Pes şut vurma, frikik kullanma taktikleri

Bu konuyu okuyanlar

msamci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
peste nasıl düzgün şu ve frikik kullanılır

baaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
youtubeda videolu anlatımları mevcut.

msamci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben klavyeden oynuyorum youtube da klavye anlatımı yok
ben frikik kullanırken (klavye ile)Q+E ile 2. adamı çağırıyorum sonra Q+A yada C+A ile vuruyorum etkili vuruşlar yapıyor şut vururkende şuta bastıktan sonra ara pası tuşuna basılı tutuyorum hızlı ve düzgün şut vuruyor

O.Z.

Asistan
Reaksiyon puanı
0
geri tuşuna bastıktan sonra şut çekersen plase, ileri tuşuna bastıktan sonra şut çekersen sert şut atıyor. topa yaklaşırken de yön tuşlarını kullanarak falso veriyorsun. unuttuğum detayları da olabilir.

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
ben klavyeden oynuyorum youtube da klavye anlatımı yok
ben frikik kullanırken (klavye ile)Q+E ile 2. adamı çağırıyorum sonra Q+A yada C+A ile vuruyorum etkili vuruşlar yapıyor şut vururkende şuta bastıktan sonra ara pası tuşuna basılı tutuyorum hızlı ve düzgün şut vuruyor

Kendin cevaplamışsın sorunu :)

Serbest vuruşlarda, kaleye çok yakınsa aşağı yön tuşuna, uzaksa yukarı yön tuşuna, ortalama uzaklıksa hiç bişeye basmadan sağ ve sol yön tuşlarıyla kavis verebilirsin.

Top sendeyken de yine yön tuşlarıyla topun yönünü belirleyebilirsin yani kaliciyle karşı karşıya kaldığında sadece şut çekemeye basarsan büyük ihtimal kalecinin üzerine gidecektir top.

TCS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bruna Alves frikik kullanıyorsa %100 goldür. :) Sadece tuşa bastım ve gol oldu. Mükemmel bir adam.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler pes 2012 de paslaşma frikik nasıl oluyor ps3 de?

forumibo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Youtube da videoları var ordan bakıp çok rahat öğrenebilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar frikikte 2. adamı çağırdıktan sonra 2. adam nasıl vurucunun önüne bırakıyor?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yerden vurmakta klavyede eğer senin ortan a ise a ya bas aşşa tuşa basılı tut eğer ortan d ise d ye bas aşşa tşuna basılı tut olacaktır :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
senin klavyende orta açma tuşu neyse ona basılı tut elini bide aşşa tuşa basılı tut eminim olacaktır :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
en iyisi düzenleye gir frikik kullanım şekline gir ve 3'ü seç çok güzel frikik duruşu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
frikikte ikinci adamdan pas atmak için Q+X x tuşu sende passa olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eyw Kardeş Sayende Kuzenle Maç Yaparken Yenilmekten Kurtulcam Antremanda Denedim 10 11 Kere Attım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yha ben yapamadım pes 2013 antremanda 2. oyuncu çağrılmıyo ???