PES 6 Phoenix Patch (2011/2012 Sezon)

stevenhasan

Öğrenci
1 Mayıs 2012
15
0
0
oyunu silip yeniden yükledim yamayı kurdum tekrar aynı sorun oyundan atma, oyunda real madrid seçtiğimde benfica çıkıyor amblemler yüklenmemiş ne yapmam lazım sadece amblem yüklensede olur bi çözümün varmı webnick

WebNick

Profesör
18 Mart 2012
2,991
12
0
oyunu silip yeniden yükledim yamayı kurdum tekrar aynı sorun oyundan atma, oyunda real madrid seçtiğimde benfica çıkıyor amblemler yüklenmemiş ne yapmam lazım sadece amblem yüklensede olur bi çözümün varmı webnick

Hocam şu alıntı işlevini kullan yada doğru etiketle ki bana seslendiğinden haberim olsun. Yoksa böyle cevabım gecikiyor.

Ben bu yamayı uzun süredir kullanıyorum, hatta şu anda kullanıyorum. Senin bahsettiğin sorunların hiçbiri ile karşılaşmadım.

Bir takım seçince başka takım çıkıyor ve amblemler yüklenmemiş gözüküyorsa sen yamayı eksik kuruyorsundur hocam. Çünkü tüm dosyaları kurmuş olsan bu hata mümkün değil. Test edilmiş bir yama bu. Sadece ben değil binlerce kullanıcısı var yamanın. (atmıyorum orjinal forumdaki yama konusunun mesaj ve tıklanma sayısına bakıp bir fikrin olabilir.)

Yani takım kadro sorunları, isim sorunları, logo amblem sorunları tamamen yama dosyasının eskikliği ile alakalı.

Oyundan atma durmununa gelirsek bu konuyla ilgi şu an verebileciğim çözümleri daha önce denemiş ve malesef sonuç alamamıştık.

Ben ısrarla senin yamayı eksik kurduğunu, kistserver ı da eksik kurduğunu düşünüyorum. Bilgisayarını görmediğim için uzaktanda ancak bu kadar yardımcı olunuyor.

Lütfen dosyaların tamamını eksiksiz kurduğundan emin ol (option file, exe dosyası, kitserver vb.) eksiksiz olsun.

Eğer tüm bunlara rağmen hala olmazsa benimle irtibata geç. :)

Sana oyunuda, yamayıda ellerimle indirttirip kurduracağım arkadaş. :) İşte o zamanda oyunda sorun çıksın. Suç senin pc de deyip format at diyeceğim. :D

Ciddiyim yaparım :D

stevenhasan

Öğrenci
1 Mayıs 2012
15
0
0
Hocam şu alıntı işlevini kullan yada doğru etiketle ki bana seslendiğinden haberim olsun. Yoksa böyle cevabım gecikiyor.

Ben bu yamayı uzun süredir kullanıyorum, hatta şu anda kullanıyorum. Senin bahsettiğin sorunların hiçbiri ile karşılaşmadım.

Bir takım seçince başka takım çıkıyor ve amblemler yüklenmemiş gözüküyorsa sen yamayı eksik kuruyorsundur hocam. Çünkü tüm dosyaları kurmuş olsan bu hata mümkün değil. Test edilmiş bir yama bu. Sadece ben değil binlerce kullanıcısı var yamanın. (atmıyorum orjinal forumdaki yama konusunun mesaj ve tıklanma sayısına bakıp bir fikrin olabilir.)

Yani takım kadro sorunları, isim sorunları, logo amblem sorunları tamamen yama dosyasının eskikliği ile alakalı.

Oyundan atma durmununa gelirsek bu konuyla ilgi şu an verebileciğim çözümleri daha önce denemiş ve malesef sonuç alamamıştık.

Ben ısrarla senin yamayı eksik kurduğunu, kistserver ı da eksik kurduğunu düşünüyorum. Bilgisayarını görmediğim için uzaktanda ancak bu kadar yardımcı olunuyor.

