Yardım PES 18 Kasıyor

Bu konuyu okuyanlar

orhaninal99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sistemim pes 18 gereksinimlerini karşılıyor ama pes 18 maç içerisinde kasıyor
Oyundaki menülerde dolanırken hiçbir kasma yok gayet iyi ama maç oynanırken kasıyor dsound.dll indirdim ama düzelmedi lütfen yardım eder misiniz

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221212-225539_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20221212-225539_WhatsApp.jpg
    18.5 KB · Görüntüleme: 80

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Merhaba.
Evet baktımda, sisteminiz aynı anda iki ( 2 ) Pes 18 açabilecek güçte ama acaba neden kasıyoe?
Sizin ben derdinizi, ee ben değilde şimdi birkaç arkadaş gelir derdinizi çözer içiniz rahat, gönlünüz ferah olsun.

Son düzenleyen moderatör:

orhaninal99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.
Evet baktımda, sisteminiz aynı anda iki ( 2 ) Pes 18 açabilecek güçte ama acaba neden kasıyoe?
Sizin ben derdinizi, ee ben değilde şimdi birkaç müneccim arkadaş gelir derdinizi çözer içiniz rahat, gönlünüz ferah olsun.
Kardeşim yanlış yazmışım o anki sinirle kusura bakma umarım çözen biri çıkar çünkü daha yeni topladım pc yi valorantta da aynı sorun var fps 150 ama oyun kitleniyor bir anda bu arada bişey sorcam directx i güncellesem işe yarar mı biliyo musun

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Kardeşim yanlış yazmışım o anki sinirle kusura bakma umarım çözen biri çıkar çünkü daha yeni topladım pc yi valorantta da aynı sorun var fps 150 ama oyun kitleniyor bir anda bu arada bişey sorcam directx i güncellesem işe yarar mı biliyo musun
Merhaba tekrardan.
Evet güncelleme belki işe yarayabilir, denemek iyi olur.

Alanur Erdemir

Admin
SDN
Reaksiyon puanı
9,408
Directx'i güncellemek tabiiki işe yarar. Güncelleyin vakit bulduğunuzda.

orhaninal99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Directx'i güncellemek tabiiki işe yarar. Güncelleyin vakit bulduğunuzda.
directx zaten 12 deymiş knk o da güncel ekran kartı da güncel anlamıyorum bu pes ve valorant neden böyle yapıyo ya çıldırıcam benim arkadaşımın sistemi benimkiyle tıpatıp aynı onda hiçbir sorun olmuyo ama bende bişiler var ya

Alanur Erdemir

Admin
SDN
Reaksiyon puanı
9,408
directx zaten 12 deymiş knk o da güncel ekran kartı da güncel anlamıyorum bu pes ve valorant neden böyle yapıyo ya çıldırıcam benim arkadaşımın sistemi benimkiyle tıpatıp aynı onda hiçbir sorun olmuyo ama bende bişiler var ya
Biraz saçma olacak şakasına söylüyorum. En son çare pc yi satıp başka birtane alın?

orhaninal99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biraz saçma olacak şakasına söylüyorum. En son çare pc yi satıp başka birtane alın?
imkanı mümkünatı dahi yok daha yeni bu sistemi zor topladım
ya hacı oyun iyi açılıyo falan da maç içinde oyuncuların koşuşu pas verişi degaj korner falan onlar çok yavaşımsı gidiyo kasıyomuş gibi akıcı değil yani

Alanur Erdemir

Admin
SDN
Reaksiyon puanı
9,408
imkanı mümkünatı dahi yok daha yeni bu sistemi zor topladım
ya hacı oyun iyi açılıyo falan da maç içinde oyuncuların koşuşu pas verişi degaj korner falan onlar çok yavaşımsı gidiyo kasıyomuş gibi akıcı değil yani
Oyun orjinal mi? Sürümü nedir?

Alanur Erdemir

Admin
SDN
Reaksiyon puanı
9,408
Vardır. Bazı korsan oyunlar eksik dosyalı vb oluyor.

orhaninal99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vardır. Bazı korsan oyunlar eksik dosyalı vb oluyor.
Reis halâ aynı ya nası biliyo musun oyunhn lobisi gayet iyi ama maç sırasında oyuncular ve top yavaş sanki 0.5 hızında oynuyomuşsun gibi ama hız 2 de dsound dll indirdim yine düzelmedi başka bi yol biliyo musun acaba