PC ye direksiyon seti bağlama

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben gold master oyun konsolu aldım ancak direksiyonu algılıyo ama pedalalrı algılamaıyo oynayacağım oyun lfs 2 yardım edecekmisiniz abiler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Direksiyon üzerindeki mode tuşlarini kullanin.
(önce denetim masasi oyunkumandalarindan hangi konumda hassasiyet aktif oluyor kontrol edin)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende direksiyon seti var german truck simulatör de açılmıyor açıklayabilir misiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende direksiyon seti var german truck simulatör de açılmıyor açıklayabilir misiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a gold master rc 428 model direksiyon aldım yeni cd kurdum usb girişi yaptım ama direksiyon gözükkmüyo ne bi ışığı yanıyo nede oyunda consol seceneği yardımcı olursanız sevinirim herkeze ii akşmalar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bnde casper direksiyon var pcm win xp uyumlu ama takıyom yeşil ışık yanıyo sonradan kırmızı ışığa bi türlü dönmüyo nolur yrdm:helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oyunun options (ayarlar) bölümünden klavye yerine joystick yapmalısın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Bende Pegasus Technologies Hy 822 Direksiyon Var Pcye Takıyorum Okumuyorr Nedenn Unkown Dewice Diyor Lütfen Bir Yardım Edinn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar gaz ve fren için ayağınızla gaza ve frene basılı tutun basıp çekmeyin birde ben herşeyi ayarladım oldu tüm tuş gaz + fren birtek direksiyon ayarlanmıyor orada sağ sola seç tıklıyorum direksiyonu sağa solamı cevircez direksiyonu okumuyor nasıl yapacam acil yardm :SS:hammer:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cursing:kankiler bana diamond oyun konsolu driver bulsanıza windows 7 32 bit :hammer:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benim bi direk son setim war markası lifemaxx diye sd okutturuyorum ancak tanımıyor diyor usb aygıtından birisiçalısmadıgından tanınmıyor diyor lütfen yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben oyun kondolu aldım içinden cd çıktı ama sidiyi kuramadım bilen varsa yardımcı olsun lütfen oyun oynicam
☺

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben oyun kondolu aldım içinden cd çıktı ama sidiyi kuramadım bilen varsa yardımcı olsun lütfen oyun oynicam<br>&#9786;

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi benimde gaz pedalı çalışmıyo yardımcı olur sanız

BLacK+

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Genel olarak CD ve Driver sorunu var herkesde.. Yazılımı üretici sitesinden indirirebilirsiniz eğer driver gerekiyorsa. İşletim sisteminin uygunluğunuda unutmayın. Eğer işletim sisteminiz üst versiyon ama driver alt versiyon işletim sistemini destekliyorsa program özelliklerinden uyumluluk tabına gelin ve uyumluluğu değiştirerek yuklemeyi deneyin.

CD yuklerken hata alan arkadaşlar hatayı yazarsa değerlendiririz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ama donanım konusunda (gaz pedalının çalışmaması) garantiye başvurmanız daha sağlıklı olur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya of euro truck simulator 2 gta vice city 2 need foor speed wostwanted 3 oyundada denedim direksiyon çalısıyo fren gaz çalısmıyo of

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nfs shiftede öyle çok az çevire çevire oyna alışırsın ben öyle yapıyom

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bende kontorland steering wheel direksiyon var ama driwer yok seonra kullanma kılavuzu yok nasıl kurcam vites ve direksiyon çalışıyor ama pedallar çalışmadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nasıl oldu ben gta vıce cıty 2 dıreksıyonla oynamak ıstıyorum da soyler mısın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
millet xbox360 ım var ona minto direksiyon seti adlım baglanırmı set xbox a

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ya ben AXCESS marka direksiyon seti aldım dün . Dün akşam güzelce oynadım sabah tekrar açtım mesela gaza basıyosun ya direkmen sağa doğru gidiyor . Yapamadım ürünü değiştirdim. Şimdi yine oynadım birsüre sonra fren tutmamaya başladı ve şu an hiç basmıyor . Ne yapabilirim lütfen yardım edin :helpsmilie:.Şimdiden teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar kontonland direksiyon seti aldım cd i kırıldı başka nasıl yüklerim :/

Son mesajlar