Lütfen dosyaların tamamını eksiksiz kurduğundan emin ol (option file, exe dosyası, kitserver vb.) eksiksiz olsun.

Eğer tüm bunlara rağmen hala olmazsa benimle irtibata geç. :)

Sana oyunuda, yamayıda ellerimle indirttirip kurduracağım arkadaş. :) İşte o zamanda oyunda sorun çıksın. Suç senin pc de deyip format at diyeceğim. :D

Ciddiyim yaparım :D
amblem ve oyundan atma sorunu 0_tex'ten kaynaklanıyor. 0_text'i yüklediğimde oyundan atıyor, yüklemediğimde amblemler karışık oluyor. eksik kurmadım yanlışta kurmadım sen ne dediysen onu uyguladım tek tek. Pes 6 oyunundan iyi anlarım ama buna çözüm bulamadım

WebNick

Profesör
18 Mart 2012
2,991
12
0
amblem ve oyundan atma sorunu 0_tex'ten kaynaklanıyor. 0_text'i yüklediğimde oyundan atıyor, yüklemediğimde amblemler karışık oluyor. eksik kurmadım yanlışta kurmadım sen ne dediysen onu uyguladım tek tek. Pes 6 oyunundan iyi anlarım ama buna çözüm bulamadım

tabiki 0 text ten kaynaklanacak. :D çünkü onun içinde takımlar ve amlemler var :D

Hocam eğer istiyorsan benimle PM den irtibata geç. Sana zamundanın PES6 torrent linkini vereyin onu indir kur. yama konusuna gelirsek onuda bendeki hazır kitserver ve 0 text dosyasını yine sana torrent ile göndereyim. Birde benim kullandığım dosyalarla denersin oyunu.

Eee dahada olmazsa, kusura bakma bas formatı o pc ye:D :lol:

Çabuk cevap ver. Kaçıcam ona göre :D:D

stevenhasan

Öğrenci
1 Mayıs 2012
15
0
0
tabiki 0 text ten kaynaklanacak. :D çünkü onun içinde takımlar ve amlemler var :D

Hocam eğer istiyorsan benimle PM den irtibata geç. Sana zamundanın PES6 torrent linkini vereyin onu indir kur. yama konusuna gelirsek onuda bendeki hazır kitserver ve 0 text dosyasını yine sana torrent ile göndereyim. Birde benim kullandığım dosyalarla denersin oyunu.

Eee dahada olmazsa, kusura bakma bas formatı o pc ye:D :lol:

Çabuk cevap ver. Kaçıcam ona göre :D:D
kardeş boşver zaten yamayı yüklediğimden beri pc çok kasmaya başladı ben yamadan vazgeçtim sanada tşkr ederim benimle bu kadar ilgilendin

WebNick

Profesör
18 Mart 2012
2,991
12
0
kardeş boşver zaten yamayı yüklediğimden beri pc çok kasmaya başladı ben yamadan vazgeçtim sanada tşkr ederim benimle bu kadar ilgilendin

Estağfrullah. Ben teklifimi yaptım. :) Gerisi senin bileceğin iş.

Neyse bu yamayla oynamakta sana nasip olmayacakmış. Sağlık olsun. :) Kendine iyi bak. Selametle kal.

SHAMROCK*RoVeRS

Öğrenci
3 Haziran 2012
1
0
0
hocam 0_text te atması hakikaten çok ilginç. Teknik olarak sebebin bu alması mantıksız geliyor bana. Sen bence kitserver işi üzerine bir eğil istersen. exe dosyasınıda birdaha indir.

Mesela şunu bir dene kitserver açmadan oyunu bir aç bakalım. O zaman da 0_text yüzünden oyundan atacak mı?

Oyunu yeniden kurma işine gelince o iş en son çözümün olsun. Fakat daha önce başka yama kullandin mı. Veya bu yamadaki kurman gereken tüm dosyaları eksiksiz olarak kurduğuna emin misin?

stad işine gelince, old yazmasının sebebi stadın ali sami yen stadı olmasındandır. TT arena değil. stadların içinde tt arana varmı açıkçası bilmiyorum. stad text dosyasına bakmak lazım.

