PES 2011in devrim görüntüleri

TeamTürk

Asistan
Reaksiyon puanı
12
image-o-matic2-475x267.jpg

Geçtiğimiz aylarda duyurulan Pro Evolution Soccer 2011′in yeni ekran görüntüleri yayınlandı.

Konami, PES 6′dan sonra gelen tüm oyunlar için, ‘devrim niteliğinde olacak’, ‘akıl almaz yenilikler yaptık’ ve buna benzer söylemlerde bulunmuş, bir süre sonra bu söylemler inandırıcılığını kaybetmiş ya da yapılan yenilikler beğenilmemişti. PES 2011′de de geleneği bozmuyorlar, hatta bu sefer daha iddialılar.
Yeni görüntülere bakacak olursanız, ‘power bar’ gözünüze çarpacaktır. Oyuna dahil edilecek bu bar sayesinde, şutların ve pasların hızını ve gideceği yeri tam olarak ayarlayabileceğiz. Yapılan açıklamaya göre bu bar, topun sahanın her bölgesine dağılmasını sağlayacakmış.

image-o-matic1.jpg

image-o-matic1-2.jpg

image-o-matic2.jpg

Kaynak

Asil_haK

Asistan
Reaksiyon puanı
17
paslarda topun ardından ışık mı çıkacak:)..inşallah öyle bir şy olmaz.
2010'un tutkunu oldum umarım oynanışta çok değişiklik olmaz.

SKYNET

Doçent
Reaksiyon puanı
13
ama güzel ateş çıkıyodu hakan şükür vurunca orta sahadan gol amatörde :)

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Vuruş gücünü göstere ibre-artık ona ne deniyorsa- sanırım ışık gibi duran şey :)

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
Grafikler açısından Fifayı yakaladı diye düşünüyorum.. Oynanabilirliği de fifa gibi düzeltirler biraz daha yumuşatabilirlerse güzel olur..

TeamTürk

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Grafikler açısından Fifayı yakaladı diye düşünüyorum.. Oynanabilirliği de fifa gibi düzeltirler biraz daha yumuşatabilirlerse güzel olur..

İkiside Şuan Oynanış Açısından Gerçekçi Değil Bakalım 2011 Serilerinde Gerçeğe Yakınlık Sağlanacak Mı?

FillsMartin

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Fifa World Cup 2010 (XBOX 360 için olanı) oynadınız mı bilmiyorum ama, ben böyle futbol oyunu oynamadım bugüne kadar, bambaşka bişey yapmış adamlar, gerçeğinden daha güzel nerdeyse..

TeamTürk

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Fifa World Cup 2010 (XBOX 360 için olanı) oynadınız mı bilmiyorum ama, ben böyle futbol oyunu oynamadım bugüne kadar, bambaşka bişey yapmış adamlar, gerçeğinden daha güzel nerdeyse..

Destur Daha Gerçek 2010 Dünya Kupası Yapılmadı ki

FillsMartin

Profesör
Reaksiyon puanı
15
yav nasıl yapılmadı ben oynuyom 1 aydır, her tarafta var bu oyun..

tam adı Fifa World Cup South Africa 2010... pc versiyonu nasıldır bilmem ama xbox 360 ta oynadım ben, mükemmel bişey.. sanırım bundan daha iyisini de yapamazlar, o derece yani : )

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37

tam adı Fifa World Cup South Africa 2010... pc versiyonu nasıldır bilmem ama xbox 360 ta oynadım ben, mükemmel bişey.. sanırım bundan daha iyisini de yapamazlar, o derece yani : )
PC versiyonu çıkartılmadı bildiğim kadarıyla.. zaten çıkarmasınlarda :D ama PS3 ve xbox 360 da bi harika..

TeamTürk

Asistan
Reaksiyon puanı
12

Daha İyisi Her Zaman Yapılır

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
TeamTürk, bazı kelimelerini özenle seç, dikkat et.

martymcfly

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Türkiye,İskoçya, Meksika yada Portekiz gibi ligleri eklemedikten sonra napıyım Pesi.
oradaki dandik takımlarla oynayınca çıkıyor oyunun zevki, sürekli barça real manu interle oyna nereye kadar. Fifa her zaman favorim.

fizikci

Doçent
Reaksiyon puanı
12
yapay zekayi daha fazla ön plana cıkartmalılar özelıkle oyun konsolu icin ve orta sahadan alıp gol atmada boş gelio bana umarım bomba gibi gelir :)