aracı oluyor. kendi komisyonunu alıyor tabiki. ama sizde paranızı alıyorsunuz. internetten ürün satanlar vardır. denemelerini tavsiye ederim.

About – PayToSellers.com

link referans linki değildir. dilediğiniz gibi kayıt olabilirsiniz.

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
676
düzgün çalışan bir site var mı ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
İsteyene Corel Draw programında resimini yaparım ama parasıyla tabi.
Sonra hazırladığım dosyayı götürün Reklamcıya Siyah Vinilde kessin resiminizi yapıştırın arabanıza ya bilgisayar kapağına, yada nereye isterseniz ?

zzz111.jpg