Stadlardan sadece kullanacaklarını al diğerlerini sil. Fuzuli yere harddiskte yer kaplamasın hemde sistemi boşa yormasın.

sırf şuraya küfür etmek için girdim ama bana yakışmaz.. önce kendiniz deniceksiniz sonra burda paylaşcaksınız aynı sorun bendede var ! 0_text düzelince açsada takımlar karışık kaçar gb girdi bilmiyorum üstüne yeni bir dvd .iso 4 gb daha girdi orası ayrı diyecek birşey yok kardeşım modlar şu konuyu kitlesin milletin kotasından gitmesin boşuna

WebNick

Profesör
18 Mart 2012
2,991
12
0
sırf şuraya küfür etmek için girdim ama bana yakışmaz.. önce kendiniz deniceksiniz sonra burda paylaşcaksınız aynı sorun bendede var ! 0_text düzelince açsada takımlar karışık kaçar gb girdi bilmiyorum üstüne yeni bir dvd .iso 4 gb daha girdi orası ayrı diyecek birşey yok kardeşım modlar şu konuyu kitlesin milletin kotasından gitmesin boşuna

Bire beyin fukarası. Mesajları okumadığın nasılda belli :)

Sen o küfürlerini kendine iade et. Baştan sona mesajları okursan bu yamayı denediğimi. Ve sorunu olan arkadaşa ne kadar yardımcı olmaya çalıştığımı göreceksin.

Mesajları okuyan yedi cihan gördü bunu. Hatta sorunu olan adam bile alakamdan kaç kere teşşekkür etti bana. Sen çıkmış beyinsiz beyinsiz konuşuyorsun.

Önce okumayı öğren. Sonra yorum yap. Kimse sana zorla yamayı kurdurmuyor. İnanmazsan, güvenmezsen kurmazsın olur biter. Ne diyeyim art niyetle konumu kirletmeye geldiğin belli.

Kendi şerrinde boğulmanı ve fesadın içinde kalmanı diliyorum.

victorious

Öğrenci
22 Haziran 2012
2
0
0
4xc3j.jpg

Sizlerde gelmiş geçmiş en iyi PES oyunun PES6 olduğunu düşünenlerdenseniz. Futbol oyunlarının oyun olduğu, simulasyon olmadığı zamanları özlüyorsanız. Arkadaşlarınızla sabahlara kadar PES atışması yaptığınız o eğlenceli anları yeniden yaşamak istiyorsanız.

O zaman sizlere ufak bir müjdem var. PES6 Phonenix Patch ile PES6 küllerinden doğuyor ve günümüzün modern oyunları PES2012 ve FIFA2012 ye kafa tutuyor.

Bu yama ile PES6 ya yeniden hayat verebilir. 2012 son transferleri ve birçok ek özellikle oyununuzla zevkli dakikalar geçirebilirsiniz.

Yamada Neler Var

2011-2012 Kış transferleri dahil güncel takım kadroları,
Gerçek takım ve oyuncu isimleri,
Birbirinden güzel menü müzikleri,
Takımların taraftar sloganları,
Yeni yüzler, kramponlar, stadlar, formalar,
Online oynama imkanı,
Ve daha sayamacağım bir sürü özellik. İhtiyacınız olan herşey bu yamada mevcuttur.

[video=youtube;UBe9hp4mRgI]http://www.youtube.com/watch?v=UBe9hp4mRgI[/video]

[video=youtube;ciSwoyPm3c4]http://www.youtube.com/watch?v=ciSwoyPm3c4&feature=related[/video]

Yamayı indirebileceğiniz yama yapımcılarının sitesi
http://www.evo-web.co.uk/forums/showthread.php?t=65502

Ücretsiz üyelik ister. Yukarıdaki link direk olarak yamanın linklerinin sayfasına aittir.

