Photoshop konusunda bilgili kişiler,bir görüş istiyorum.

Bu konuyu okuyanlar

Secret My Curse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar , ps5 e yeni başladım ve neler yapabileceğimi bilmiyorum .
Körü körüne internette dolanan ingilizce derslerini açıp ezberlemekten ziyade , bir bilenin beni doğrudan yönlendirmesinin daha yararlı olacağını düşündüm.
Nerden başlamalıyım , ilk adım olarak neleri öğrenmeliyim , ne yapmaya çalışmalıyım bu işe başlarken ?

Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

-Secret My Curse

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bence internet üzerinde eğitim videolari var onları izle ve uygula yani pratik yap. Ancak böyle öğrenebilirsin.
Bu arada nickinde resmen ergen nicki gibi :)

Secret My Curse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence internet üzerinde eğitim videolari var onları izle ve uygula yani pratik yap. Ancak böyle öğrenebilirsin.
Bu arada nickinde resmen ergen nicki gibi :)

Nickin anlamı "Benim Sırrım Lanet" ergenlerin bu kadar ince düşünebileceğini sanmıyorum mstfhll2012 kardeşim :) yorumun için sağol bu arada :)

enable

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Kardeşim olayın özü "pentool" :) Seçmede kesmede biçmede maskelemede herşeyde bunu kullanacaksın ;) Özelikle bir araba, ev gibi şekilli resimleri al ve çizmeye çalış elini iyice alıştır pentool a ;)

Hem daha sonra illustrator a geçişin kolay olur.

Ama bunun dışında bir sıralama olarak: Sol panel tooları > Maskeler > Efektler > Geri kalanlar şeklinde çalışmaya başlayabilirsin.

Secret My Curse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim olayın özü "pentool" :) Seçmede kesmede biçmede maskelemede herşeyde bunu kullanacaksın ;) Özelikle bir araba, ev gibi şekilli resimleri al ve çizmeye çalış elini iyice alıştır pentool a ;)

Hem daha sonra illustrator a geçişin kolay olur.

Ama bunun dışında bir sıralama olarak: Sol panel tooları > Maskeler > Efektler > Geri kalanlar şeklinde çalışmaya başlayabilirsin.

Teşekkür ederim hemen bi araştıırp başlıyım olaya bakmaya :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
bak arkadaşım sana değerli bir bilgi.
ne kadar çok ders izler uygular öğrenir isen , o kadar çok bilgin olur.
yapacağın işi,çalışmayı hangi yoldan nasıl yapacağını öğrenirsin.

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=378752]Secret My Curse[/MENTION] biliyorum ne anlama geldiğini kardeşim :) sadece biraz garip geldi :)

Son mesajlar