PES 2012 Spor Toto Süper Lig Yaması

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Yama nasıl işe yarıyor mu? virüs vs. sorun çıkan var mı?

onurhan4141

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim çalışmanı indirdim belgelerime attım ama oyuna girdiğim spor toto süper lig ligi var ama içinde bundesliga ve 3 büyükler var . Nasıl kurabilirim resimli yardımcı olabilir misiniz ?

ssserkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selamlar yamayı kurdum oldu cok tesekkurler yalnız oyunu konsolla oynuyordum yamadan sonra etkısızlestı sebebı nedır acaba ne yaptıysam olmadı tesekkurler tekrar

--- Mesaj Güncellendi ---

acilll yardım lazım bu konuda

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
selamlar yamayı kurdum oldu cok tesekkurler yalnız oyunu konsolla oynuyordum yamadan sonra etkısızlestı sebebı nedır acaba ne yaptıysam olmadı tesekkurler tekrar

--- Mesaj Güncellendi ---

acilll yardım lazım bu konuda

Sebebi şu, ayarları sıfırlıyor. Oyunu açmadan Settings'e tıkla oradan kontroller sekmesine tıkla, kontrol 1'e gamepad i seç tamam de.

ssserkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sebebi şu, ayarları sıfırlıyor. Oyunu açmadan Settings'e tıkla oradan kontroller sekmesine tıkla, kontrol 1'e gamepad i seç tamam de.

coook tesekkurler bu kadar hızlı donus yaptıgın ıcın yaptım oldu bu arada tekrar tesekkurler

bladebreaker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş ben yükledim oldu ama tam maç başlayacakken hata veriyor. yüklemeden önce vermiyordu ne yapabilirim.

recep enginn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba ben dosyayı indirdim belgelerime attım fakat oyuna girdiğimde çalışmadı VE en baştan yükledim yine olmadı

recep enginn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba ben dosyayı indirdim belgelerime attım fakat oyuna girdiğimde çalışmadı VE en baştan yükledim yine olmadı

memoriall

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yamayla ilgili çok önemli bir sorun dikkatimi çekti.. 4 büyükler hem diğer avrupa liginde hem de spor toto süper liginde mevcut.. böyle oluncada örneğin galatasaray takımından 2 tane oluyor , galatasaray takımındaki her futbolcudanda 2'şer tane oluyor.. kariyer modunda milli takımda gördüm selçuk inandan , sabriden , m.pektemekten 2 tane var milli takımda.. hal böyle olunca oyundan tat alamadım ve kapattım çünkü çok saçma oldu..

çözüm olarakta aklıma diğer avrupa liginde olan 4 büyükleri yok etmek geldi ama bir türlü bulamadım bu konuda çözüm varsa yardımcı olacak olan arkadaşların yorumlarını beklerim..

Neymar12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya kardeşim benim indirdim ama kurulumunu biraz daha açar mısın ben windows 7 kullanıyorum lütfen kardeşm kurulumu anlamadım :(

pesmanyağı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok teşekkürler işime yaradı ve ayrıca bir sorum olacak peki bu dosyayı belgelerim içindeki pes 2012 dosyasınamı yoksa sadece belgelerimemi? :(

koyacagız

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Belgelerim'de bulunan KONAMI klasörüne atacakasınız.

SeSSizLiK2953

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yamayı oyuna nasıl yüklüycem ilk defa yama indiriyorum da bide tabiri caizse benimkide korsan oyun anlatabilrimisiiniz nasıl yükliycem arşivi nasıl atcam belgelerim lütfen cevap verebilirmisiniz

arşivi nasıl atıcaz söylermisin ben biraz acemiyimde

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
arkadaşlar ben indirdim fakat siz belgelerime atın diyorsunuz ben yapamadım daha doğrusu yaptım olmuyor

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
eline sağlık adminde bende değişen hiçbişey yok neden dediklerinide yaptım

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
abi bn şimdi yükledim ama lütfen cvp verin oyunun ekranı geniş deil bnm bilgisayar dikdörtgen biçimli hd midir nedir anlayın artık ama oyunbildiin kare lütfen acil cvp verin

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
arkadaşlar ben yamayı indirdim ama kuramadım. belgelerime attı hiç soru falan cıkmadı ki evet diyim ?