Soru Pembe Teknoloji Kanalı!!

Bu konuyu okuyanlar

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
963
Ara sıra takip ettiğim bir kanal fakat kadın ürünleri yerine aksesuar olarak geçen elektronik ürünlerin incelemelerini daha çok artırabilirsiniz. Genel olarak çekilen mutfak araç gereçleri benim çok ilgimi çekmese de kadın izleyiciler için bu tarz ürünlerle buluşması için bu konuda daha üretken olabilirsiniz.

Hatta A-101, BİM ve ŞOK gibi marketler de satılan Max fiyatı 250TL lere ulaşan elektronik mutfak araç gereçleri ile shotslar da gelebilir.

beyzanurbaysan

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
218
Ara sıra takip ettiğim bir kanal fakat kadın ürünleri yerine aksesuar olarak geçen elektronik ürünlerin incelemelerini daha çok artırabilirsiniz. Genel olarak çekilen mutfak araç gereçleri benim çok ilgimi çekmese de kadın izleyiciler için bu tarz ürünlerle buluşması için bu konuda daha üretken olabilirsiniz.

Hatta A-101, BİM ve ŞOK gibi marketler de satılan Max fiyatı 250TL lere ulaşan elektronik mutfak araç gereçleri ile shotslar da gelebilir.
Teşekkür ederim.

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,601
Selamlar, pembe teknoloji kanalını biliyor musunuz? Bilmiyorsanız açıklayayım. Kadın ürünlerinin ağırlıklı olduğu bir inceleme kanalı ve SDN'nin bir alt sitesi diyebiliriz? Peki sizce bu kanala ne gibi içerikleri üretebiliriz?
Tabii ki biliyoruz. SDN'nin alt kanalları da harika.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Selamlar, pembe teknoloji kanalını biliyor musunuz? Bilmiyorsanız açıklayayım. Kadın ürünlerinin ağırlıklı olduğu bir inceleme kanalı ve SDN'nin bir alt sitesi diyebiliriz? Peki sizce bu kanala ne gibi içerikleri üretebiliriz?
Kadın ürünleri ağırlıklı ise benim bakmama gerek yok. İşime yarayacak bilgiler varsa o zaman takip ederim.

beyzanurbaysan

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
218

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,345
Biliyordum ama çok takip etmiyorum, içerikleri çok güzel ama.

dusunenadamm

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
384
Pratik mutfak aletleri ve genel mutfaksal içerikler üretilebilir. Mutfak bence Kadına da Erkeğe de hitap eden bir içerik türü olur diye düşünüyorum. Bu sayede kanalın etkileşimi artar ve bakarsın Erkek kullanıcılarda takip eder :)

Son düzenleme: