PES 2012 Gameplay Videoları Ve Lisanslı Takımlar

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
PES2012_event07_1.jpg

With lots of PES 2012 previews being released, we got the confirmation that Liga BBVA is indeed fully licenced in the 2012 edition. If you watch the gameplay video of Real Madrid - Milan which was posted earlier, you can spot a correct Primera Division sleeve patch on Real Madrid's kits.

We also got to know that the Portuguese league or Liga Zon Sagres found its way into the game, though at this point only three clubs are fully licenced (Benfica, Porto, Sporting), the previews state.

Additionally, English blog Only Pro Evolutions today revealed a list of which teams are new in the Other Teams selection and which were removed since last year:

New teams (unconfirmed)
Genk (Belgium)
Standard Liège (Belgium)
Bayer Leverkusen (Germany)
Wisła Kraków (Poland)
Oţelul Galaţi (Romania)
CSKA Moscow (Russia)
FC Zürich (Switzerland)
Trabzonspor (Turkey)

Removed teams:
Club Brugge (Belgium)
Werder Bremen (Germany)
Dinamo Bucureşti (Romania)
CFR Cluj (Romania)
Unirea Urziceni (Romania)
Spartak Moscow (Russia)
FK Crvena Zvezda (Serbia)
SK Slavia Praha (Czech Republic)

Real Madrid vs Milan
[video=youtube;eBsp_dGoDZE]http://www.youtube.com/watch?v=eBsp_dGoDZE[/video]

Barcelona vs Manchester United
[video=youtube;v43LS_XP7Ec]http://www.youtube.com/watch?v=v43LS_XP7Ec[/video]

gg1213410

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya bu konami hala fifa'dan bişey öğrenememiş videodaki ilk maçta real madrid'in sahasında ama ibrahimoviç golleri atıyo stat yıkılıyo yaa :bored: konami zaten oyuna hafif makyaj ve yeni transferler hoppp yeni oyun bence :D:D

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2

hiçte öyle değil.real in golündeki seyirci sesi ile ibonunkileri karşılaştır bi bakayım.

Ben ayrıntılı taktik yapmayı seviyorum PES in taktikleri çok işime yarıyor.FIFA milleti eğlendirebilir ama beni değil.

PES 11 i beğenmedim animasyonlar çok yapmacık 12 de durum biraz daha iyi ...

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
yanlış okumuşum düzelttim:D

hiçte öyle değil.real in golündeki seyirci sesi ile ibonunkileri karşılaştır bi bakayım.

Ben ayrıntılı taktik yapmayı seviyorum PES in taktikleri çok işime yarıyor.FIFA milleti eğlendirebilir ama beni değil.

PES 11 i beğenmedim animasyonlar çok yapmacık 12 de durum biraz daha iyi ...

Animasyonlar hala çok kötü robot gibi adamları görünce kafadan kaybediyor pes.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
ilk madrid milan maçında ibrahimovicin gölü çok salakça olmuş savunma oyuncusu koşarken duraksamış ve gol olmuş hala bazı eksiklikler var

interpool

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Ben bir pes taraftarı olarak geçen yıl Fifa 11'i pesden çok daha güzel bulmuştum. Bu yılda öyle olucak sanırım... :(

gg1213410

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım zaten ea olayı nasıl pc'ye el attı konami bayrağı çekti..

interpool

Profesör
Reaksiyon puanı
11
arkadaşım zaten ea olayı nasıl pc'ye el attı konami bayrağı çekti..

PES 9 YADA PES 10 İLE FİFA 9 YADA FİFA 11 yana na gelse ben pes 9 ve pes 10 tercih ederim ama fifa 11 öyle değil. bana göre pes 11 geride kaldı fifa 11'e göre... Keza öyle gözüküyor ki fifa 12 yine sollayacak pes'i...

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ne farkı var ki pes 11 den? Aynı ...

Pes artık beceremiyor bu işi...

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
bencede pek bir fark yok goller bile hemen hemen aynı :) pes11 den sıkılmıştım ne güzel 12 geliyor dedim ama 11 in çakması gibi olmuş .. grafikler bile aynı pes 11 ile

volgan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
pes 2011 in yamalı hali gibi biraz hareket ve oyun stilinde az biraz gelişme... hala pes te topa en yakın adam topa doğru koşamıyor .Gol sevinci sırasında kameraman yan hakemin içine girip girip çıkıyor. tek artısı Trabzonsporun eklenmiş olması herhalde

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Uzun yıllardır pes oynarım,her sene de fifayı denemişimdir.2002'den sonra düşen fifa anca 2010 da kendini buldu ve Fifa 2010 ' da Fifa 2011 'i müjdeledi.Bu sene ilk kes Fifa'yı Pes'ten çok oynuyorum.Fakat unutulmaması gereken birşey var.Saha , görsellik,seyirci,gol sevinci gibi artıları olmasına rağmen Became A Lagend moduyla Virtual modu kıyaslandığında Become 10 kat daha iyi.Pesde şampiyonlar ligi ve uefa kupası olması da büyük bir artı.Fifa bunların lisansını da alırsa pc de olayı bitirir.Bu arada iki oyunu da oynuyorum.İkisinin de çok iyi olduğu yönleri var dediğim gibi.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Değişen tek şey penaltılar sanırım. Görünürde hiç bi değişim yok. Abidik gubidik veriler değişse, 5, 10 olsa, 3,5 olsa bize ne. Biz görünüme bakarız. Ortalıkda değişim yok.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Fifa teknik olarak 2010 da çıkış yapmadı.

İlk devrimi 2007'de idi.

2007 nin üzerine geliştirmeler yaparak ilerledi.

Eğer konsol FIFA 11 inden bahsediyorsak gerçekten iyi.Ama PC de her zamanki gibi geri kalmıştı.Bu sene konsol PC tamamen aynı deniliyor.Önümüze gelsin bakacağız...

interpool

Profesör
Reaksiyon puanı
11
nerde o eski pes performansları...Artık çağa ayak mı uyduramıyor desek ne... :(