NOT: Bu kesinlikle bir reklam değildir. Bu yamanın yapımında kesinlikle benim hiçbir katkım yoktur. Kaynak olarak verilen siteylede kesinlikle alakam yoktur. Bu konunun açılmasındaki tek amaç PES severlerin bilgilendirilmesini sağlamaktır.

webnick kardeş stevenhasan daki sorun bendede var. o sorun hem 0_text hemde kitserver ile alakalı . 0_text i orjinali ile değiştirince bişey olmuyo emblem olmuyo ama benim için önemli değil. Asıl sorun kitserver. Kitserver ın sürümü eski . Stevenhasan oyundan atıyor diyo ama hata veriyo tamam a basıyorsun oyun kapanıyo. bence bu ikisi arasında fark var. Kardeş bana kitserverın en yeni sürümünün linkini bulabilir misin? teşekkür ederim bi de top yaması yüzünden atıyo top seçmezsen orjinal 0 text te atmıyo

WebNick

Profesör
18 Mart 2012
2,991
12
0
webnick kardeş stevenhasan daki sorun bendede var. o sorun hem 0_text hemde kitserver ile alakalı . 0_text i orjinali ile değiştirince bişey olmuyo emblem olmuyo ama benim için önemli değil. Asıl sorun kitserver. Kitserver ın sürümü eski . Stevenhasan oyundan atıyor diyo ama hata veriyo tamam a basıyorsun oyun kapanıyo. bence bu ikisi arasında fark var. Kardeş bana kitserverın en yeni sürümünün linkini bulabilir misin? teşekkür ederim bi de top yaması yüzünden atıyo top seçmezsen orjinal 0 text te atmıyo

Güzel kardeşim ben sana kitserverın linkini birkaç dakikaya bu konu altında vereyim. Kendi kullandığım kitserver ı upload edeceğim.

0_text konusuna gelince. 0_text dosyası geçenlerde yine güncellenmiş lütfen bu güncellenen versiyonu indirip denermisiniz. Birde 0 text i seçerken iki versiyonu var amblem sitili ve 3 harf sitili. Lütfen amblem sitili olanını kullanınız. Bu nu tavsiye etmemin tek sebebi kendim kullanıyor ve herhangi bir sorun yaşamıyor olmamdır.

Link için biraz bekle bir yere ayrılma lütfen

@victorious buyur güzel kardeşim kendiminde kullandığı Pes6 için gerekli en son versiyon kitserver linki

http://www.gamefront.com/files/21884455/kitserver-664.7z

acunli_45

Öğrenci
12 Kasım 2009
45
3
8
ben herşeyi indirdim tek bir sorun var benim koşu tuşu
w ben ona basınca koşmuyor gittim değiştirdim E yaptım
Hala olmuyor Koşu Tuşu işlemiyor

WebNick

Profesör
18 Mart 2012
2,991
12
0
ben herşeyi indirdim tek bir sorun var benim koşu tuşu
w ben ona basınca koşmuyor gittim değiştirdim E yaptım
Hala olmuyor Koşu Tuşu işlemiyor

Şimdi güzel kardeşim ben oyunu game pad ile oynadığım için bu konuda sana bir yardımımım olamayacak. Senden ricam oyunu açmadan program files/konami/pes6 klasöründeki settings si kullanarak tuş ayarlarını yapılandırıp bir denemen.

benianla

Doçent
19 Ekim 2009
514
0
0
Merhaba. Bu yama 1650*1050 çözünürlükte çalışıyormu? Bide Ücretsiz Önleni oynanıyormu bu yama ile? Cevabınızı Bekliyorum...

WebNick

Profesör
18 Mart 2012
2,991
12
0
Merhaba. Bu yama 1650*1050 çözünürlükte çalışıyormu? Bide Ücretsiz Önleni oynanıyormu bu yama ile? Cevabınızı Bekliyorum...

