Tavsiye PC tavsiyesi?

oguzhanfindik

Öğrenci

Ekli dosyalar

• İntel.png
    İntel.png
    212 KB · Görüntüleme: 16
Mesaj otomatik birleştirildi:

UserBenchmark: AMD RX 570 vs Nvidia GTX 1650S (Super) buda rx 570 le karşılaştırması

@alpsadik reisin attığı sistemler daha güzel ama ben bütçe çok artmasın diye bunları önerdim

oguzhanfindik

Öğrenci

UserBenchmark: AMD RX 570 vs Nvidia GTX 1650S (Super) buda rx 570 le karşılaştırması

@alpsadik reisin attığı sistemler daha güzel ama ben bütçe çok artmasın diye bunları önerdim
Herşey iyi hoş ama @alpsadik i3 daha iyi dedi senin attığın karşılaştırmada da 1650 daha iyi gözüküyo ve attığın sistemde de bunlar var 4 ü geçiyo ben bu sistemi 3,600 A buldum önceki mesajlarda resim ve link olarak da attım

alpsadik

Nothing is true, Everything is permitted
Yönetici
Moderatör
Herşey iyi hoş ama @alpsadik i3 daha iyi dedi senin attığın karşılaştırmada da 1650 daha iyi gözüküyo ve attığın sistemde de bunlar var 4 ü geçiyo ben bu sistemi 3,600 A buldum önceki mesajlarda resim ve link olarak da attım
İ3 9100f daha iyi olur demedim ben konu ne tam olarak anlamadım da :D

Bu arada ölü 9. Nesil alacağıma R 3 3100 ü alırım. Bunu da belirteyim

bu şekilde almamı söylüyosun dimi
Attığın şekilde sakın alma işlemci anakart uyumsuz.

oguzhanfindik

Öğrenci

İ3 9100f daha iyi olur demedim ben konu ne tam olarak anlamadım da :D

Bu arada ölü 9. Nesil alacağıma R 3 3100 ü alırım. Bunu da belirteyim

Attığın şekilde sakın alma işlemci anakart uyumsuz.
Pardon ya @fatihege söylemiş ben yanlış yazmışım afedersin 😂😂 işlemci 3 3100 alsam peki uyar mı? Artık karar vermek istiyorum ne diyosun 4.000 tl sınır bi bütçe ile en iyi böyle mi toplarım sence

fatihege

Asistan
bu şekilde almamı söylüyosun dimi
Edit: Galiba parçalar uyumsuzmuş.

Bu sistemlerden seçebilirsin istersen fazla yardımcı olamayacağım kusura bakma ama istersen GameGaraj'dan bu sistemlerden birini seçebilir kendine göre uygun konfigüre edebilirsin.

Son düzenleme:

oguzhanfindik

Öğrenci
Edit: Galiba parçalar uyumsuzmuş.

Bu sistemlerden seçebilirsin istersen fazla yardımcı olamayacağım kusura bakma ama istersen GameGaraj'dan bu sistemlerden birini seçebilir kendine göre uygun konfigüre edebilirsin.
Anladım tamamdır eline koluna sağlık çok sağol