PC'lerin Yerini iPad Pro Alacak!

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
PC'lerin Yerini iPad Pro Alacak!

Apple CEO'su Tim Cook dün yaptığı açıklamada, herkesi şaşırtan bir biçimde bilgisayarların öldüğünü ima etti ve yerine iPad Pro kullanılması gerektiğini açıkladı.

Sizce Tim Cook haklı mı ve bilgisayarlar gerçekten öldü mü?

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Malını satmak için küçük esnaf gibi yorum yapmış.

Komik !

TheFame

Profesör
Reaksiyon puanı
2
İpad Pro lar yeterince ilgi görmeyince :dirol:

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Dalga geçiyor olmalı. Gerçek bir oyuncunun donanımları bellidir. Kasa olacak, SLI-Crossfire olacak, Su soğutma olacak. 144hz veya surround monitör olacak. Yok yani klavye fare bile ipadin yerine geçer. 3D çizimciler (bende çiziyorum) zaten gülüp geçecektir. Nasıl bir kafa bu ki tabletle 1000W+ lık sistemlerin işlem gücünü karşılaştırıyor. Appleciler gün geçtikce uçuyorlar :)

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Dalga geçiyor olmalı. Gerçek bir oyuncunun donanımları bellidir. Kasa olacak, SLI-Crossfire olacak, Su soğutma olacak. 144hz veya surround monitör olacak. Yok yani klavye fare bile ipadin yerine geçer. 3D çizimciler (bende çiziyorum) zaten gülüp geçecektir. Nasıl bir kafa bu ki tabletle 1000W+ lık sistemlerin işlem gücünü karşılaştırıyor. Appleciler gün geçtikce uçuyorlar :)

Abartma. [emoji4]Normal bir kullanım için bile bilgisayar gerekli. Hem aynı boyutlarda MacBook varken iOS yüklü iPad'i kim kullanır.

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
Keşke macpad olarak gelseydi. O zaman acaba derdim.