Pc'im Donup Takılıyor ve Reset Atmak Zorunda Kalıyorum

Bu konuyu okuyanlar

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Ya zaten bir kaç aya sistem toplayacağım beni idare etsin diye uğraşıyorum
Bu şekilde gittiği yere kadar olsun o zaman. Her parçanın bir ömrü vardır. O da ömrünü doldurmuş gibi duruyor.

METKS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bence anakart veya hdd de bir sorun olabilir. küçükte olsa ekran kartı ve ram da da bir sorun olabilir. desktopsa bi kontrol edin derim
hdd kontrolu yaptım sıkıntı yok ama ram ve ekran kartı için aynı şeyi söyleyemeyeceğim

hobbSSaldım

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Bütün driverleri güncelleştirmeyi dene. Örneğin ekran kartı için Aygıt yöneticisine gir ekran kartını seç detaylar deyip oradan donanım kimliklerini seç sonra çıkanlardan herhangi birini kopyala chrome a yapıştır. direk bir sürü şey çıkar zaten. Driveri indirdikten sonra pcyi yeniden başlat eğer yine düzelmesse windows visual c yi kaldırıp son sürümünü yükleyip restart at. en sonunda düzelmesse formata gitmeni tercih ederim. Eğer formatlada düzelmesse donanımsal birşeyler vardır.

METKS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bütün driverleri güncelleştirmeyi dene. Örneğin ekran kartı için Aygıt yöneticisine gir ekran kartını seç detaylar deyip oradan donanım kimliklerini seç sonra çıkanlardan herhangi birini kopyala chrome a yapıştır. direk bir sürü şey çıkar zaten. Driveri indirdikten sonra pcyi yeniden başlat eğer yine düzelmesse windows visual c yi kaldırıp son sürümünü yükleyip restart at. en sonunda düzelmesse formata gitmeni tercih ederim. Eğer formatlada düzelmesse donanımsal birşeyler vardır.
driverlarım güncel visual c son sürüm daha 1 ay önce formatladım