Çözünürlük olayını bilmiyorum. bişey diyemeyeceğim. Resmi sitesinde yama yapımcılarına sormanızı tavsiye ederim.

Online oynama olayı var. Ama resmi pes serverı üzerinden değil bunun altını çizeyim. Nasıl oynayacağınız ile ilgili detaylı bilgiler yine ewo web forumunda yazıyor.

victorious

Öğrenci
22 Haziran 2012
2
0
0
Güzel kardeşim ben sana kitserverın linkini birkaç dakikaya bu konu altında vereyim. Kendi kullandığım kitserver ı upload edeceğim.

0_text konusuna gelince. 0_text dosyası geçenlerde yine güncellenmiş lütfen bu güncellenen versiyonu indirip denermisiniz. Birde 0 text i seçerken iki versiyonu var amblem sitili ve 3 harf sitili. Lütfen amblem sitili olanını kullanınız. Bu nu tavsiye etmemin tek sebebi kendim kullanıyor ve herhangi bir sorun yaşamıyor olmamdır.

Link için biraz bekle bir yere ayrılma lütfen

@victorious buyur güzel kardeşim kendiminde kullandığı Pes6 için gerekli en son versiyon kitserver linki

http://www.gamefront.com/files/21884455/kitserver-664.7z

teşekkür ederim ama ewo-web sitesi zaten bunu vermiş hiç birşey değişmedi ben 0 text ten vazgeçtim toplar benim için önemli ilk11 ler çıkıyo o an pes 6 uygulama hatası veriyo internetten biraz araştırdım kitserver sürümünün eski olmasıyla ilgili fln var . bence o hata ram ile alakalı bnim ram 504 mb normal oyunun tavsiyesi 512 mb

WebNick

Profesör
18 Mart 2012
2,991
12
0
teşekkür ederim ama ewo-web sitesi zaten bunu vermiş hiç birşey değişmedi ben 0 text ten vazgeçtim toplar benim için önemli ilk11 ler çıkıyo o an pes 6 uygulama hatası veriyo internetten biraz araştırdım kitserver sürümünün eski olmasıyla ilgili fln var . bence o hata ram ile alakalı bnim ram 504 mb normal oyunun tavsiyesi 512 mb

Öncelikle kit server ın yapımcısı olan juilce ewo web sitesinin üyesi. Yani ewo webte bulamadığın kitserver sürümünü başka sitede bulamazsın. Bu sebepten aynı olması normal.

Evet senin sorunun ram kaynaklı olabilir. Kitserver kullanmadan oyunu oynamayı bir dene bakalım. Eğer oyundan yine atarsa sorun kitserverda değildir. Atmazsa sorun kitservera yülediğin top yüz stad vb eklerden birindedir. Bunuda bulmanın tek yolu vaktini alsada kitserver a bunları tek tek yüklemendir.

Örneğin önce oyuncu yüzlerini ekleyeceksin, denedin atmadımı o zaman topları ekle atmadımı formaları ekle diyelimki formadan sonra attı. İşte o zaman forma yamasını kontrol edip sorunu gidermeye çalışacaksın.

Daha öncede söyledim. Ben bu yamayı halen aktif olarak kullanıyorum bu sebeple bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Ama bende sorun yok diye sorun olmadığı anlamına gelmez tabiki. şikayet ettiğinize göre illa bir yerlerde hata vardır.

Pes Sever

Öğrenci
30 Haziran 2012
1
0
0
arkadaşım ben verdiğin siteye üye olmaya çalıştım ama sayfa çevirisi oluyor ve güvenlik sorusu anlaşılmıyor

WebNick

Profesör
18 Mart 2012
2,991
12
0
Chrome kullanıyorsan otomatik çeviri özelliğini kapat veya alternatif bir tarayıcı ile üye olmayı dene. @Pes Sever

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
İndirmeye başlıyorum ben biraz geç kalmışım ama güzel bişeye benziyo inşallah çalıştırabilirim şimdiden teşekkür ederim

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
kardeş oyundan atıyor kendi kitserverini upload edemezmisin ?

