Pc Toplama

Bu konuyu okuyanlar

MehmetSaidK

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Hepsiburadadan işlemci ve ekran kartı alacağım da ikisine de ziraat bankkartımdan 12 taksit yapıyor diye gözüküyor.
Bankkarttan taksit ödenir mi? Sıkıntı olur mu?

Miraç71

Asistan
Reaksiyon puanı
222
Nasıl bir sistem alacaksınız? Bütçenizi söyleyin öneri de bulunayım.

MehmetSaidK

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Ben bi 3500x alacam bi de rx560 inşallah bunları da bankkartımla almak istiyorum da taksit bankkartımla taksit yapılır mı acaba?
Bir de bu işlemci ve ekran kartına uygun bi psu lazım bana
Nasıl bir sistem alacaksınız? Bütçenizi söyleyin öneri de bulunayım.

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Eğer oyun oynayacaksanız uyumsuz olur , bütçe yoksa işlemciden kısıp ekran kartına verin bütçeyi.
Ve evet taksit yapar sıkıntı olmaz. Tabi banka değil kredi kartı kısmından ödemek gerek.

MehmetSaidK

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Asla bunu almayın. GTA'da yüksek ayarlarda 40FPS zor veriyor. RX570 veya RX470 alın ama asla RX560'a bulaşmayın. Pişman olursunuz.
Evet biliyorum
Eğer oyun oynayacaksanız uyumsuz olur , bütçe yoksa işlemciden kısıp ekran kartına verin bütçeyi.
Ve evet taksit yapar sıkıntı olmaz. Tabi banka değil kredi kartı kısmından ödemek gerek.
Nasıl yani bankkarttan taksit yapılmaz mı

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Yapılır da o kart iki kartın birleşimi olduğu için kredi kartı kısmından alışveriş yapacaksınız , kartın arkasında kredi kartı numarası falan yok mu ?

MehmetSaidK

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Yapılır da o kart iki kartın birleşimi olduğu için kredi kartı kısmından alışveriş yapacaksınız , kartın arkasında kredi kartı numarası falan yok mu ?
Yok cvv var sadece ama hepsi buradada gözüküyo
S01025-20404641.jpg

Miraç71

Asistan
Reaksiyon puanı
222
Ben bi 3500x alacam bi de rx560 inşallah bunları da bankkartımla almak istiyorum da taksit bankkartımla taksit yapılır mı acaba?
Bir de bu işlemci ve ekran kartına uygun bi psu lazım bana
Öyle bir sistem alma bence. Çok dengesiz bir sistem olur.

MehmetSaidK

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Öyle bir sistem alma bence. Çok dengesiz bir sistem olur.
Ekran kartını sonra yenileyecem işşemciyi o yüzden seçtim

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
hesap kartıyla taksit yapamazsınız diye biliyorum. bankkart dediği ziraatin kredi kartının adı da bankkart sanırım. işlemci ve ekran kartı ile uyumsuzluk söz konusu..

sisteminizi yazın, ankartınız destekliyor mu, ram yete mi bakalım öncelikle.. psu da önemli tabii.

size önerim nvidia almanız ekran kartınızı, çok ısınıyor amdler. yine de siz bilirsiniz.

MehmetSaidK

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Bence öyle yapma dostum ama sen bilirsin, karışmıyorum.
İşlemci biraz ileri dönük olsun istedim, sonra yükseltmek istiyorum çünkü 700 lira ile bi kasa bi psu alabilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hesap kartıyla taksit yapamazsınız diye biliyorum. bankkart dediği ziraatin kredi kartının adı da bankkart sanırım. işlemci ve ekran kartı ile uyumsuzluk söz konusu..

sisteminizi yazın, ankartınız destekliyor mu, ram yete mi bakalım öncelikle.. psu da önemli tabii.

size önerim nvidia almanız ekran kartınızı, çok ısınıyor amdler. yine de siz bilirsiniz.
Yaşım 18'den küçük o yüzden kredi kartım yok ziraat bankkartım var

Şu kartıma taksit yapılıyorsa rx570 alacağım ama yapılmazsa babamın kartını kullanacağım ve işler biraz karışacak bakacağız duruma göre yarın şubeye gidip soracağım bi

Son düzenleme:

Miraç71

Asistan
Reaksiyon puanı
222
İşlemci biraz ileri dönük olsun istedim, sonra yükseltmek istiyorum çünkü 700 lira ile bi kasa bi psu alabilirim.

Yaşım 18'den küçük o yüzden kredi kartım yok ziraat bankkartım var

Şu kartıma taksit yapılıyorsa rx570 alacağım ama yapılmazsa babamın kartını kullanacağım ve işler biraz karışacak bakacağız duruma göre yarın şubeye gidip soracağım bi
3500x o kadar ileriye dönük değil, bütçeni söyler misin?