PDF dönüştürücü

Bu konuyu okuyanlar

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Ptt , doc.x gibi belgeleri PDF'ye dönüştürüp , sıkıştırıp , birleştirme gibi işlemler yapmam gerekiyor. Bunun için program önerisi olan var mı ?

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,204
Google'a "PDF Dönüştürücü" yazarak PowerPoint dosyalarını siteler üzerinden çevirebilirsiniz.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Ptt , doc.x gibi belgeleri PDF'ye dönüştürüp , sıkıştırıp , birleştirme gibi işlemler yapmam gerekiyor. Bunun için program önerisi olan var mı ?
İnternette doğru dürüst siteler yok. Foxit reader diye bir program vardı onun fa pdf dönüştürücüsü vardı. Ücretsiz ise bakın derim.

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
İnternette doğru dürüst siteler yok. Foxit reader diye bir program vardı onun fa pdf dönüştürücüsü vardı. Ücretsiz ise bakın derim.
Evet onlar kullanılamıyor çoğu zaman işe yaramıyorlar. Zaten dönüştürmem gereken dosyaların boyutları epey yüksek. Aylık abonelik tarzı bir program varsa makul fiyatlı verebilirim. Şu 1 ay çok sık kullanmam gerekiyor çünkü.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Evet onlar kullanılamıyor çoğu zaman işe yaramıyorlar. Zaten dönüştürmem gereken dosyaların boyutları epey yüksek. Aylık abonelik tarzı bir program varsa makul fiyatlı verebilirim. Şu 1 ay çok sık kullanmam gerekiyor çünkü.
Bilemiyorum denemediğim için. Kullananlara danışmak lazım.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Foxit Reader, PDF dosyalarını görüntülemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program. PDF dosyalarını görüntülemek için Adobe Acrobat Reader kurmadan, bu kurulum gerektirmeyen ücretsiz programı kullanabilirsiniz.
Diyor araştırmamda.
PDF dönüştürücü?
Kendisi zaten ücretsiz. Ben PDF dönüştürücüsünü diyorum programı biliyorum.

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Diğer cevap veren arkadaşlara teşekkürler fakat hiç biri işime yaramadı maalesef.
Adobe aylık fiyat için 150 lira gibi bir para istiyor ki bu çok çok fazla.
smallpdf çok güzel bir araçtır. :)
Evet onu bende beğeniyorum fakat aylık 12 dolar oda :D , ücretsiz olanında ise sınırlama var yani pek işime yaramıyor :(
Googleye PDF dönüştürücü yazsan bulursun.
PDF'ye dönüştürmek sıkıntı değil , office programları üzerinden de dönüştürebilirim internet olmadan fakat burada maksat zaman kazanmak , aynı zamanda PDF'leri birleştirirp , sıkıştırmam gerekiyor. Ayrıca upload hızım çok yüksek sayılmaz , 150-200 mb'lık dosyaların upload edilip sıkıştırılması vs vs dakikalarımı yiyor.