Photoshop ile göz rengi değiştirme

emresandikci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Photoshop ile göz rengi nasıl değiştirilir küçük bir rötuş bu dersimi sizlerle paylaşmak istedim

[video=vimeo;14345194]http://vimeo.com/14345194[/video]

emresandikci

tuskilidi

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Sesli anlatımı beceremiyorum abi ya. Diksiyonum iyi değil. Bir kaç deneme yaptım begenmedim.

aslında videoyu hazırlayıp yanında da bir text dosyasına hangi zamanda neyin söylenmesi gerektiği yazılsa ve seslendirmeyi iyi yapacak birine yollansa o da seslendirmesini yapıp siteye eklese hiç fena olmaz. :D tam bir takım çalışması. :)

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Kendisininde böyle bir şey yaptığını ve mod olduğu için ana sayfada yayınlama hakkının olduğunu dile getirme amaçlı yazmış olabilirler. Senden izin alınarak ses dosyasıyla yayınlayabilirler bekleyelim kardeşim sonucunda ne diyecekler.

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Sen niye konuyu sahiplendin anlayamadım videoyu da hazırlayan benim konuyu açanda
Dostum konuyu sahiplenmedim ben. Troy böyle bir çalışmanın SDN tarafından yapılıp anasayfada yer almasının iyi olacağını söyledi bende bu konuyla ilgili çalışmalarımdan bahsettim ona.

---------- Post added at 17:27 ---------- Previous post was at 17:24 ----------

aslında videoyu hazırlayıp yanında da bir text dosyasına hangi zamanda neyin söylenmesi gerektiği yazılsa ve seslendirmeyi iyi yapacak birine yollansa o da seslendirmesini yapıp siteye eklese hiç fena olmaz. :D tam bir takım çalışması. :)
Güzel fikir bu aslında. Diksiyonu iyi biri lazım. Ses ile videonun senkronize edilmesi biraz uğraştıracağa benziyor.

emresandikci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Dostum konuyu sahiplenmedim ben. Troy böyle bir çalışmanın SDN tarafından yapılıp anasayfada yer almasının iyi olacağını söyledi bende bu konuyla ilgili çalışmalarımdan bahsettim ona.

---------- Post added at 17:27 ---------- Previous post was at 17:24 ----------

Güzel fikir bu aslında. Diksiyonu iyi biri lazım. Ses ile videonun senkronize edilmesi biraz uğraştıracağa benziyor.

burda onu belırtmen yanlıs anlasılmalara neden olmuş 1.sayfadaki yorumlara bakarsan acuster adlı üyede aynı şekilde anlamış mod olduğundan dolayı benden çok senin dikkat etmen gerekir.

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
burda onu belırtmen yanlıs anlasılmalara neden olmuş 1.sayfadaki yorumlara bakarsan acuster adlı üyede aynı şekilde anlamış mod olduğundan dolayı benden çok senin dikkat etmen gerekir.
Evet yanlış anlaşılmış. Sorun yok anlatım senin. Uzatmayalım.

aruchan.blog

Profesör
Reaksiyon puanı
56
troy abi işe el attı:) site için güzel bi değişiklik olmak üzere :D

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Sanalmodifiye için hazırladığım 2 tane sesli anlatım ders var yarın eklerim eğer istediğiniz gibi birşey ise hazırlayabilirim.

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Bu konuda çalışmalarım var benim. Ses olmadan sadece video üzeri yazılar ile.

Nuri.alco.

Profesör
Reaksiyon puanı
5
21b2nux.jpg

Bunuda yapabildim.

Teşekkürler.