Peugeot 206 çok mu kötü yaa??

Bu konuyu okuyanlar

prooge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar,
bu konuyu bi bilişim teknolojileri sitesine yazmamın sebebi bi süredir bu sitede takılıorm.üyelerin çok sıcak kanlı olması ve koulara hızlı bi şekilde yazdıkları ve paylaştıkları bu tercih sebebidir

nyse konuma geçiyim arkadaşlar bu şıaralar ehliyet suınavına hazırlanırom 14 şuabatta giricem kısmetse 1 ay çinde alıorm ehliyeti. ve nihayetinde araba almayı düşünüyorum.hayalimdeki araba ise Peugeot 206. ama çok duyumlar alıoyorum çok kötü araba die vverd,iğim paraya değmez die. devamlı ağrıza yapıomuş ,parçaları çok pahalıymış, kaza yaptım mı Allah korusun çöpe at falan diolar

yani bnm öğrenmek istediğim bu araba bu kadar kötü mü aranızda kullanlarınız varsa tecrünbelerini paylaşabilir mi? ve bu araba hakkındaki düşüncelerini yazabilirler mi caba? çünki ona göre haraket edicem

çok teşekkrler arkadaşlar..

Reflex

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Peugeot 206 hakkında fazla bilgim yok ama benden sana tavsiye toyota al hem parçası ucuz hemde taş gibi araba:)

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
206 hakkında ben de pek bilgi sahibi değilim ama şu söyledikleri çok saçma: "kaza yaptım mı Allah korusun çöpe at falan diolar" 206 çok mu değerli bilemem ama bir de mercedes alacağınız olsaydı ne derlerdi merak ediyorum. arabanın bakımını tamirlik olacağı zaman değil, periyodik bir şekilde yaptırırsan hiçbir arızası olacağını sanmıyorum.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
BEnce Görünüşü Güzel
Ama içini anlayamam tabii
Ama klass bi oto :D

iskoco

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
toyota yaris al peco 206 2.el al alacaksan

prooge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zaten 2. el pjo 206 almayo düşünüyorum

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
peugeot yaygın bir bayi ağına sahip.Bu bir artı.

hoca oğlunu eşeğe bindirir bir köyden geçer.^^aa çocuga bak yaşlı babasını yürütüyor kendisi eşeğe biniyor''derler

Hoca çocugu indirir kendisi biner başka köyden gecerken de''aa utanmaz adam ufacık çocugu yürütüyor da kendisi eşeğe biniyor'' derler.

Hoca oğlunu da eşeğe bindirir beraberce giderler geçtikleri köydekiler''aa utanmaz insanlar eşeğe 2 kişi binmişler eşeğin de bir canı var yazık'' derler

Hoca oğlum gel biz yürüyelim eşek yüksüz gitsin der geçtikleri köydeki insanlar''aaa salaklara bak eşek dururken yürüyolar binsenize eşeğe''derler

Hoca en sonunda eşeği sırtına alır yoluna devam eder...

Kararını ver ve al.Domates almıyosun araba alıyosun ve istediğin arabayı al.Kimseyi memun edemezsin.Keyfine bak dostum.

YoungClever

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
206 güzel arabadır.öneririm..
eğer alternatif istiyorsan opel corsa (2005 ve öncesi kasa) veya ford fiesta (2007 ve öncesi kasa) da alaiblirsin.

prooge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkrler arkdaşlar yorumlarınız için ama bütçem en fazla 16000 tl

VolqaN

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence 206 ya vereceğin parayı Honda Civic alarak değerlendirmen daha iyi olur. 2 sene oldu biz alalı. Çok da memnunuz.

YoungClever

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bence 206 ya vereceğin parayı Honda Civic alarak değerlendirmen daha iyi olur. 2 sene oldu biz alalı. Çok da memnunuz.

şahsen ben de civic öneririmn ancak arkadaş sedan değil hatcback sınıfından istiyor galiba. yoksa civic alınmalı o bütçeyle

VolqaN

Asistan
Reaksiyon puanı
1
13.000 TL' ye güzel bir hatcback bulabilir. 3.000 TL'si de cebinde kalır :)

MegaWolt

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Ben Peugeot 206 kullanıyorum 5 yıldır. Maşallah 5 senedir hiç arıza çıkarmadı, sanayi yüzü görmedim. Senin nasıl bir araba istediğine bağlı bu birazda. 206 biraz daha genç işi otomobil, daha sportif (özellikle azıcık modifiye yaparsan).
Araba için çok kötü diyenler neye göre diyor anlamıyorum. Ben kaza yapmıştım, yandan bir araba çarpmıştı. Sağ arka kapı ve teker üstü kısmının bazı yerleri 3-4cm ezilmişti ama yandan çarpan arabanın önünün yarısı yoktu. Kalkışlarda çok atik ve çevik, araç birazda küçük olunca trafikte park ve manevra kolaylığı sağlıyor. Benimki 2005 model 1.4 x-line (benzinli). Şehir içi her benzinli araç gibi yakıt düzeyi aynı sayılır. Uzun yola 2-3 kere çıktım çok az yakıt tüketimi oluyor.
Az önce de dediğim gibi senin ne aradığına bağlı, yani ufak sportif bir araç mı yoksa biraz daha büyük bir otomobil mi almak istiyorsun?

