Photoshop Çalışmalarım

Bu konuyu okuyanlar

uNerreicht

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Umarım beğenirsiniz. Genellikle kullanıcı adım Artemis'dir . uNerreicht'i yeni kullanmaya başladım.
3gpd5.gif
50dcz.jpg
5c2w2.jpg
70UR.gif
3gulp.gif

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
19 ise artık yaşın epey ilerlemiş demektir tasarımlarını 2. sınıf eski oyun sitelerinin tasarımlarından uzaklaştır, Daha yaratıcı özgün, modern tasarımlara yönel.

Yapma hevesini gayet iyi bilirim, Ama yapmak kadar takip etmek de önemli. Bolca tasarım incele, ben olsam bunu nasıl yapardım diye aklında canlandır.

Yetenek ayrı şeydir, yeteneği geliştirmek ayrı şeydir. Belli ki senin ilgin ve yeteneğin var ama tasarımların çok demode. 90'lardan kalmış gibi... Güncel photoshop sitelerini takip et oradaki tasarımları incele.

Naçizane tavsiyemdir.

uNerreicht

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben hobi için yapıyorum bi amacım veya hedefim yok . Zaten üniversitede bi yandan .. :)

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Ben de hobi olarak ilgileniyorum, ama bir yandan da sürekli takip ediyorum çünkü bu bir zevk, Ortaya güzel bir şeyler çıkardığı zaman insan mutlu oluyor. Bazen eskiye bakıp ne abuk subuk şeyler yapmışım zamanında diyorum ama onlar merdivenin basamakları onları geçmeden yükselemezsin.

Benim demek istediğim ne kadar hobi olarak da yapsan, elindeki imkanlar profesyonellerle yarışamayacak derecede az da olsa sen yine de bu işi geliştirmeye bak.

uNerreicht

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yok kalsın :) hani canım sıkıldığında yapıyorum sadece geliştirmeme gerek yok bence bi işime yaramaz yani :D