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
uzun sürdü ama uğraştım yaptım oyun sorunsuz çalışıyor ama hızlı koşma tuşu çalışmıyor buna bi çözüm varmı yoksa o kadar emek boşa gidecek önceki sayfada denileni yaptım ama işlemiyor

stevenhasan

Öğrenci
1 Mayıs 2012
15
0
0
Öncelikle kit server ın yapımcısı olan juilce ewo web sitesinin üyesi. Yani ewo webte bulamadığın kitserver sürümünü başka sitede bulamazsın. Bu sebepten aynı olması normal.

Evet senin sorunun ram kaynaklı olabilir. Kitserver kullanmadan oyunu oynamayı bir dene bakalım. Eğer oyundan yine atarsa sorun kitserverda değildir. Atmazsa sorun kitservera yülediğin top yüz stad vb eklerden birindedir. Bunuda bulmanın tek yolu vaktini alsada kitserver a bunları tek tek yüklemendir.

Örneğin önce oyuncu yüzlerini ekleyeceksin, denedin atmadımı o zaman topları ekle atmadımı formaları ekle diyelimki formadan sonra attı. İşte o zaman forma yamasını kontrol edip sorunu gidermeye çalışacaksın.

Daha öncede söyledim. Ben bu yamayı halen aktif olarak kullanıyorum bu sebeple bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Ama bende sorun yok diye sorun olmadığı anlamına gelmez tabiki. şikayet ettiğinize göre illa bir yerlerde hata vardır.
webnick kardeş sen bir ricada bulunucam bu yamadan bir kaç face ve hair istiyorum upload edeblirsen iyi olur
c.ronaldo-mesut özil-nuri şahin-hamit altıntop-benzema-higuain-fabio coentrao-gerrard-rooney-nani-neymar-selçuk inan-burak yılmaz-umut bulut-varsa amrabat-messi-gökhan töre-fernando muslera-fernando torres eklmesende şimdiden teşekkür ederim

WebNick

Profesör
18 Mart 2012
2,991
12
0
webnick kardeş sen bir ricada bulunucam bu yamadan bir kaç face ve hair istiyorum upload edeblirsen iyi olur
c.ronaldo-mesut özil-nuri şahin-hamit altıntop-benzema-higuain-fabio coentrao-gerrard-rooney-nani-neymar-selçuk inan-burak yılmaz-umut bulut-varsa amrabat-messi-gökhan töre-fernando muslera-fernando torres eklmesende şimdiden teşekkür ederim

Güzel kardeşim sana yardım etmeyi çok isterdim. fakat uzun zamandır harddiskim bozuk, 1 ayı geçti bilgisayarımı usb den linux olarak kullanıyorum. Yani bilgisayardaki oyunda, yamada uçtu gitti.

Sen bu isteğini ewo web forumunda yama yapımcılarından bir iste istersen. yada forumu biraz kurcala pes 6 için face yamaları olacaktır. orta seviye bir ingilizce ile işlerini halledebilirsin. Yardımcı olamadığım için kusura bakma.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Güzel kardeşim sana yardım etmeyi çok isterdim. fakat uzun zamandır harddiskim bozuk, 1 ayı geçti bilgisayarımı usb den linux olarak kullanıyorum. Yani bilgisayardaki oyunda, yamada uçtu gitti.

Sen bu isteğini ewo web forumunda yama yapımcılarından bir iste istersen. yada forumu biraz kurcala pes 6 için face yamaları olacaktır. orta seviye bir ingilizce ile işlerini halledebilirsin. Yardımcı olamadığım için kusura bakma.
yinede sağol ben dediğin yere bakıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben yaptımda o option file falan onlarda kadrolar takımlar değişik görünüyor bide saç tplerini falan her şeyi yapıyorum ama olmuyor top şekilleri olyor onlar olmuyor yardımcı olsan sevinirim