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
bak ne diycem onların beyinleri elektronik cinsten bişimiş su değerse gitti diyolar bu beyn konusunu iyi araştırmanı öneririm fazla bilgi veremem sen araştır ;)

prooge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Peugeot 206 kullanıyorum 5 yıldır. Maşallah 5 senedir hiç arıza çıkarmadı, sanayi yüzü görmedim. Senin nasıl bir araba istediğine bağlı bu birazda. 206 biraz daha genç işi otomobil, daha sportif (özellikle azıcık modifiye yaparsan).
Araba için çok kötü diyenler neye göre diyor anlamıyorum. Ben kaza yapmıştım, yandan bir araba çarpmıştı. Sağ arka kapı ve teker üstü kısmının bazı yerleri 3-4cm ezilmişti ama yandan çarpan arabanın önünün yarısı yoktu. Kalkışlarda çok atik ve çevik, araç birazda küçük olunca trafikte park ve manevra kolaylığı sağlıyor. Benimki 2005 model 1.4 x-line (benzinli). Şehir içi her benzinli araç gibi yakıt düzeyi aynı sayılır. Uzun yola 2-3 kere çıktım çok az yakıt tüketimi oluyor.
Az önce de dediğim gibi senin ne aradığına bağlı, yani ufak sportif bir araç mı yoksa biraz daha büyük bir otomobil mi almak istiyorsun?

ufak sportif araç almayı düşünüyorum tabi fiyatıda uygun olucak ama motoru güsel ii ve sağlam bi arabada olması lazım pekde bilgim yok ama herkes farklı şeyler sölüor peugeot 206 hakkında

knightx

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
abi eğer paran varsa vw golf al hem daha güvenli hem daha atak hem yedek parça olarkda peugeot tan daha ucuz yakıt olarak da herhalde golf daha az yakıyo diye biliyorum bence golf al olmadı megane2 hb al bu ikisine de bi bak peugeot dan daha pahalı olsalarda peugeot tan dah iyi ler yani sen bilirsin

antilove

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
kardeşim neye dayanarak böle diosun? açıklamasını yapabilirmsn? (bu bi tepki değildir sadece öğrenme amaçlı bi sorudur:) ) ?
ben arabanın teknik kısımlarından hiç anlamam sadece tasarımı bana güzel geldiği için söylüyorum

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
vw 'den şaşma derim.. arabaların vitesinden debriyajına, sağlamlığından işçilik kalitesine hepsi Peugeot ve bi çok markayı sollar.. 16000'e 2004 model bi polo al yıllarca binersin.. Ve ilk bindikten sonra bide peugeot 206'a bin.. Attan inip eşeğe binmiş gibi hissediceksin ;)

prooge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:D aslında modifiye yapmayıda düşünüyorum.poloya modifiye gitmez ama ya öle değil mi?

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
:D aslında modifiye yapmayıda düşünüyorum.poloya modifiye gitmez ama ya öle değil mi?

İnan bana çok tatlı oluo tavsiyem beyaz polo almandır.. Siyah bide jant yap yeter.. Zaten içindeki mavi göstergeler yeter :D

324zi8.jpg

prooge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet ya gerçkten yakışmış modifiye araba senin mi?

prooge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet arkadaşlar kullananların tecrübelerini alsam çok ii olur kararsız kaldım? yada bu araba hakkında fikirleri olanlar tecrrübelerini paylaşça çok sevinicem?

Gorkem

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
peugeot 206 çok sert araba şuan golf kullanıyorum peugeot'a bindim çok kötü yol tutuş kabileyeti falan hiç tavsiye etmem

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
evet arkadaşlar kullananların tecrübelerini alsam çok ii olur kararsız kaldım? yada bu araba hakkında fikirleri olanlar tecrrübelerini paylaşça çok sevinicem?

Arkadaşım Peugeot 206 ve Polo kullanan birisi olarak şunu söleyeyim.. Arasnda dağlar kadar fark var.. Ben Polo tavsiye ederim.. Bence sende ikisini kullanma şansın olursa bi dene farkı anlayacaksın.. (Zaten vites geçişlerinde polo'nun joystick gibi vitesi ve hidrolik debriyajını farkedeceksin)

prooge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:d foto çekeesi gelmiştir canım :p