Photoshop Görsel Eğitim Setleri

graphicxer

Doçent
Reaksiyon puanı
20
Grafikerler.Org tarafından hazırlanan Photoshop eğitim setlerini paylaşıyorum.Arkadaşlar daha çok çizim ile ilgilenenlere hitap eden fakat içindeki derslerde Photoshop'u detaylarıyla anlatan dersler bulunmakta.İndirmenizi tavsiye ederim.Setlerin boyutları zaten her birinde ayrı ayrı yazıyor.Yalnız boyutlardaki "Unrar" ve "Rar" ayrımına dikkat edin:) Setlerin yararlı olması dileğiyle iyi akşamlar:D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

EĞİTİM SETİ:1
Unrar: 711MB
Açıklama: 12 Bölüm + Bonus
Bu derste resimdeki iPhone tarzı telefon ve bu telefonun reklam yapımı bulunmaktadır.
tasarlaciztanit.jpg

ipnk.jpg

Part1
Part2
Part3
Part4
Part5
Part6

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

EĞİTİM SETİ:2
Unrar: 281MB
Açıklama: 5Bölüm
Bu derste resimdeki etiketlerin yapımı anlatılmaktadır.
artistiketkiler.jpg

Part1
Part2
Part3

EĞİTİM SETİ:3
Unrar:250MB
Açıklama:4 Bölüm
Bu derste geometrik şekil çizimleri yer almaktadır.
Part1
Part2
Part3

EĞİTİM SETİ 4
Rar:220 MB

sunumdvd.jpg

Ürünler:
Yukarıdaki resimdeki Plazma TV :D
ipodnano.jpg

shufflecopy.jpg

ipodsunum.jpg

Part1
Part2
Part3

EĞİTİM SETİ 5
Unrar:298 MB
Bu derste Nokia XPress Music 5800 telefonunun yapımı anlatılmaktadır.
sunumxpress.jpg

Part1
Part2
Part3

Kaynak:

grafikerler.org

graphicxer

Doçent
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar flood yapmak gibi olacak ama bu konuyu görmediğiniz için mi yorum yapmadınız?

Proof.Web

Doçent
Reaksiyon puanı
21
Tesekkürler,Acaba Bunları Fireworks ile Yapmak Mümkün mü ? :D