Pes 2011 Konuşalım

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Pes fanatikleri yakında resmi olmayan bikaç yama çıkarırlar

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Henüz fifa oynayamadım ama PES tek kelimeyle mükemmel olmuş. Grafik motoru ve oynanış ayrı ayrı geliştirilmiş ve oyunda devrim yapılmış... Ancak bu değişimlere alışmak gerekiyo.

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Pes 11 çift kişilik oynandığında gerçekten çekişmeli oynanıyor zevkli oluyor.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Gerçekçilik çok iyi ama oyun motorunu biraz daha iyileştirmeleri gerekiyor, saçmasapan hareketler aynen devam

_Saytun_

Profesör
Reaksiyon puanı
9
ben bu sene pes i hiç beğenmedim. pes 4 den beri pes oynuyorum ama bu kadar küçük duruma düşmemişti FIFA karşısında. FIFA bu sene mükemmel bi oyun çıkarmış. helal olsun EASports'a

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Bu sene çıkan Pes diğerleri gibi basit değil de ondan :D bu sene ki Fifa Pes 10 nla eşit neredeyse

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Rüya görüyosunuz fifayi oynamadan atip tutuyosunuz..zaten Fifaya laf edenlerin; makinasi fifayi kaldirmayip mecburen pes oynayanlar olduguna eminim..Bunlari yıllardir pesin her oyununu zevkle oynamıs, yıllardir fifa oynamamis birisi sölüyor..bu sene fifa her yönden daha iyi bitii..

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Rüya görüyosunuz fifayi oynamadan atip tutuyosunuz..zaten Fifaya laf edenlerin; makinasi fifayi kaldirmayip mecburen pes oynayanlar olduguna eminim..Bunlari yıllardir pesin her oyununu zevkle oynamıs, yıllardir fifa oynamamis birisi sölüyor..bu sene fifa her yönden daha iyi bitii..
Güldürme adamı 1 gb lık HP Memory li ekran kartımı kaldırmayacak Centrino2 işlemci :D Fifa 11 Pes 10 na yetişmiş o kadar.Pes11 gibi değil. İyi oynayan bilir.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
iyi oynayan bilicek tabi pes bilgimi seninle kıyaslamam bile.. winnig eleven, iss , pes konaminin cıkartıgi her oyunu oynadim hangi oyun iyi hangi oyun kötü bilirim..pes 2008 den itibaren sacmalamaya devam ediyor..2011de hemen hemen 2010la ayni sadece pas sistemi degisik..ama bütün numara pas sistemiyse eger ayni sistem fifa2011de mevcut sadece ayarlardan acmak lazim hepsi bu...

_Saytun_

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar lütfen taraf tutmadan objektif olarak oynayın şu oyunları ve FIFA'nın PES'e bu sene fark attığını görün artık yeter.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Arkadaşlar lütfen taraf tutmadan objektif olarak oynayın şu oyunları ve FIFA'nın PES'e bu sene fark attığını görün artık yeter.

Bütün dünya görmüs artik ama göremezler dostum, benim gibi pes manyağı bile gördü ama bunlar göremez sanki babasının oglu konami. Seneye daha iyisini cikartsin pes oyanarim..bunlar göremedikcede pes böle gelir gider.. transferleri bile yapmaya zahmet etmemis koca konami ama neden ugrassın ki bak alicisi bulunuyo nasil olsa

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Normalde bir FIFA'cıydım. 2008'de başlayan rezaletten sonra PES oynamaya başladım. 2009 ve 2010 FIFA ile kıyaslandığından gerçekten daha iyiydi. Ama maalesef bu sene PES benim gözümde de sınıfta kaldı. 2010'dan tek farkı pas sistemi. Oyun motorunda herhangi bir değişikliik göremedim. Oyuncular hala spastik hareketler yapıyorlar. Kadroları yapmamış olmaları da çok saçma geliyor bana. Galatasaray'ın kadrosunda benim varlığından haberdar olmadığım Carrusca var. Bu sene FIFA...

LifeStyle

Profesör
Reaksiyon puanı
802
selam arkadaşlar, bende pes ve fifayı deli gibi oynayanlar arasındayım, yeni pesin türkçe olması insana değişik geliyor, insan formations yazısını arıyor :) oyun akıcı fifadaki gibi ani fps düşüşleri yok, 1 gb EN9500 ile son ayarlarda oynayabiliyoruz. artık ezbere pasın olmaması iki oyunda da güzel olmuş, güzel maçlar olacağıa benziyor :)

Rqn Ltntp

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Pes 09'a kadar hep FIFA'yı destekledim/oynadım, pes'in FIFA kadar zevkli olmadığını söyler dururdum, sonra bi deneyeyim millet çok beğeniyor dedim, ve oynamaya başladım, beğendim de ..

Sıkı bir Pes hayranı oldum, ama halen neden şu takımların isimlerinin farklı olmasını, formalarının olmamasını ve halen olması gerektiği takımda olmayan futbolcuların eski takımlarında olmasını anlayamadım, koskoca KONAMI' nin yapamayacağı bişey mi?

FIFA 2011'i denemedim, ama çok övünüldü, merak ettim, bi ara denesem iyi olacak..

Coreyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
En son 2005'te doğru düzgün fifa oynadığımı hatırlıyorum. Ondan sonra fifa tamamen saçmaladı. Pes6'dan itibaren tam bir peskolik olduk. Fifa'yı nerdeyse unutmuştum.:huh: Bu yazın fifa'nın next gen çıkacağını EA duyurmuştu. Merakla bekledik ve oyun çıktı. İnanın başından kalkamaz oldum. Ardından Pes çıktı. Yıllarca pes oynayanlar için bence hayal kırıklığı. Pes09 ve Pes10 ' un oyun motoru karışımı olmuş. Kadrolar rezalet. Beşiktaş'lıyım beşiktaşın formasını görünce yok daha neler dedim bir an şaka falan olması lazım.:confused1: Eski kaliteden eser yok. Fifa oynadıktan sonra Pes'in oyun kalitesi hoşuma gitmedi. Robot gibi geldi adamlar ne yalan söyliyeyim.

Rqn Ltntp

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Become a Legend bölümünü özlemişim ama .. :D

R.zaragoza'dan Manchester City'e transfer oldum, kadronun vazgeçilmez elemanıyım.. eheh

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
ya arkadaşlar ben liverpool'u göremedim sırf bendemi yok yama falan yapmadım direk zamundadan reloaded linkini indirdim nasıl olacak bu bilen arkadaş varsa yardım ederse çok iyi olur

Fatix92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Liverpool'un isim hakkını alamamışlar, Merseyside Red olarak geçiyor.

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
fena değil yavaş yavaş alışçaz gibi şimdilik pes 10 çok daha güzel geliyor

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
4-5 kere pes oynamışlığım var pesi dün arkadaştan aldım 2011i kurdum antrenman yaptım biraz sonra real madridle maç ilk şut kaleciyle karşı karşıya üst direkten döndü:Dİkincisi de karşı karşıya kalecinin suratına çarpıp döndü:D sonra real madrid gol atınca çıktım oyundan:D Anlatabilecek olan var mı taktikler,neler yapmak gerekir,bir milyonerin hikayesi falan diye.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
xbox 360 da pes11 nasıl ona göre alıcamda eğer kötüyse fifa11 alıcam xboxa :)

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Arkadaşlar affınıza sığınarak oyunda nasıl hareket yapabilirim :) Adam geçmek için.