Pdf to Word (Kitap Tarattım)

50n54mur4y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar olduğum yerde müdürümün çok eski bi kitabi var bilgisayara geçirmemi istediler 273 sayfa kitap tek tek yazmak çok zor tarattım pc ye bende o şekilde hallederim dedim ama bi kaç program buldum pdf to word yapan ama hepsi resim dosyası olarak atıyor word e metin olarak alamıyorum.

Metin olarak atabilecek varmi acaba türkçe karakter sorunu yaşamadan.

Bi program buldum çok güzel çeviriyor ama türkçe karakter desteği yok malesef onunda.

Mümkünse free de olursa sevinirim :) bazı programalr free olarak 40 50 sayfa yaptırabiliyormus gibi duydum ama tam bilmiyorum. şirkette epey pc var hepsine kurarım programı 40 50 40 50 düzeltirim :)

benianla

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım. En iyisi Nuance firmasının "Omnipage 18". İster pdf ister resim olsun en iyisi budur. Bir sertifikayı bile düzenlenecek şekile getiriyor. Resimli excel tablosunu düzenlenebilir excele çeviriyor. Üstelik Türkçe.

50n54mur4y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam bu programı ben 2 pc e kurmayı denedim sürekli bi hata veriyor bana malesef kuramadım bi türlü...

benianla

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hangisini?ABBYY FineReader hata veriyor. Benim verdiğimde hata vermiyor. 2 aydır kullanıyorum. Örneğin 100 sayfalık bir Pdf dosyayı 1 dakika içinde word aktarıyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sen bana gönder Pdf yada Resimleri ben sana aktarayım istersen. mail adresime mail at...

sdmh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Abbyy 'de en az 20-30 sayfa taratıp word'a aktarmıştım. Tarayıp resim dosyası haline getirir. Sonra otomatik karakter tanıma yapar. Bilinen bir fontta her sayfada 4-5 hata olabiliyor. Zaten emin olamadığı karakterleri işaretleyip sorar. Tablolarda hata çıkabiliyor. Sonra word veya diğer formatlarda kaydedebilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tamamdır hocam teşekkürler bizim bilgisayarlarda bi program eksikmiş onu kurduktan sonra çözüldü sorun gerçekten süper çalışıyor program teşekkürler tekrardan öneriniz içni...