Photoshop CS5 Slayt Yapma

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
Elimde yaklaşık yüz tane emma watson fotosu var ben bunları photoshopla slayt yapmak istiyorum. Nette aradım ama bulamadım. proshow gold vardı netten full sürüm bulmuştum ama program bir türlü full olmuyordu full oldu tamam diyor slaytı yapmaya başlıyorum resmin üzerinde şerit şeklinde proshow reklamı oluyordu ben programı setup da dahil pc den sildim neyse dediğim gibi photoshop cs5 ile nasıl bu yüz resmi slayt haline getirebilirim. Eğer mümkün oluyorsa müzikte atacam...

Million

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Elimde yaklaşık yüz tane emma watson fotosu var ben bunları photoshopla slayt yapmak istiyorum. Nette aradım ama bulamadım. proshow gold vardı netten full sürüm bulmuştum ama program bir türlü full olmuyordu full oldu tamam diyor slaytı yapmaya başlıyorum resmin üzerinde şerit şeklinde proshow reklamı oluyordu ben programı setup da dahil pc den sildim neyse dediğim gibi photoshop cs5 ile nasıl bu yüz resmi slayt haline getirebilirim. Eğer mümkün oluyorsa müzikte atacam...
Power point işini görür bence daha sonra düzenlemeleri filan ulead ile yapmanı öneririm.

Sony Vegas,Proshow gold 4 ve SlideShow Movie Creator da önerilerim arasındadır...

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
bunların içinde -pp hariç- en kolay kullanıma sahip olan hangisi

Million

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aslında pek de fark yok ama slideshow mc derim

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Sony Vegas gayet kolaydır. Resimleri zaman çizelgesine at 1. resme tıkla yukarıdan efekt seç 2. ye tıkla başka bir efekt bu kadar basit. Her konuda yardımcı olurum sony vegas ile ilgili..

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
vegası indirdim deneyim sorun olursa söylerim :)

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
işte onu beceremiyorum etiketleme nasıl oluyor

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
şunu bana pmden ayrıntılı anlatsana yarım saattir uğraşıyorum bir türlü etiketlemedi seni

:) bak şimdi direk yazıyorum @ işareti koyuyorsun hemen yanına boşluk koymadan nickimi yazıyorsun @.samilcan şeklinde nokta olmayacak tabiki :)